R-434-HV
Er rijden momenteel 27 Giottiline Therry T45's rond in Nederland. Deze witte Therry T45 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 8 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze camper rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Giottiline Therry T45 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (BCMT) nog 11 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2008 en april 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 34.433 en € 49.985, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 40.595 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Therry T45 bedraagt € 34.433 incl. BTW en BPM, deze Giottiline Therry T45 is daardoor € 6.162 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Giottiline haalt een maximumsnelheid van 152 km/uur. Deze Giottiline Therry T45 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 26% snellere campers in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 18 oktober 2022. Het voertuig was toen 10 jaren, 6 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Giottiline Therry T45 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Giottiline Therry T45 | 2012
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Giottiline |
| Handelsbenaming | Therry T45 |
| Lengte | 7,28 m |
| Breedte | 2,35 m |
| Hoogte | 3,01 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 152 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 34.433 |
| Bruto BPM | € 8.481 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 96 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE0481N |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 18 oktober 2022. Het voertuig was toen 10 jaren, 6 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 11 oktober 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.975 kg |
| Massa rijklaar | 3.075 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 425 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type GLF2 | |
| Variant BCMT | |
| Uitvoering 1451C | |
| Typegoedkeuringsnummer e50*2001/116*0011*08 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.5 l/100km (1 liter op 11,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 224 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| R-434-HV | 10-10-2023 | 14:21 | periodieke controle | 11-10-2024 | Ja, bekijk hier. |
| R-434-HV | 11-10-2022 | 11:26 | periodieke controle | 11-10-2023 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 10-10-2023 | 14:21 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2022 | |||||
| 11-10-2022 | 11:26 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Vergeet ook niet alle Giottiline Therry T45 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van R-434-HV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
R-434-HV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| R-430-HV | Honda | CR-V | MPV | € 60.344 | 20-09-2022 | 6,6 jaar | |
| R-431-HV | Volvo | V60 | Stationwagen | € 49.740 | 27-09-2022 | 3,7 jaar | |
| R-432-HV | MC Louis | Glamys 40 | Kampeerwagen | € 44.470 | 20-03-2023 | 7,2 jaar | |
| R-433-HV | Volvo | XC70 | Stationwagen | € 32.911 | 06-09-2022 | 15,5 jaar | |
| R-434-HB | Hyundai | Bayon | Stationwagen | € 26.102 | 22-09-2022 | 3,7 jaar | |
| R-434-HD | Skoda | Kamiq | Hatchback | € 30.195 | 06-09-2022 | 3,7 jaar | |
| R-434-HF | Peugeot | 208 | Hatchback | € 23.066 | 05-09-2022 | 3,7 jaar | |
| R-434-HG | Seat | Ibiza | Hatchback | € 23.537 | 14-09-2022 | 3,7 jaar | |
| R-434-HH | Mazda | CX-30 | Stationwagen | € 44.400 | 02-09-2022 | 3,7 jaar | |
| R-434-HJ | Skoda | Citigo | Hatchback | € 13.795 | 06-05-2023 | 12,8 jaar | |
| R-434-HK | Renault | Arkana | Hatchback | € 37.984 | 05-09-2022 | 3,7 jaar | |
| R-434-HL | Mazda | 2 | Hatchback | € 17.085 | 02-09-2022 | 9,6 jaar | |
| R-434-HN | Audi | A6 | Stationwagen | € 61.148 | 22-09-2022 | 14,5 jaar | |
| R-434-HP | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 40.664 | 09-09-2022 | 3,7 jaar | |
| R-434-HR | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 42.164 | 05-09-2022 | 7,9 jaar | |
| R-434-HS | Mercedes-Benz | CLA | Sedan | € 50.353 | 10-09-2022 | 3,7 jaar | |
| R-434-HT | Opel | Insignia | Hatchback | € 53.085 | 09-09-2022 | 3,7 jaar | |
| R-434-HV | Giottiline | Therry T45 | Kampeerwagen | € 34.433 | 18-10-2022 | 14,1 jaar | |
| R-434-HX | Peugeot | 2008 | Stationwagen | € 28.339 | 13-09-2022 | 8,4 jaar | |
| R-434-HZ | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 33.175 | 14-09-2022 | 3,7 jaar | |
| R-435-HV | Adria | Coral 650DL | Kampeerwagen | € 92.840 | 09-09-2022 | 3,7 jaar | |
| R-436-HV | Volvo | 240 | Stationwagen | Onbekend | 06-09-2022 | 32,4 jaar | |
| R-437-HV | Capron | V66/V337 | Kampeerwagen | € 71.239 | 04-11-2022 | 3,6 jaar | |
| R-438-HV | Pössl | KW 30 | Kampeerwagen | € 62.905 | 22-09-2022 | 3,7 jaar | |
| R-439-HV | Suzuki | Ignis | Hatchback | € 24.114 | 09-09-2022 | 3,7 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 40.595 en/of een afmeting van 728 x 235 cm en/of een gewicht van ± 2.975 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Hymer B 674 SL | € 38.100 | 730 cm | 235 cm | 3.120 kg |
| Elnagh P 200 | € 39.900 | 724 cm | 235 cm | 2.960 kg |
| MC Louis MC4 | € 44.300 | 724 cm | 235 cm | 2.970 kg |
| MC Louis MC4-74G | € 43.900 | 738 cm | 235 cm | 2.970 kg |
| MC Louis MC4-73G | € 42.900 | 738 cm | 235 cm | 2.980 kg |
| MC Louis MC4-78 | € 43.000 | 738 cm | 235 cm | 2.980 kg |
| Trigano Granduca | € 43.100 | 734 cm | 231 cm | 3.010 kg |
| MC Louis Sovereign | € 43.000 | 738 cm | 235 cm | 3.000 kg |
| Capron T67 | € 40.100 | 738 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Rapido S90 | € 43.700 | 735 cm | 235 cm | 3.180 kg |
| Capron T69L | € 44.200 | 734 cm | 233 cm | 2.820 kg |
| Roller Team Granduca Garage | € 40.100 | 735 cm | 231 cm | 3.050 kg |
| Capron A 72 | € 43.900 | 723 cm | 233 cm | 2.820 kg |
| Hymer T 674 SL | € 40.700 | 720 cm | 235 cm | 2.980 kg |
| MC Louis P700 | € 41.100 | 738 cm | 235 cm | 2.800 kg |
| Hymer B 698 | € 43.400 | 722 cm | 235 cm | 3.040 kg |
| Hymer B 614 SL | € 38.300 | 730 cm | 235 cm | 3.110 kg |
| MC Louis M700 | € 40.700 | 723 cm | 235 cm | 2.950 kg |
| Capron T448 | € 39.500 | 738 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Hymer T 614 CL | € 39.300 | 720 cm | 235 cm | 2.990 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.