71-BPS-8
Er rijden momenteel 2.384 Renault T's rond in Nederland. Deze T komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 10 maanden en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 augustus 2020, dus sinds 5 jaren, 8 maanden en 20 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Renault T opleggertrekker rijden er in dezelfde variant (CPZ42A) nog 651 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2014 en augustus 2025. De nieuwwaarde van deze Renault T is helaas onbekend.
Dit voertuig van Renault haalt een maximumsnelheid van 90 km/uur. Van alle Nederlandse bedrijfsauto's behoort deze Renault T tot de 18.7% traagste bedrijfsauto's.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 augustus 2020. Het voertuig was toen 5 jaren, 1 maand en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Renault T voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault T | 2015
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | T |
| Lengte | 5,99 m |
| Breedte | 2,50 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 90 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 345 kW (469 pk) |
| Continue vermogen | 345 345 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | DTI 11 460 EUVI, DTI 11 460V EUV |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt , Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 10837cc (10,8 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 12 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 juli 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 10 maanden en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 augustus 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 8 maanden en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 augustus 2020. Het voertuig was toen 5 jaren, 1 maand en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee. Zie terugroepactie uit het verleden. |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 23 september 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 10 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 7.877 kg |
| Massa rijklaar | 7.977 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 7977 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 11.023 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 20.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 13.000 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type HD001 | |
| Variant CPZ42A | |
| Uitvoering NARRE6675M0NA381NA1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0229*09 | |
| Plaats chassisnummer r. balk vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 89 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 89 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI B | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*136/2014B | |
Terugroep actie
Motorrijtuigen en aanhangwagens - stuurinrichting
Openstaande terugroepactie
Renault Trucks Nederland - terugroepacties20 juni 2023
Referentiecode RDW: MGP230275
Referentiecode producent: C0280
Aantal getroffen voertuigen in Nederland: 1.683
Totaal aantal voertuigen terugroepactie wereldwijd: 111.504
Een lager in de verlengas van de stuurinrichting kan mogelijk defect raken door corrosie. De bestuurbaarheid van het voertuig wordt nadelig beïnvloedt. De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De verlengstang van de stuurinrichting zal worden gecontroleerd en zonodig worden vervangen.
Meer informatie via: .
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 71-BPS-8 | 23-09-2025 | 11:30 | periodieke controle | 23-09-2026 | Nee |
| 71-BPS-8 | 17-09-2024 | 11:08 | periodieke controle | 17-09-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 71-BPS-8 | 17-09-2024 | 10:14 | periodieke controle | 17-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 71-BPS-8 | 17-09-2024 | 10:07 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 71-BPS-8 | 24-08-2023 | 11:02 | periodieke controle | 31-08-2024 | Nee |
