PB-864-B
Er rijden momenteel 27 Giottiline Therry T45's rond in Nederland. Deze witte Therry T45 komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren, 10 maanden en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 mei 2017, dus sinds 9 jaren en 7 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Giottiline Therry T45 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (COMT) nog 7 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2012 en juli 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 38.614 en € 43.057, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 41.518 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Giottiline Therry T45 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 18 mei 2017. Het voertuig was toen 4 jaren, 10 maanden en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle Giottiline Therry T45 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Giottiline Therry T45 | 2012
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Giottiline |
| Handelsbenaming | Therry T45 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 146 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 6.940 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 96 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 4H03 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 juli 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren, 10 maanden en 13 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 mei 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 18 mei 2017. Het voertuig was toen 4 jaren, 10 maanden en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 31 mei 2026. Het voertuig moet over 6 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.975 kg |
| Massa rijklaar | 3.075 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 425 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type GLC2 | |
| Variant COMT | |
| Uitvoering 0451C | |
| Typegoedkeuringsnummer e50*2007/46*0088*00 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008I | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| PB-864-B | 2-05-2025 | 14:59 | periodieke controle | 31-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| PB-864-B | 27-05-2024 | 10:06 | periodieke controle | 31-05-2025 | Nee |
| PB-864-B | 20-04-2023 | 14:53 | periodieke controle | 31-05-2024 | Nee |
| PB-864-B | 31-05-2022 | 13:59 | periodieke controle | 31-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| PB-864-B | 12-05-2021 | 11:30 | periodieke controle | 12-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| PB-864-B | 12-05-2020 | 10:39 | periodieke controle | 12-05-2021 | Nee |
| PB-864-B | 30-04-2019 | 13:43 | periodieke controle | 11-05-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 2-05-2025 | 14:59 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 31-05-2022 | 13:59 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 12-05-2021 | 11:30 | 588 | 5.*.51 | 1 | (Zij-)markeringslicht niet volgens voorschriften |
Vergeet ook niet alle Giottiline Therry T45 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van PB-864-B - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
PB-864-B
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PB-860-B | Volkswagen | Golf | Stationwagen | Onbekend | 12-06-2017 | 16,5 jaar | |
| PB-861-B | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | Onbekend | 18-05-2017 | 21,9 jaar | |
| PB-863-B | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | Onbekend | 23-05-2017 | 20,6 jaar | |
| PB-864-B | Giottiline | Therry T45 | Kampeerwagen | Onbekend | 18-05-2017 | 13,9 jaar | |
| PB-864-F | Porsche | Cayenne | Stationwagen | € 119.379 | 26-05-2017 | 10,3 jaar | |
| PB-864-G | Ford | Fiesta | Hatchback | € 22.265 | 26-05-2017 | 9 jaar | |
| PB-864-H | Opel | Astra | Hatchback | € 23.830 | 23-05-2017 | 9 jaar | |
| PB-864-J | BMW | 1-Serie | Hatchback | Onbekend | 02-06-2017 | 21,2 jaar | |
| PB-864-K | Ford | Fiesta | Hatchback | € 20.016 | 29-05-2017 | 9 jaar | |
| PB-864-L | Opel | Astra | Stationwagen | € 24.735 | 06-06-2017 | 9 jaar | |
| PB-864-N | Volkswagen | T4 | Kampeerwagen | Onbekend | 06-09-1999 | 26,7 jaar | |
| PB-864-R | Audi | TT | Cabriolet | € 66.073 | 01-06-2017 | 10,2 jaar | |
| PB-864-T | Opel | Karl | Hatchback | € 12.399 | 31-05-2017 | 9 jaar | |
| PB-864-V | Ford | Fiesta | Hatchback | € 20.466 | 12-06-2017 | 9 jaar | |
| PB-864-X | Volkswagen | Golf Sportsvan | Stationwagen | € 37.117 | 02-06-2017 | 9 jaar | |
| PB-864-Z | Kia | Picanto | MPV | € 14.795 | 08-06-2017 | 9 jaar | |
| PB-865-B | Renault | Clio | Hatchback | € 18.951 | 24-05-2017 | 12,5 jaar | |
| PB-866-B | Toyota | Yaris | MPV | € 16.984 | 20-06-2017 | 14,5 jaar | |
| PB-867-B | Volkswagen | Polo | Hatchback | Onbekend | 24-08-2017 | 23,9 jaar | |
| PB-868-B | Volkswagen | Fox | Hatchback | Onbekend | 21-03-2018 | 17,4 jaar | |
| PB-869-B | Audi | A3 | Hatchback | Onbekend | 01-06-2017 | 18,5 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 41.518 en/of een gewicht van ± 2.975 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Adria Matrix M 670 SC | € 41.100 | 750 cm | 238 cm | 2.930 kg |
| MC Louis P700 | € 40.400 | 738 cm | 235 cm | 2.890 kg |
| Knaus R11 | € 39.100 | 686 cm | 220 cm | 2.820 kg |
| Capron T66 | € 41.200 | 693 cm | 233 cm | 2.700 kg |
| Capron T337 | € 43.600 | 693 cm | 233 cm | 2.690 kg |
| Bürstner BUT620 | € 41.700 | 660 cm | 220 cm | 2.840 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | € 44.800 | 738 cm | 232 cm | 2.920 kg |
| Dethleffs KW 009 | € 42.700 | 600 cm | 205 cm | 2.770 kg |
| Capron T67 | € 41.800 | 739 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Capron T447 | € 44.600 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T68 | € 43.500 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Adria Compact SL | € 43.500 | 662 cm | 212 cm | 2.730 kg |
| Adria Coral S 690 SC | € 40.900 | 740 cm | 231 cm | 2.860 kg |
| Roller Team Livingstone 2 | € 42.400 | 600 cm | 205 cm | 2.820 kg |
| MC Louis M700 | € 39.900 | 723 cm | 235 cm | 2.950 kg |
| Dethleffs Trend T 7057 | € 43.200 | 741 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Knaus R16 | € 43.500 | 708 cm | 232 cm | 2.910 kg |
| Pössl KW 9 | € 42.900 | 600 cm | 205 cm | 2.780 kg |
| Capron T449 | € 41.200 | 743 cm | 233 cm | 2.820 kg |
| Hymer T 698 CL | € 43.600 | 746 cm | 235 cm | 2.920 kg |
| Chausson 727 GA | € 43.000 | 740 cm | 230 cm | 2.970 kg |
| Elnagh P 200 | € 41.100 | 724 cm | 235 cm | 2.960 kg |
| Bürstner BT7342 | € 42.200 | 749 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Chausson 718 XLB | € 41.800 | 747 cm | 231 cm | 2.950 kg |
| Benimar Mileo | € 42.500 | 740 cm | 231 cm | 2.950 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.