56-ZHH-3
Er rijden momenteel 39 Bürstner I694's rond in Nederland. Deze witte I694 komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren, 2 maanden en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 december 2013, dus sinds 12 jaren, 5 maanden en 25 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze camper bedraagt € 85.461 incl. BTW en BPM.
Bekijk ook alle Bürstner I694 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Bürstner I694 | 2013
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Bürstner |
| Handelsbenaming | I694 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 135 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 85.461 |
| Bruto BPM | € 10.541 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 96 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE0481N |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 maart 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren, 2 maanden en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 2 december 2013 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren, 5 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 26 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 30 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.965 kg |
| Massa rijklaar | 3.065 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 435 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 4.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,83 m (voor) / 2,00 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 2030 | |
| Variant FIF3FEM4NP1I44BUI694 | |
| Uitvoering FIF3FEM4NP1I44BUI694 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0392*08 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. voorwielscherm |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 56-ZHH-3 | 24-03-2026 | 08:57 | periodieke controle | 26-03-2027 | Nee |
| 56-ZHH-3 | 11-03-2025 | 16:21 | periodieke controle | 26-03-2026 | Nee |
| 56-ZHH-3 | 22-03-2024 | 16:28 | periodieke controle | 26-03-2025 | Nee |
| 56-ZHH-3 | 13-03-2023 | 11:48 | periodieke controle | 26-03-2024 | Nee |
| 56-ZHH-3 | 24-03-2022 | 14:13 | periodieke controle | 26-03-2023 | Nee |
| 56-ZHH-3 | 22-03-2021 | 13:48 | periodieke controle | 26-03-2022 | Nee |
| 56-ZHH-3 | 12-03-2020 | 15:03 | periodieke controle | 26-03-2021 | Nee |
| 56-ZHH-3 | 21-03-2019 | 09:35 | periodieke controle | 26-03-2020 | Nee |
Vergeet ook niet alle Bürstner I694 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 56-ZHH-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
56-ZHH-3
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 56-ZHD-3 | Nissan | Qashqai | Stationwagen | Onbekend | 10-11-2012 | 17 jaar | |
| 56-ZHF-3 | Seat | Leon | MPV | € 21.256 | 12-11-2012 | 13,5 jaar | |
| 56-ZHG-3 | BMW | 1-Serie | Stationwagen | € 34.839 | 12-11-2012 | 13,5 jaar | |
| 56-ZHH-1 | Mercedes-Benz | E-klasse | Stationwagen | € 73.762 | 17-07-2013 | 28,8 jaar | |
| 56-ZHH-3 | Bürstner | I694 | Kampeerwagen | € 85.461 | 26-03-2013 | 13,2 jaar | |
| 56-ZHH-6 | Citroën | C1 | Hatchback | € 10.070 | 14-11-2012 | 13,5 jaar | |
| 56-ZHH-7 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 11.010 | 13-11-2012 | 13,5 jaar | |
| 56-ZHH-8 | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 55.344 | 15-11-2012 | 13,5 jaar | |
| 56-ZHJ-3 | Opel | Astra | Hatchback | € 41.456 | 14-11-2012 | 13,5 jaar | |
| 56-ZHK-3 | Citroën | C3 | Hatchback | € 16.753 | 16-11-2012 | 13,5 jaar | |
| 56-ZHL-3 | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 10.883 | 16-11-2012 | 13,5 jaar | |
| 56-ZHN-3 | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 54.870 | 15-11-2012 | 13,5 jaar | |
| 56-ZHT-3 | Fiat | 500 | Hatchback | € 16.645 | 15-12-2012 | 14,6 jaar | |
| 56-ZHV-3 | BMW | X5 | Stationwagen | € 96.378 | 29-11-2012 | 13,5 jaar | |
| 56-ZHX-3 | Mazda | 3 | Hatchback | € 23.038 | 21-11-2012 | 13,5 jaar | |
| 56-ZHZ-3 | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 10.456 | 22-11-2012 | 13,5 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 85.461 en/of een gewicht van ± 2.965 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Hymer B580MC | € 85.500 | 700 cm | 228 cm | 2.840 kg |
| Knaus R09 | € 88.100 | 704 cm | 220 cm | 2.940 kg |
| Adria Twin 640 SLB | € 81.900 | 636 cm | 205 cm | 2.830 kg |
| Pössl Summit 640 | € 84.400 | 636 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Hymer T 588 SL | € 81.700 | 729 cm | 235 cm | 2.930 kg |
| Hymer MLT 580 | € 82.300 | 694 cm | 222 cm | 2.850 kg |
| Knaus R06 | € 87.900 | 690 cm | 220 cm | 2.850 kg |
| Pössl Summit 600 | € 87.500 | 600 cm | 205 cm | 2.700 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 89.700 | 604 cm | 202 cm | 3.080 kg |
| Knaus R19 | € 85.400 | 607 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Dethleffs KW 601 | € 86.600 | 636 cm | 205 cm | 2.900 kg |
| Adria Matrix 670 SL | € 86.900 | 747 cm | 238 cm | 2.950 kg |
| Adria Coral 600 SL | € 84.800 | 699 cm | 238 cm | 2.800 kg |
| Knaus R07 | € 83.700 | 595 cm | 205 cm | 2.770 kg |
| Knaus R05 | € 80.400 | 704 cm | 232 cm | 2.730 kg |
| Mercedes-Benz EQV | € 87.800 | 515 cm | 193 cm | 2.830 kg |
| Hymer B 588 | € 92.000 | 729 cm | 235 cm | 3.080 kg |
| Weinsberg R53 | € 78.800 | 698 cm | 230 cm | 2.850 kg |
| Carthago C-compactline I 143 | € 92.100 | 695 cm | 219 cm | 2.870 kg |
| Capron T338 | € 88.700 | 695 cm | 232 cm | 2.760 kg |
| Hymer MLT 570 | € 83.700 | 673 cm | 222 cm | 2.820 kg |
| Carthago Malibu Van 640 LE | € 77.900 | 636 cm | 210 cm | 2.850 kg |
| Carthago C-tourer T 143 LE | € 83.700 | 706 cm | 234 cm | 2.960 kg |
| Hymer B690MC | € 87.000 | 740 cm | 228 cm | 3.020 kg |
| Capron T447 | € 87.200 | 743 cm | 233 cm | 2.850 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.