JDD-04-B
Er rijden momenteel 395 Benimar Tessoro's rond in Nederland. Deze zwarte Tessoro komt uit het jaar 2025 en is nu 11 maanden en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 september 2025, dus sinds 8 maanden en 18 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Benimar Tessoro 488 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (LA) nog 126 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2019 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 30.743 en € 92.953, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 58.187 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Tessoro 488 bedraagt € 73.829 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Benimar Tessoro 488 € 15.642 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Benimar haalt een maximumsnelheid van 140 km/uur. Deze Benimar Tessoro 488 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 33.1% traagste campers in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 september 2025. Het voertuig was toen 2 maanden en 27 dagen oud.
Bekijk ook alle Benimar Tessoro voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Benimar Tessoro 488 | 2025
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Benimar |
| Handelsbenaming | Tessoro 488 |
| Lengte | 7,00 m |
| Hoogte | 2,89 m |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 73.829 |
| Bruto BPM | € 17.746 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 125 kW (170 pk) |
| Continue vermogen | 125 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | BLFB |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1995cc (2,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 juni 2025 |
| Leeftijd | 11 maanden en 14 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 8 september 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 september 2025. Het voertuig was toen 2 maanden en 27 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.952 kg |
| Massa rijklaar | 3.052 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 448 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.250 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.250 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.250 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,95 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,73 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type BENIMAR 8 | |
| Variant LA | |
| Uitvoering TT0488A6R0BFG34 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*0983*22 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 312 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 312 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 AR | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832AR | |
Vergeet ook niet alle Benimar Tessoro voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van JDD-04-B - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
JDD-04-B
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JDD-01-B | Smart | Fortwo | Coupe | € 18.573 | 22-08-2025 | 7,6 jaar | |
| JDD-02-B | Renault | Espace | Hatchback | € 55.429 | 26-09-2025 | 8,2 jaar | |
| JDD-03-B | Lynk & Co | 01 | Stationwagen | € 41.882 | 12-11-2025 | 3,4 jaar | |
| JDD-04-B | Benimar | Tessoro | Kampeerwagen | € 73.829 | 08-09-2025 | 1 jaar | |
| JDD-04-D | Seat | Alhambra | Stationwagen | € 53.005 | 01-09-2025 | 12,8 jaar | |
| JDD-04-F | Hyundai | i20 | Hatchback | € 22.804 | 25-08-2025 | 7,2 jaar | |
| JDD-04-G | Renault | Arkana | Hatchback | € 40.135 | 10-11-2025 | 4,2 jaar | |
| JDD-04-H | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 49.540 | 26-08-2025 | 4,9 jaar | |
| JDD-04-J | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 46.869 | 30-08-2025 | 5,6 jaar | |
| JDD-04-K | Toyota | Yaris | Hatchback | € 30.512 | 06-09-2025 | 0,7 jaar | |
| JDD-04-L | Skoda | Fabia | Hatchback | € 34.983 | 02-09-2025 | 0,7 jaar | |
| JDD-04-N | Ford | Puma | MPV | € 38.080 | 27-08-2025 | 0,9 jaar | |
| JDD-04-P | Citroën | C3 Aircross | MPV | € 29.990 | 27-10-2025 | 2,3 jaar | |
| JDD-04-R | Ford | Focus | Hatchback | € 29.727 | 04-04-2026 | 7,8 jaar | |
| JDD-04-S | BMW | 5-Serie | Sedan | € 69.179 | 29-08-2025 | 1,2 jaar | |
| JDD-04-T | Suzuki | Swift | Hatchback | € 21.345 | 09-09-2025 | 0,7 jaar | |
| JDD-04-V | Skoda | Karoq | Stationwagen | € 40.508 | 03-09-2025 | 3,6 jaar | |
| JDD-04-X | Citroën | C3 | Hatchback | € 27.569 | 29-08-2025 | 0,7 jaar | |
| JDD-04-Z | BMW | 3-Serie | Stationwagen | € 39.142 | 25-08-2025 | 12,2 jaar | |
| JDD-05-B | Volkswagen | Multivan | MPV | € 61.019 | 08-05-2026 | 2 jaar | |
| JDD-06-B | Hyundai | Bayon | Stationwagen | € 24.580 | 19-12-2025 | 4,3 jaar | |
| JDD-07-B | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 39.799 | 27-08-2025 | 13 jaar | |
| JDD-08-B | Ford | Fiesta | Hatchback | € 19.075 | 01-09-2025 | 9,6 jaar | |
| JDD-09-B | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 21.996 | 01-11-2025 | 11,2 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 58.187 en/of lengte van 700 cm en/of een gewicht van ± 2.952 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Knaus R16 | € 62.300 | 709 cm | 232 cm | 2.830 kg |
| Adria TIK | € 59.900 | 697 cm | 227 cm | 2.860 kg |
| Chausson 640 | € 56.800 | 700 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Knaus R21 | € 58.900 | 710 cm | 232 cm | 2.890 kg |
| Hymer Ext 588 | € 60.500 | 695 cm | 221 cm | 2.710 kg |
| Capron T338 | € 62.100 | 696 cm | 232 cm | 2.710 kg |
| Bürstner BT6903 | € 58.100 | 699 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Chausson 627 GA | € 54.800 | 701 cm | 230 cm | 2.910 kg |
| Challenger 260 | € 52.900 | 700 cm | 230 cm | 2.900 kg |
| Weinsberg R58 | € 59.100 | 709 cm | 231 cm | 2.710 kg |
| Dethleffs Just T 6812 EB | € 63.200 | 696 cm | 233 cm | 2.760 kg |
| Hymer EX 588 | € 62.400 | 700 cm | 222 cm | 2.770 kg |
| Bürstner BT6904 | € 59.700 | 699 cm | 230 cm | 2.800 kg |
| Knaus R04 | € 52.700 | 705 cm | 230 cm | 3.150 kg |
| Capron T337 | € 54.600 | 690 cm | 232 cm | 2.700 kg |
| Hymer T 654 CL | € 57.700 | 690 cm | 235 cm | 2.870 kg |
| Dethleffs T 6611 | € 59.800 | 696 cm | 233 cm | 2.850 kg |
| LMC T662 | € 54.100 | 701 cm | 232 cm | 2.870 kg |
| Chausson 630 | € 61.400 | 700 cm | 233 cm | 3.000 kg |
| Hymer B 578 | € 55.700 | 700 cm | 235 cm | 3.020 kg |
| Capron T67S | € 54.600 | 696 cm | 232 cm | 2.700 kg |
| Dethleffs Globebus T 006 | € 58.800 | 700 cm | 221 cm | 2.720 kg |
| Bürstner BT6851 | € 52.900 | 698 cm | 230 cm | 2.820 kg |
| Hymer T 568 SL | € 62.000 | 699 cm | 235 cm | 2.860 kg |
| Weinsberg R59 | € 59.900 | 706 cm | 230 cm | 2.810 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.