65-PXX-3
Er rijden momenteel 224 Fiat Eg-df 002's rond in Nederland. Deze witte Eg-df 002 komt uit het jaar 2002 en is nu 23 jaren, 10 maanden en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 maart 2016, dus sinds 10 jaren, 2 maanden en 1 dag. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Fiat Eg/df 002 kampeerwagen rijden er nog 224 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2002 en december 2007. De nieuwwaarde van deze Fiat Eg/df 002 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 28 april 2011. Het voertuig was toen 8 jaren, 9 maanden en 19 dagen oud.
Bekijk ook alle Fiat Eg-df 002 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Eg/df 002 | 2002
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Eg/df 002 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 8.229 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 81 kW (110 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2286cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 juli 2002 |
| Leeftijd | 23 jaren, 10 maanden en 16 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 maart 2016 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 2 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 28 april 2011. Het voertuig was toen 8 jaren, 9 maanden en 19 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 9 december 2026. Het voertuig moet over 6 maanden en 16 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.560 kg |
| Massa rijklaar | 2.660 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 640 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.400 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.850 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,73 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 65-PXX-3 | 3-11-2025 | 11:08 | periodieke controle | 9-12-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 65-PXX-3 | 9-12-2024 | 15:27 | periodieke controle | 9-12-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 65-PXX-3 | 8-03-2024 | 08:48 | periodieke controle | 15-03-2025 | Nee |
| 65-PXX-3 | 10-03-2023 | 10:27 | periodieke controle | 15-03-2024 | Nee |
| 65-PXX-3 | 8-03-2022 | 12:57 | periodieke controle | 15-03-2023 | Nee |
| 65-PXX-3 | 3-03-2021 | 12:34 | periodieke controle | 15-03-2022 | Nee |
| 65-PXX-3 | 14-02-2020 | 14:25 | periodieke controle | 15-03-2021 | Nee |
| 65-PXX-3 | 12-03-2019 | 11:37 | periodieke controle | 15-03-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 3-11-2025 | 11:08 | 077 | 5.*.9 | 1 | Brandstoflekkage |
2024 | |||||
| 9-12-2024 | 15:27 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
Vergeet ook niet alle Fiat Eg-df 002 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 65-PXX-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
65-PXX-3
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 65-PXB-3 | Volvo | S60 | Sedan | € 42.184 | 11-04-2011 | 15,1 jaar | |
| 65-PXF-3 | Kia | Picanto | MPV | € 10.020 | 11-11-2011 | 14,5 jaar | |
| 65-PXG-3 | Volkswagen | Kampeerauto | Kampeerwagen | Onbekend | 10-05-2014 | 44,9 jaar | |
| 65-PXH-3 | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 18.099 | 20-04-2011 | 15,1 jaar | |
| 65-PXJ-3 | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 25.771 | 16-04-2011 | 15,1 jaar | |
| 65-PXK-3 | Kia | Sportage | MPV | € 33.100 | 22-04-2011 | 15,1 jaar | |
| 65-PXN-3 | Toyota | Yaris | MPV | € 11.515 | 07-04-2011 | 15,1 jaar | |
| 65-PXP-3 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 10.320 | 08-04-2011 | 15,1 jaar | |
| 65-PXT-3 | Peugeot | 308 | MPV | € 25.900 | 11-04-2011 | 15,1 jaar | |
| 65-PXX-1 | Opel | Meriva | MPV | Onbekend | 23-04-2011 | 17,1 jaar | |
| 65-PXX-3 | Fiat | Eg-df 002 | Kampeerwagen | Onbekend | 28-04-2011 | 23,9 jaar | |
| 65-PXX-4 | Fiat | Panda | MPV | € 8.196 | 12-04-2011 | 15,1 jaar | |
| 65-PXX-5 | Renault | Clio | Hatchback | € 15.315 | 19-04-2011 | 15,1 jaar | |
| 65-PXX-7 | Peugeot | 207 | Hatchback | € 15.900 | 18-04-2011 | 15,1 jaar | |
| 65-PXZ-3 | Ford | Ka | MPV | € 9.951 | 13-04-2011 | 15,1 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een gewicht van ± 2.560 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen California | 517 cm | 194 cm | 2.450 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 738 cm | 224 cm | 2.820 kg |
| Peugeot Boxer | 598 cm | 209 cm | 2.600 kg |
| Citroën Jumper | 620 cm | 212 cm | 2.620 kg |
| Renault Master | 688 cm | 216 cm | 2.810 kg |
| Weinsberg R57 | 676 cm | 221 cm | 2.680 kg |
| Knaus R07 | 605 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Volkswagen Crafter | 674 cm | 204 cm | 2.720 kg |
| Knaus R11 | 695 cm | 220 cm | 2.810 kg |
| Pössl KW 9 | 600 cm | 205 cm | 2.780 kg |
| Ford Transit | 620 cm | 225 cm | 2.740 kg |
| Mercedes-Benz Marco Polo | 514 cm | 193 cm | 2.400 kg |
| Knaus R16 | 709 cm | 232 cm | 2.810 kg |
| Westfalia Ford Nugget | 534 cm | 203 cm | 2.680 kg |
| Peugeot 280 L | 563 cm | 224 cm | 2.430 kg |
| Weinsberg R47 | 636 cm | 205 cm | 2.760 kg |
| Opel Movano | 583 cm | 207 cm | 2.460 kg |
| Adria Compact DL | 699 cm | 220 cm | 2.710 kg |
| Peugeot 290 | 668 cm | 230 cm | 2.510 kg |
| Adria Compact SL | 681 cm | 219 cm | 2.740 kg |
| Bürstner Teilintegriert | 662 cm | 229 cm | 2.800 kg |
| Volkswagen Multivan | 509 cm | 190 cm | 2.380 kg |
| Weinsberg R58 | 715 cm | 231 cm | 2.740 kg |
| Adria TIK | 724 cm | 221 cm | 2.800 kg |
| Chevrolet Chevy Van | - | 208 cm | 2.550 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.