H-958-XV
Er rijden momenteel 32 Dethleffs KW 018's rond in Nederland. Deze grijze KW 018 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 juni 2020, dus sinds 5 jaren, 11 maanden en 5 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Dethleffs KW 018 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (FKM9FF) nog 3 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2012 en augustus 2013. De nieuwwaarde van deze camper bedraagt € 46.186 incl. BTW en BPM.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 juni 2020. Het voertuig was toen 8 jaren, 2 maanden en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Dethleffs KW 018 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Dethleffs KW 018 | 2012
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Dethleffs |
| Handelsbenaming | KW 018 |
| Lengte | 6,36 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 165 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 46.186 |
| Bruto BPM | € 11.314 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 130 kW (177 pk) |
| Continue vermogen | 130 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE3481E |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2999cc (3,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 maart 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 29 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 juni 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 11 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 juni 2020. Het voertuig was toen 8 jaren, 2 maanden en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 3 oktober 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 11 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.895 kg |
| Massa rijklaar | 2.995 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 505 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,89 m (voor) / 2,00 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type EG/DF 003 | |
| Variant FKM9FF | |
| Uitvoering M4HP1I4ADTC064 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0416*09 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008I | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| H-958-XV | 3-10-2025 | 13:40 | periodieke controle | 3-10-2026 | Nee |
| H-958-XV | 31-07-2024 | 16:11 | periodieke controle | 29-09-2025 | Nee |
| H-958-XV | 3-08-2023 | 14:08 | periodieke controle | 29-09-2024 | Ja, bekijk hier. |
| H-958-XV | 29-09-2022 | 13:43 | periodieke controle | 29-09-2023 | Nee |
| H-958-XV | 4-05-2022 | 09:32 | periodieke controle | 18-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
| H-958-XV | 15-06-2021 | 09:39 | periodieke controle | 18-06-2022 | Ja, bekijk hier. |
| H-958-XV | 18-06-2020 | 14:25 | periodieke controle | 18-06-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 3-08-2023 | 14:08 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 3-08-2023 | 14:08 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2022 | |||||
| 4-05-2022 | 09:32 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 15-06-2021 | 09:39 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Dethleffs KW 018 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van H-958-XV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
H-958-XV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| H-950-XV | Mercedes-Benz | E-klasse | Cabriolet | € 91.115 | 20-06-2020 | 10,1 jaar | |
| H-951-XV | Kia | Picanto | Hatchback | Onbekend | 19-06-2021 | 16,8 jaar | |
| H-952-XV | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 43.432 | 17-03-2021 | 6,3 jaar | |
| H-953-XV | Skoda | Yeti | Stationwagen | € 34.339 | 21-04-2021 | 11,8 jaar | |
| H-954-XV | Renault | Megane | Stationwagen | € 28.434 | 16-06-2020 | 8,9 jaar | |
| H-956-XV | Mercedes-Benz | E-klasse | Cabriolet | € 81.106 | 16-06-2020 | 7,1 jaar | |
| H-957-XV | Ford | Kuga | MPV | € 34.945 | 19-06-2020 | 10,3 jaar | |
| H-958-XB | Peugeot | 5008 | MPV | € 43.610 | 26-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-958-XF | Hyundai | Kona | MPV | € 23.747 | 02-07-2020 | 5,9 jaar | |
| H-958-XG | Nissan | Qashqai | MPV | € 35.439 | 23-06-2020 | 7,7 jaar | |
| H-958-XH | Audi | A3 | Stationwagen | Onbekend | 13-06-2020 | 17,2 jaar | |
| H-958-XJ | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 25.750 | 18-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-958-XK | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 35.445 | 14-06-2020 | 13 jaar | |
| H-958-XL | Porsche | Cayenne | Stationwagen | € 128.375 | 18-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-958-XN | Audi | A4 | Stationwagen | Onbekend | 06-07-2020 | 16,9 jaar | |
| H-958-XP | Renault | Twingo | Hatchback | € 13.765 | 19-06-2020 | 12,5 jaar | |
| H-958-XR | Tesla | Model 3 | Sedan | € 60.080 | 24-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-958-XS | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 48.297 | 15-06-2020 | 8,2 jaar | |
| H-958-XV | Dethleffs | KW 018 | Kampeerwagen | € 46.186 | 20-06-2020 | 14,2 jaar | |
| H-958-XZ | Mercedes-Benz | GLC | Stationwagen | € 64.042 | 19-06-2020 | 10,1 jaar | |
| H-959-XV | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 32.509 | 26-06-2020 | 11,2 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 46.186 en/of een afmeting van 636 x 205 cm en/of een gewicht van ± 2.895 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Pössl KW 18 | € 47.700 | 636 cm | 205 cm | 2.910 kg |
| Karmann Mobil Davis 620 | € 46.000 | 637 cm | 205 cm | 2.940 kg |
| Adria Twin 640 SLX | € 43.300 | 636 cm | 205 cm | 2.890 kg |
| Pössl Summit 640 | € 47.200 | 636 cm | 205 cm | 2.910 kg |
| Pössl Roadcar 640 | € 47.500 | 639 cm | 208 cm | 2.810 kg |
| Adria Twin 640 SLB | € 43.300 | 636 cm | 205 cm | 2.840 kg |
| Rapido VAN | € 45.400 | 631 cm | 205 cm | 2.950 kg |
| Adria Twin | € 50.200 | 636 cm | 205 cm | 2.880 kg |
| Carthago Malibu 640 | € 47.100 | 636 cm | 210 cm | 2.680 kg |
| Carthago Malibu Van 640 LE | € 50.300 | 636 cm | 210 cm | 2.750 kg |
| Adria Twin 640 SL | € 47.700 | 636 cm | 205 cm | 2.820 kg |
| Chausson Twist Start V697 | € 42.700 | 637 cm | 205 cm | 3.010 kg |
| Weinsberg R47 | € 44.800 | 628 cm | 205 cm | 2.760 kg |
| Volkswagen Crafter | € 50.700 | 626 cm | 199 cm | 2.680 kg |
| Roller Team Livingstone DUO | € 46.600 | 637 cm | 205 cm | 2.930 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.