V-49-PLD
Er rijden momenteel 111.618 Volkswagen Transporter's rond in Nederland. Deze Transporter komt uit het jaar 2020 en is nu 6 jaren, 2 maanden en 11 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 mei 2026, dus sinds 9 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Volkswagen Transporter gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (HCXHA300X1) nog 2 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2018 en maart 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 60.499 en € 65.085, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 62.792 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Transporter bedraagt € 60.499 incl. BTW en BPM, deze Volkswagen Transporter is daardoor € 2.293 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Volkswagen geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 178 km/uur. Daardoor behoort deze Volkswagen Transporter tot de snelste 12.2% bedrijfsauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 6 mei 2026. Het voertuig was toen 6 jaren, 2 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Volkswagen Transporter voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Volkswagen Transporter | 2020
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Volkswagen |
| Handelsbenaming | Transporter |
| Lengte | 5,30 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,99 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 178 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 60.499 |
| Bruto BPM | € 14.580 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1968cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 4 maart 2020 |
| Leeftijd | 6 jaren, 2 maanden en 11 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 6 mei 2026. Het voertuig was toen 6 jaren, 2 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 16 januari 2028. Het voertuig moet over 1 jaar, 8 maanden en 4 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.282 kg |
| Massa rijklaar | 2.382 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 618 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.680 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.680 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | 2.500 kg |
Wanneer je alleen het B-rijbewijs hebt, mag je met dit voertuig een geremde aanhanger, caravan of vouwwagen incl. belading tot 750 kg trekken en ook ongeremd tot 750 kg.
Met een BE-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 3.500 kg inclusief belading, maar met dit voertuig mag je een geremde aanhanger tot 2.500 kg trekken.
Met het B-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 750 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading). Of een aanhanger trekken van meer dan 750 kg als de auto en de aanhanger samen niet boven de 3.500 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading) uitkomen.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,40 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 7J0 | |
| Variant HCXHA300X1 | |
| Uitvoering LNAD7BT0117VVR24BH2C5A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0130*34 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.5 l/100km (1 liter op 13,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 9.6 l/100km (1 liter op 10,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 251 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 198 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 CI | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832CI | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Volkswagen Transporter voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-49-PLD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-49-PLD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-40-PLD | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 26.897 | 06-05-2026 | 3,9 jaar |
| V-41-PLD | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 51.611 | 06-05-2026 | 2,2 jaar |
| V-42-PLD | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | € 39.304 | 06-05-2026 | 2,9 jaar |
| V-43-PLD | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 66.029 | 06-05-2026 | 4,2 jaar |
| V-44-PLD | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 64.433 | 06-05-2026 | 5 jaar |
| V-45-PLD | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 35.575 | 06-05-2026 | 1,5 jaar |
| V-46-PLD | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 72.354 | 06-05-2026 | 3 jaar |
| V-47-PLD | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 28.509 | 06-05-2026 | 6,3 jaar |
| V-48-PLD | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 56.690 | 06-05-2026 | 2,5 jaar |
| V-49-PLD | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 60.499 | 06-05-2026 | 6,2 jaar |
| V-49-PLF | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 35.164 | 06-05-2026 | 3,3 jaar |
| V-49-PLJ | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 54.111 | 08-05-2026 | 5 jaar |
| V-49-PLK | Dacia | Logan | Gesloten opbouw | € 11.393 | 08-05-2026 | 15,5 jaar |
| V-49-PLL | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 56.753 | 11-05-2026 | 3,2 jaar |
| V-49-PLN | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 69.877 | 11-05-2026 | 3,7 jaar |
| V-49-PLR | Ford | Transit | Speciale groep | € 60.340 | 12-05-2026 | 6,6 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 62.792 en/of een afmeting van 530 x 190 cm en/of een gewicht van ± 2.282 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Ranger | € 63.300 | 540 cm | 192 cm | 2.490 kg |
| Mercedes-Benz eVito | € 66.100 | 537 cm | 193 cm | 2.480 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 60.100 | 528 cm | 193 cm | 2.230 kg |
| Toyota Hilux | € 61.700 | 535 cm | 188 cm | 2.390 kg |
| Maxus T90 | € 65.500 | 537 cm | 190 cm | 2.280 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.