H-541-VZ
Er rijden momenteel 39 Bürstner I694's rond in Nederland. Deze witte I694 komt uit het jaar 2011 en is nu 14 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 juni 2024, dus sinds 1 jaar, 11 maanden en 18 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Bürstner I694 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (FIF1FEM4HI0G04BUI694) nog 20 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2009 en juli 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 35.765 en € 74.220, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.529 uitkomt. De nieuwwaarde van deze I694 bedraagt € 38.851 incl. BTW en BPM, deze Bürstner I694 is daardoor € 8.678 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 10 juni 2020. Het voertuig was toen 8 jaren, 11 maanden en 12 dagen oud.
Bekijk ook alle Bürstner I694 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Bürstner I694 | 2011
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Bürstner |
| Handelsbenaming | I694 |
| Breedte | 2,30 m |
| Hoogte | 2,85 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 135 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 38.851 |
| Bruto BPM | € 9.549 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 96 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE0481N |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2011 |
| Leeftijd | 14 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 juni 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 11 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 juni 2020. Het voertuig was toen 8 jaren, 11 maanden en 12 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 23 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.925 kg |
| Massa rijklaar | 3.025 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 475 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.200 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,83 m (voor) / 2,00 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 2030 | |
| Variant FIF1FEM4HI0G04BUI694 | |
| Uitvoering FIF1FEM4HI0G04BUI694 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0392*08 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. voorwielscherm |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| H-541-VZ | 14-05-2025 | 12:41 | periodieke controle | 23-05-2026 | Nee |
| H-541-VZ | 24-04-2024 | 09:08 | periodieke controle | 23-05-2025 | Nee |
| H-541-VZ | 23-05-2023 | 15:14 | periodieke controle | 23-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| H-541-VZ | 12-05-2022 | 09:06 | periodieke controle | 12-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| H-541-VZ | 28-04-2021 | 14:11 | periodieke controle | 28-04-2022 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 23-05-2023 | 15:14 | 188 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
2022 | |||||
| 12-05-2022 | 09:06 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
Vergeet ook niet alle Bürstner I694 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van H-541-VZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
H-541-VZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| H-540-VZ | Carthago | Malibu Van 640 LE | Kampeerwagen | € 50.183 | 26-06-2020 | 8,1 jaar | |
| H-541-VB | Audi | Q2 | Stationwagen | € 38.527 | 02-09-2020 | 7,1 jaar | |
| H-541-VD | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 24.547 | 30-05-2020 | 6 jaar | |
| H-541-VF | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 32.085 | 29-05-2020 | 6 jaar | |
| H-541-VG | Renault | Twingo | Hatchback | € 14.340 | 30-05-2020 | 6 jaar | |
| H-541-VH | Toyota | C-HR | Hatchback | € 34.655 | 01-09-2020 | 7 jaar | |
| H-541-VJ | Renault | Captur | Hatchback | € 28.904 | 05-06-2020 | 7,1 jaar | |
| H-541-VK | Skoda | Citigo | Hatchback | € 13.578 | 14-09-2021 | 7 jaar | |
| H-541-VL | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 16.906 | 29-05-2020 | 12,4 jaar | |
| H-541-VN | Opel | Crossland X | MPV | € 25.651 | 06-06-2020 | 6 jaar | |
| H-541-VR | Ford | Fiesta | Hatchback | € 23.046 | 09-06-2020 | 6 jaar | |
| H-541-VS | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 39.481 | 08-06-2020 | 6 jaar | |
| H-541-VT | Volvo | V60 | Stationwagen | € 55.867 | 22-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-541-VX | Nissan | Note | MPV | Onbekend | 01-08-2020 | 16,8 jaar | |
| H-541-VZ | Bürstner | I694 | Kampeerwagen | € 38.851 | 10-06-2020 | 14,9 jaar | |
| H-542-VZ | Audi | A3 | Hatchback | € 32.094 | 05-06-2020 | 12,2 jaar | |
| H-543-VZ | Volkswagen | Beetle | Hatchback | € 42.031 | 11-07-2020 | 12,4 jaar | |
| H-544-VZ | Toyota | Corolla | Hatchback | Onbekend | 12-06-2020 | 21,7 jaar | |
| H-545-VZ | Nissan | Qashqai | MPV | € 30.207 | 15-06-2020 | 13,2 jaar | |
| H-546-VZ | Toyota | Aygo | Hatchback | Onbekend | 13-06-2020 | 16,7 jaar | |
| H-547-VZ | Nissan | Qashqai | MPV | € 35.990 | 10-06-2020 | 6,9 jaar | |
| H-548-VZ | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 54.954 | 17-06-2020 | 6,9 jaar | |
| H-549-VZ | Mazda | MX-5 | Cabriolet | Onbekend | 13-06-2020 | 19,1 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.529 en/of breedte van 230 cm en/of een gewicht van ± 2.925 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat 230 | € 50.100 | 748 cm | 227 cm | 2.830 kg |
| Weinsberg R58 | € 49.700 | 715 cm | 231 cm | 2.740 kg |
| Rapido S6 | € 48.100 | 749 cm | 235 cm | 2.970 kg |
| Benimar Tessoro | € 48.200 | 744 cm | 232 cm | 3.000 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | € 47.200 | 738 cm | 233 cm | 2.920 kg |
| Capron T337 | € 43.600 | 693 cm | 233 cm | 2.690 kg |
| Hymer T 698 CL | € 46.200 | 742 cm | 235 cm | 2.930 kg |
| Capron T447 | € 46.300 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T66 | € 45.600 | 693 cm | 233 cm | 2.700 kg |
| Capron T68 | € 45.900 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Adria Matrix M 680 SP | € 45.500 | 744 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Capron T448 | € 46.200 | 740 cm | 233 cm | 2.710 kg |
| Dethleffs Trend T 7057 | € 43.200 | 741 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Adria Coral S 670 SL | € 49.300 | 750 cm | 234 cm | 2.910 kg |
| Adria Matrix M 670 SBC | € 45.600 | 749 cm | 231 cm | 2.960 kg |
| Capron T67 | € 45.100 | 739 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Adria Matrix M 670 SC | € 44.100 | 750 cm | 238 cm | 2.950 kg |
| Adria TIK | € 48.500 | 571 cm | 220 cm | 2.800 kg |
| Chausson 727 GA | € 43.000 | 740 cm | 230 cm | 2.970 kg |
| Hobby T65 GE | € 48.800 | 708 cm | 234 cm | 2.880 kg |
| Hymer B 694 SL | € 47.700 | 730 cm | 235 cm | 3.040 kg |
| Capron T64 | € 45.000 | 687 cm | 233 cm | 2.630 kg |
| LMC V646 | € 50.600 | 685 cm | 222 cm | 2.700 kg |
| Capron T449 | € 43.300 | 743 cm | 233 cm | 2.820 kg |
| MC Louis MC4 | € 46.700 | 729 cm | 235 cm | 2.970 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.