V-26-PLV
Er rijden momenteel 50.309 Renault Master's rond in Nederland. Deze Master komt uit het jaar 2019 en is nu 6 jaren, 7 maanden en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 mei 2026, dus sinds 3 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Renault Master gecond. met temperatuurreg. rijden er in dezelfde variant (EM9T) nog 11 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2018 en augustus 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 41.471 en € 67.703, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 52.141 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Master bedraagt € 55.818 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Renault Master € 3.677 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 mei 2026. Het voertuig was toen 6 jaren, 7 maanden en 2 dagen oud.
Bekijk ook alle Renault Master voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Master | 2019
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Master |
| Lengte | 6,35 m |
| Breedte | 2,10 m |
| Hoogte | 2,66 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 55.818 |
| Bruto BPM | € 13.468 |
| Inrichting | gecond. met temperatuurreg. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Continue vermogen | 107 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T D7 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 oktober 2019 |
| Leeftijd | 6 jaren, 7 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 mei 2026. Het voertuig was toen 6 jaren, 7 maanden en 2 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 11 oktober 2022. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.730 kg |
| Massa rijklaar | 2.830 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 670 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,33 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,86 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type VF | |
| Variant EM9T | |
| Uitvoering MSB31063H2T0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0051*28 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.4 l/100km (1 liter op 13,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 192 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 Y | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2016/646Y | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Renault Master voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-26-PLV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-26-PLV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-20-PLV | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 70.259 | 13-05-2026 | 1,9 jaar |
| V-21-PLV | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 70.259 | 13-05-2026 | 2,2 jaar |
| V-22-PLV | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 32.052 | 13-05-2026 | 5,2 jaar |
| V-23-PLV | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 69.466 | 13-05-2026 | 2,5 jaar |
| V-24-PLV | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 35.504 | 13-05-2026 | 2,3 jaar |
| V-25-PLV | Dodge | Dodge | Pick-up truck | € 35.836 | 13-05-2026 | 10 jaar |
| V-26-PLD | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 39.471 | 06-05-2026 | 2,7 jaar |
| V-26-PLH | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 55.672 | 07-05-2026 | Nieuw |
| V-26-PLJ | Van Blitterswijk | G4 Eco-mobiliteit | Huifopbouw | € 47.558 | 13-05-2026 | Nieuw |
| V-26-PLS | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 33.240 | 13-05-2026 | 4,1 jaar |
| V-26-PLT | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 25.352 | 13-05-2026 | 14,8 jaar |
| V-26-PLV | Renault | Master | Gecond. met temperatuurreg. | € 55.818 | 13-05-2026 | 6,6 jaar |
| V-27-PLV | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 56.230 | 13-05-2026 | 2,2 jaar |
| V-28-PLV | Iveco | 35S18H | Gesloten opbouw | € 63.753 | 13-05-2026 | 4,6 jaar |
| V-29-PLV | RAM | 1500 | Pick-up truck | € 96.952 | 13-05-2026 | 11,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 52.141 en/of een afmeting van 635 x 210 cm en/of een gewicht van ± 2.730 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| STX Master Horsebox | € 47.300 | 629 cm | 210 cm | 2.660 kg |
| HVM Master BOX | € 49.700 | 635 cm | 210 cm | 2.650 kg |
| HVM Master Horsebox | € 47.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 51.600 | 640 cm | 215 cm | 2.890 kg |
| STX Master | € 51.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| STX Movano Horsebox | € 52.200 | 625 cm | 210 cm | 2.670 kg |
| Peugeot Boxer | € 47.000 | 644 cm | 213 cm | 2.510 kg |
| Volkswagen Crafter | € 49.400 | 642 cm | 215 cm | 2.890 kg |
| Opel Movano | € 49.000 | 636 cm | 210 cm | 2.570 kg |
| Iveco 40C17 | € 57.100 | 642 cm | 205 cm | 2.580 kg |
| Citroën Jumper | € 47.400 | 627 cm | 209 cm | 2.570 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.