2-VND-54
Er rijden momenteel 50.299 Renault Master's rond in Nederland. Deze Master komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 2 maanden en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 september 2013, dus sinds 12 jaren, 8 maanden en 23 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Renault Master gesloten opbouw rijden er nog 16.188 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1982 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 18.645 en € 109.530, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 55.101 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Master bedraagt € 41.678 incl. BTW en BPM, deze Renault Master is daardoor € 13.423 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Renault Master voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Master | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Master |
| Lengte | 5,05 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 41.678 |
| Bruto BPM | € 10.215 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 maart 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 2 maanden en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 2 september 2013 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren, 8 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 12 november 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 20 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.791 kg |
| Massa rijklaar | 1.891 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.609 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,18 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.1 l/100km (1 liter op 11,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.5 l/100km (1 liter op 13,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.1 l/100km (1 liter op 12,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 214 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 2-VND-54 | 12-11-2025 | 16:31 | periodieke controle | 12-11-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VND-54 | 22-10-2024 | 16:05 | periodieke controle | 4-11-2025 | Nee |
| 2-VND-54 | 26-10-2023 | 16:51 | periodieke controle | 4-11-2024 | Nee |
| 2-VND-54 | 4-11-2022 | 11:47 | periodieke controle | 4-11-2023 | Nee |
| 2-VND-54 | 25-10-2021 | 11:34 | periodieke controle | 25-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VND-54 | 19-04-2021 | 09:28 | periodieke controle | 23-04-2022 | Nee |
| 2-VND-54 | 7-04-2020 | 15:20 | periodieke controle | 23-04-2021 | Nee |
| 2-VND-54 | 23-04-2019 | 15:25 | periodieke controle | 23-04-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 12-11-2025 | 16:31 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2021 | |||||
| 25-10-2021 | 11:34 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Renault Master voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 2-VND-54 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
2-VND-54
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2-VNB-54 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 24.217 | 18-03-2011 | 15,2 jaar |
| 2-VND-50 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 40.721 | 31-03-2011 | 15,2 jaar |
| 2-VND-51 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 43.071 | 31-03-2011 | 15,2 jaar |
| 2-VND-52 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 43.386 | 29-03-2011 | 15,2 jaar |
| 2-VND-53 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 44.734 | 31-03-2011 | 15,2 jaar |
| 2-VND-54 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 41.678 | 23-03-2011 | 15,2 jaar |
| 2-VND-55 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 50.608 | 22-03-2011 | 15,2 jaar |
| 2-VND-56 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 43.950 | 30-03-2011 | 15,2 jaar |
| 2-VNG-54 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 23.549 | 25-03-2011 | 15,2 jaar |
| 2-VNL-54 | Iveco | 35S14 | Open wagen | € 40.947 | 11-04-2011 | 15,1 jaar |
| 2-VNN-54 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 56.844 | 21-04-2011 | 15,1 jaar |
| 2-VNP-54 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 53.585 | 19-04-2011 | 15,1 jaar |
| 2-VNR-54 | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 17.802 | 29-04-2011 | 15,1 jaar |
| 2-VNT-54 | Dodge | RAM1500 | Open wagen | € 38.396 | 20-05-2011 | 15 jaar |
| 2-VNX-54 | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 25.011 | 19-05-2011 | 15 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 55.101 en/of een afmeting van 505 x 207 cm en/of een gewicht van ± 1.791 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Iveco 40C17 | € 54.700 | 513 cm | 201 cm | 1.970 kg |
| Iveco 40C18 | € 56.000 | 506 cm | 204 cm | 1.880 kg |
| Iveco 35C17 | € 53.000 | 504 cm | 200 cm | 1.820 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.