| 71-BPS-8 | 4-08-2022 | 09:06 | periodieke controle | 31-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 71-BPS-8 | 4-08-2022 | 09:04 | periodieke controle | 4-08-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 71-BPS-8 | 6-08-2021 | 11:24 | periodieke controle | 31-08-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 71-BPS-8 | 4-09-2020 | 13:13 | inbouw | 4-09-2022 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 17-09-2024 | 11:08 | 656 | 5.*.69 | 1 | Speling sluitinrichting schotelkoppeling te groot |
| 17-09-2024 | 11:08 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 17-09-2024 | 10:07 | 940 | 1 | Fout in bewegingsgegevens | |
2022 | |||||
| 4-08-2022 | 09:06 | 480 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| 4-08-2022 | 09:06 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 6-08-2021 | 11:24 | 656 | 5.*.69 | 1 | Speling sluitinrichting schotelkoppeling te groot |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 71-BPS-8 | 4-09-2020 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle Renault T voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 71-BPS-8 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
71-BPS-8
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 71-BPB-8 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 02-01-2020 | 6,4 jaar |
| 71-BPD-8 | Mercedes-Benz | 2533 L | Neerklapbare zijschotten | Onbekend | 03-01-2020 | 13,4 jaar |
| 71-BPF-8 | DAF | CF 430 FA | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 17-01-2020 | 6,3 jaar |
| 71-BPG-8 | DAF | XF 450 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 02-03-2020 | 6,2 jaar |
| 71-BPH-8 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 09-03-2020 | 6,2 jaar |
| 71-BPJ-8 | Scania | R410 | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 16-04-2020 | 10,9 jaar |
| 71-BPK-8 | Volvo | FM | Betonmixer | Onbekend | 11-05-2020 | 6 jaar |
| 71-BPL-8 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 20-05-2020 | 6 jaar |
| 71-BPN-8 | Volvo-nebim | FL | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-07-2020 | 5,8 jaar |
| 71-BPP-8 | Scania | S410 | Gesloten opbouw | Onbekend | 01-07-2020 | 5,9 jaar |
| 71-BPR-8 | Mercedes-Benz | Sprinter | Bus | Onbekend | 27-07-2020 | 5,8 jaar |
| 71-BPS-1 | Liebherr | Ltc 1050-3.1 | Mobiele kraan | Onbekend | 04-08-2020 | 10,3 jaar |
| 71-BPS-2 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 28-08-2020 | 5,7 jaar |
| 71-BPS-5 | Mercedes-Benz | Atego | Gesloten opbouw | Onbekend | 18-08-2020 | 5,7 jaar |
| 71-BPS-6 | DAF | XF 450 FA | Gesloten opbouw | Onbekend | 18-09-2020 | 5,7 jaar |
| 71-BPS-7 | DAF | CF 410 FA | Containercarrier | Onbekend | 25-08-2020 | 5,7 jaar |
| 71-BPS-8 | Renault | T | Opleggertrekker | Onbekend | 27-08-2020 | 10,9 jaar |
| 71-BPS-9 | Irisbus | Recreo | Bus | Onbekend | 31-08-2020 | 17,3 jaar |
| 71-BPT-8 | Volvo | FH16 | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 16-09-2020 | 12,8 jaar |
| 71-BPV-8 | DAF | 33 | Opleggertrekker | Onbekend | 06-10-2020 | 11,1 jaar |
| 71-BPX-8 | Volvo | FL | Gesloten opbouw | Onbekend | 10-11-2020 | 5,5 jaar |
| 71-BPZ-8 | BYD | Ebus | Bus | Onbekend | 14-12-2020 | 5,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 599 x 250 cm een gewicht van ± 7.877 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FH | 608 cm | 255 cm | 8.090 kg |
| Scania R450 | 607 cm | 255 cm | 8.500 kg |
| MAN TGX | 609 cm | 254 cm | 7.720 kg |
| Volvo FM | 604 cm | 255 cm | 7.500 kg |
| Scania R410 | 606 cm | 255 cm | 8.340 kg |
| DAF XF 450 FT | 603 cm | 255 cm | 7.770 kg |
| DAF XF 440 FT | 606 cm | 255 cm | 7.940 kg |
| DAF CF 410 FT | 603 cm | 255 cm | 7.590 kg |
| Scania R460 | 603 cm | 255 cm | 8.140 kg |
| Scania R500 | 602 cm | 255 cm | 8.650 kg |
| Scania S450 | 600 cm | 255 cm | 8.580 kg |
| Scania S500 | 602 cm | 255 cm | 8.570 kg |
| Scania S460 | 601 cm | 255 cm | 8.450 kg |
| DAF 400 | 594 cm | 255 cm | 7.400 kg |
| DAF CF 450 FT | 597 cm | 255 cm | 7.310 kg |
| MAN TGS | 606 cm | 255 cm | 7.240 kg |
| Scania R420 | 601 cm | 255 cm | 7.960 kg |
| DAF 44 | 598 cm | 255 cm | 7.370 kg |
| Scania G410 | 603 cm | 255 cm | 7.770 kg |
| DAF 33 | 607 cm | 255 cm | 7.860 kg |
| Scania R530 | 604 cm | 255 cm | 8.600 kg |
| DAF TE47XS | 603 cm | 250 cm | 7.330 kg |
| Scania G420 | 596 cm | 255 cm | 7.510 kg |
| Scania S410 | 598 cm | 255 cm | 8.390 kg |
| DAF XF 430 FT | 604 cm | 255 cm | 8.050 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.