VSJ-01-S
Er rijden momenteel 71.050 Mercedes-Benz Vito's rond in Nederland. Deze Vito komt uit het jaar 2017 en is nu 9 jaren en 8 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Vito gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (KWR55250N) nog 1.352 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2014 en januari 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 21.246 en € 58.283, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 41.477 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Vito bedraagt € 35.075 incl. BTW en BPM, deze Mercedes-Benz Vito is daardoor € 6.402 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Mercedes-Benz geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 169 km/uur. Deze Mercedes-Benz Vito is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 28.4% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 30 november 2022. Het voertuig was toen 5 jaren, 6 maanden en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Vito | 2017
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Vito |
| Lengte | 4,90 m |
| Breedte | 1,93 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 169 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 35.075 |
| Bruto BPM | € 8.540 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 84 kW (114 pk) |
| Continue vermogen | 84 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | R9M?503 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1598cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 mei 2017 |
| Leeftijd | 9 jaren en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 30 november 2022. Het voertuig was toen 5 jaren, 6 maanden en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 30 juni 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.758 kg |
| Massa rijklaar | 1.858 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 643 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.501 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.501 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.400 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.400 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,20 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,67 m (voor) / 1,65 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 639/4 | |
| Variant KWR55250N | |
| Uitvoering 1RNM8R23XX | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0458*13 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.3 l/100km (1 liter op 15,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 164 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 Y | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2015/45Y | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VSJ-01-S | 5-06-2024 | 16:47 | periodieke controle | 30-06-2025 | Nee |
| VSJ-01-S | 16-06-2023 | 16:24 | periodieke controle | 30-06-2024 | Nee |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VSJ-01-S - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VSJ-01-S
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VSJ-01-B | Renault | Master | Voor vervoer voertuigen | € 47.072 | 18-10-2022 | 8,2 jaar |
| VSJ-01-D | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 66.157 | 10-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSJ-01-F | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 80.487 | 28-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-01-G | Ford | Ranger | Open laadvloer | € 67.213 | 03-11-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-01-H | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 45.978 | 23-11-2022 | 6,6 jaar |
| VSJ-01-J | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 49.311 | 21-10-2022 | 5,1 jaar |
| VSJ-01-K | Cenntro | Metro | Gesloten opbouw | € 28.737 | 30-04-2026 | Nieuw |
| VSJ-01-L | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 33.571 | 26-10-2022 | 7,2 jaar |
| VSJ-01-N | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 34.738 | 31-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-01-P | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 20-10-2022 | 17,6 jaar |
| VSJ-01-R | Ford | Transit Courier | Gesloten opbouw | € 31.289 | 26-10-2022 | 8,8 jaar |
| VSJ-01-S | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 35.075 | 30-11-2022 | 9 jaar |
| VSJ-01-V | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 61.697 | 22-12-2022 | 3,4 jaar |
| VSJ-01-Z | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 32.782 | 28-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-02-S | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 45.026 | 29-11-2022 | 10,4 jaar |
| VSJ-03-S | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 45.938 | 19-04-2023 | 7,7 jaar |
| VSJ-04-S | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 38.717 | 20-12-2022 | 7,1 jaar |
| VSJ-05-S | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 51.159 | 03-11-2022 | 7,9 jaar |
| VSJ-06-S | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 40.741 | 09-06-2023 | 7,5 jaar |
| VSJ-07-S | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 66.966 | 23-11-2022 | 3,7 jaar |
| VSJ-08-S | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 66.966 | 06-12-2022 | 3,7 jaar |
| VSJ-09-S | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 62.284 | 18-11-2022 | 3,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 41.477 en/of een afmeting van 490 x 193 cm en/of een gewicht van ± 1.758 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Maxus eDeliver 5 | € 42.600 | 486 cm | 187 cm | 1.840 kg |
| Chrysler Voyager | € 39.800 | 481 cm | 193 cm | 1.860 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz VitoGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz Vito
Google op reviews van de Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benz Vito Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Review Mercedes-Benz Vito 4x4 (2025): natte en besneeuwde wegen maken geen indruk
Waar komt 'Vito' in de naam Mercedes-Benz Vito vandaan?
De nieuwe Mercedes-Benz Vito: 9-persoons peoplemover
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz Vito
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/vito/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.