Z-176-GP
Er rijden momenteel 394 Benimar Tessoro's rond in Nederland. Deze witte Tessoro komt uit het jaar 2019 en is nu 7 jaren en 27 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze camper rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Benimar Tessoro 495 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (QA) nog 57 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2017 en juli 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 36.574 en € 63.871, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.248 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Tessoro 495 bedraagt € 55.381 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Benimar Tessoro 495 € 7.133 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Benimar haalt een maximumsnelheid van 145 km/uur. Deze Benimar Tessoro 495 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 49.4% traagste campers in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 2 april 2024. Het voertuig was toen 4 jaren, 11 maanden en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Benimar Tessoro voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Benimar Tessoro 495 | 2019
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Benimar |
| Handelsbenaming | Tessoro 495 |
| Breedte | 2,31 m |
| Hoogte | 2,89 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 145 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 55.381 |
| Bruto BPM | € 13.364 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 125 kW (170 pk) |
| Continue vermogen | 125 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | YNF6 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1995cc (2,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 april 2019 |
| Leeftijd | 7 jaren en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 2 april 2024. Het voertuig was toen 4 jaren, 11 maanden en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 12 januari 2027. Het voertuig moet over 7 maanden en 29 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.960 kg |
| Massa rijklaar | 3.060 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 440 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.250 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.250 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.250 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,95 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,73 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type BENIMAR 8 | |
| Variant QA | |
| Uitvoering TT04950000CFS35 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*0983*13 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.6 l/100km (1 liter op 13,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 198 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 Y | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2016/646Y | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| Z-176-GP | 12-01-2026 | 09:49 | periodieke controle | 12-01-2027 | Nee |
Vergeet ook niet alle Benimar Tessoro voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van Z-176-GP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
Z-176-GP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Z-170-GP | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 44.160 | 29-03-2024 | 5,6 jaar | |
| Z-171-GP | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 57.836 | 28-03-2024 | 6,6 jaar | |
| Z-172-GP | Renault | Clio | Hatchback | € 16.720 | 29-03-2024 | 7,9 jaar | |
| Z-173-GP | Seat | Ibiza | Hatchback | € 29.734 | 06-04-2024 | 3,9 jaar | |
| Z-174-GP | Kia | Niro | Stationwagen | € 35.410 | 29-04-2024 | 4,7 jaar | |
| Z-175-GP | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 14.528 | 30-03-2024 | 9,6 jaar | |
| Z-176-GD | Jeep | Avenger | MPV | € 41.750 | 09-04-2024 | 2,1 jaar | |
| Z-176-GF | Toyota | C-HR | Hatchback | € 32.755 | 28-06-2024 | 6,6 jaar | |
| Z-176-GG | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 57.515 | 28-03-2024 | 2,1 jaar | |
| Z-176-GH | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 39.200 | 12-04-2024 | 2,1 jaar | |
| Z-176-GJ | Skoda | Karoq | Stationwagen | € 42.844 | 05-04-2024 | 5,7 jaar | |
| Z-176-GK | Toyota | Aygo X | Hatchback | € 27.020 | 29-03-2024 | 2,1 jaar | |
| Z-176-GL | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 54.765 | 05-04-2024 | 2,1 jaar | |
| Z-176-GN | Opel | Corsa | MPV | Onbekend | 27-03-2024 | 18,5 jaar | |
| Z-176-GP | Benimar | Tessoro | Kampeerwagen | € 55.381 | 02-04-2024 | 7,1 jaar | |
| Z-176-GR | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 41.667 | 11-04-2024 | 2,1 jaar | |
| Z-176-GS | Audi | Q2 | Stationwagen | € 45.190 | 19-04-2024 | 2,1 jaar | |
| Z-176-GT | Fiat | 500 | Hatchback | € 19.809 | 29-03-2024 | 2,1 jaar | |
| Z-176-GV | Volkswagen | Taigo | Stationwagen | € 43.616 | 05-04-2024 | 2,7 jaar | |
| Z-176-GX | Renault | Austral | Stationwagen | € 52.394 | 29-03-2024 | 3 jaar | |
| Z-176-GZ | Audi | A1 | Stationwagen | € 24.553 | 04-12-2024 | 8,5 jaar | |
| Z-177-GP | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 25.624 | 28-03-2024 | 6,3 jaar | |
| Z-178-GP | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 27.818 | 13-04-2024 | 3,1 jaar | |
| Z-179-GP | Kia | Stonic | Stationwagen | € 21.380 | 24-04-2024 | 8,1 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.248 en/of breedte van 231 cm en/of een gewicht van ± 2.960 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat 230 | € 50.100 | 748 cm | 227 cm | 2.830 kg |
| Weinsberg R58 | € 49.700 | 715 cm | 231 cm | 2.740 kg |
| Rapido S6 | € 48.100 | 749 cm | 235 cm | 2.970 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | € 47.200 | 738 cm | 233 cm | 2.920 kg |
| Capron T337 | € 43.600 | 693 cm | 233 cm | 2.690 kg |
| Hymer T 698 CL | € 46.200 | 742 cm | 235 cm | 2.930 kg |
| Capron T447 | € 46.300 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Adria Matrix M 680 SP | € 45.500 | 744 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Capron T66 | € 45.600 | 693 cm | 233 cm | 2.700 kg |
| Challenger 260 | € 49.600 | 700 cm | 231 cm | 2.900 kg |
| Capron T448 | € 46.200 | 740 cm | 233 cm | 2.710 kg |
| Adria Coral S 670 SL | € 49.300 | 750 cm | 234 cm | 2.910 kg |
| Bürstner BUT660 | € 49.000 | 679 cm | 230 cm | 2.780 kg |
| Rapido S8 | € 52.900 | 720 cm | 235 cm | 3.030 kg |
| Capron T67 | € 45.100 | 739 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Hymer B 694 SL | € 47.700 | 730 cm | 235 cm | 3.040 kg |
| Hymer T 674 CL | € 52.200 | 729 cm | 235 cm | 2.920 kg |
| Hobby T65 GE | € 48.900 | 708 cm | 234 cm | 2.880 kg |
| LMC V646 | € 50.100 | 685 cm | 222 cm | 2.700 kg |
| Knaus R04 | € 52.700 | 705 cm | 230 cm | 3.150 kg |
| MC Louis MC4 | € 46.700 | 729 cm | 235 cm | 2.970 kg |
| Bürstner BT7264 | € 50.600 | 714 cm | 230 cm | 2.860 kg |
| Knaus R16 | € 44.700 | 706 cm | 232 cm | 2.910 kg |
| Niesmann-Bischoff Ismove 6.9E | € 50.400 | 701 cm | 229 cm | 2.810 kg |
| Bürstner BT7361 | € 46.200 | 749 cm | 230 cm | 2.910 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.