78-NDF-6
Er rijden momenteel 162 Dethleffs Magic Edition Bm T 001's rond in Nederland. Deze grijze Magic Edition Bm T 001 komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren, 1 maand en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 mei 2025, dus sinds 1 jaar en 5 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Dethleffs Magic Edition Bm T 001 kampeerwagen rijden er nog 34 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2009 en mei 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 26.245 en € 74.790, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.292 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Dethleffs Magic Edition Bm T 001 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 5 augustus 2010. Het voertuig was toen 1 jaar, 4 maanden en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle Dethleffs Magic Edition Bm T 001 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Dethleffs Magic Edition Bm T 001 | 2009
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Dethleffs |
| Handelsbenaming | Magic Edition Bm T 001 |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 11.042 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 2 april 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren, 1 maand en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 mei 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 5 augustus 2010. Het voertuig was toen 1 jaar, 4 maanden en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 13 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.960 kg |
| Massa rijklaar | 3.060 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 435 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.495 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.495 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.495 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,89 m (voor) / 2,00 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 78-NDF-6 | 13-05-2025 | 10:48 | periodieke controle | 13-05-2026 | Nee |
| 78-NDF-6 | 16-07-2024 | 14:00 | periodieke controle | 5-08-2025 | Nee |
| 78-NDF-6 | 13-07-2023 | 09:22 | periodieke controle | 5-08-2024 | Nee |
| 78-NDF-6 | 2-08-2022 | 09:49 | periodieke controle | 5-08-2023 | Nee |
| 78-NDF-6 | 5-08-2021 | 13:39 | periodieke controle | 5-08-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 78-NDF-6 | 6-05-2020 | 14:36 | periodieke controle | 6-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2021 | |||||
| 5-08-2021 | 13:39 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 6-05-2020 | 14:36 | 119 | 5.*.11a | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Vergeet ook niet alle Dethleffs Magic Edition Bm T 001 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 78-NDF-6 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
78-NDF-6
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 78-NDF-3 | Honda | Civic | Hatchback | Onbekend | 15-10-2010 | 19,3 jaar | |
| 78-NDF-5 | Fiat | 500 | Hatchback | € 13.547 | 13-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 78-NDF-6 | Dethleffs | Magic Edition Bm T 001 | Kampeerwagen | Onbekend | 05-08-2010 | 17,2 jaar | |
| 78-NDG-6 | Toyota | Yaris | MPV | € 14.500 | 11-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 78-NDJ-6 | Opel | Zafira | MPV | € 27.179 | 19-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 78-NDL-6 | Toyota | Verso | Stationwagen | € 27.511 | 18-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 78-NDN-6 | Fiat | Punto | MPV | € 17.126 | 19-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 78-NDP-6 | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 19.113 | 12-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 78-NDX-6 | Peugeot | 3008 | MPV | € 32.090 | 23-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 78-NDZ-6 | Chevrolet | Spark | Hatchback | € 11.495 | 20-08-2010 | 15,8 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.292 en/of een gewicht van ± 2.960 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat 230 | € 50.100 | 748 cm | 227 cm | 2.830 kg |
| Pössl KW 9 | € 48.100 | 600 cm | 205 cm | 2.770 kg |
| Pössl KW 18 | € 48.500 | 636 cm | 205 cm | 2.910 kg |
| Weinsberg R58 | € 49.700 | 715 cm | 231 cm | 2.740 kg |
| Rapido S6 | € 48.100 | 749 cm | 235 cm | 2.970 kg |
| Weinsberg R47 | € 47.200 | 628 cm | 205 cm | 2.760 kg |
| Adria Twin 640 SLX | € 53.000 | 636 cm | 205 cm | 2.880 kg |
| Benimar Tessoro | € 48.200 | 744 cm | 232 cm | 3.000 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | € 47.200 | 738 cm | 233 cm | 2.920 kg |
| Ford Transit | € 51.400 | 620 cm | 206 cm | 2.740 kg |
| Adria Twin 600 SPT | € 47.800 | 600 cm | 205 cm | 2.740 kg |
| Adria Compact SL | € 48.100 | 662 cm | 212 cm | 2.740 kg |
| Hymer T 698 CL | € 45.300 | 742 cm | 235 cm | 2.930 kg |
| Capron T337 | € 43.600 | 693 cm | 233 cm | 2.690 kg |
| Capron T447 | € 46.300 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Adria Matrix M 680 SP | € 44.800 | 744 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Hobby V65 GE | € 47.500 | 680 cm | 218 cm | 2.820 kg |
| Bürstner BUT664 | € 48.400 | 674 cm | 230 cm | 2.960 kg |
| Hymer HC 322 | € 50.400 | 600 cm | 208 cm | 2.690 kg |
| Bürstner BUT660 | € 48.200 | 679 cm | 230 cm | 2.780 kg |
| Bürstner BUT620 | € 44.300 | 660 cm | 220 cm | 2.840 kg |
| Capron T66 | € 45.600 | 693 cm | 233 cm | 2.700 kg |
| Challenger 260 | € 49.600 | 700 cm | 231 cm | 2.900 kg |
| Capron T448 | € 46.200 | 740 cm | 233 cm | 2.710 kg |
| Adria Coral S 670 SL | € 49.300 | 750 cm | 234 cm | 2.910 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.