VSJ-01-D
Er rijden momenteel 71.050 Mercedes-Benz Vito's rond in Nederland. Deze Vito komt uit het jaar 2022 en is nu 3 jaren, 6 maanden en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Vito gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (KWU4L280TXX) nog 1.438 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2022 en april 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 33.423 en € 101.816, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 77.437 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Vito bedraagt € 66.157 incl. BTW en BPM, deze Mercedes-Benz Vito is daardoor € 11.280 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Mercedes-Benz geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 195 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz Vito tot de snelste 2.3% bedrijfsauto's van Nederland.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Vito | 2022
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Vito |
| Lengte | 5,14 m |
| Breedte | 1,93 m |
| Hoogte | 1,91 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 195 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 66.157 |
| Bruto BPM | € 15.924 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 120 kW (163 pk) |
| Continue vermogen | 120 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 654 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1950cc (2,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 9 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 november 2022 |
| Leeftijd | 3 jaren, 6 maanden en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 november 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 6 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 10 november 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.041 kg |
| Massa rijklaar | 2.141 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 659 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.800 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.550 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.550 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,20 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,67 m (voor) / 1,65 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 639/4 | |
| Variant KWU4L280TXX | |
| Uitvoering 2GJPEX32XXXX | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0458*26 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 7.5 l/100km (1 liter op 13,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 198 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 70 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 AR | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832AR | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VSJ-01-D | 27-10-2025 | 14:40 | periodieke controle | 10-11-2026 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 27-10-2025 | 14:40 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 27-10-2025 | 14:40 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 27-10-2025 | 14:40 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 27-10-2025 | 14:40 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VSJ-01-D - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VSJ-01-D
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VSJ-01-B | Renault | Master | Voor vervoer voertuigen | € 47.072 | 18-10-2022 | 8,2 jaar |
| VSJ-01-D | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 66.157 | 10-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSJ-01-F | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 80.487 | 28-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-01-G | Ford | Ranger | Open laadvloer | € 67.213 | 03-11-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-01-H | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 45.978 | 23-11-2022 | 6,6 jaar |
| VSJ-01-J | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 49.311 | 21-10-2022 | 5,1 jaar |
| VSJ-01-K | Cenntro | Metro | Gesloten opbouw | € 28.737 | 30-04-2026 | Nieuw |
| VSJ-01-L | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 33.571 | 26-10-2022 | 7,2 jaar |
| VSJ-01-N | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 34.738 | 31-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-01-P | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 20-10-2022 | 17,6 jaar |
| VSJ-01-R | Ford | Transit Courier | Gesloten opbouw | € 31.289 | 26-10-2022 | 8,8 jaar |
| VSJ-01-S | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 35.075 | 30-11-2022 | 9 jaar |
| VSJ-01-V | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 61.697 | 22-12-2022 | 3,4 jaar |
| VSJ-01-Z | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 32.782 | 28-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-02-D | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 57.396 | 04-11-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-03-D | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 62.222 | 22-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSJ-04-D | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 49.788 | 16-02-2023 | 3,3 jaar |
| VSJ-05-D | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 69.151 | 30-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSJ-06-D | Mercedes-Benz | eVito | Gesloten opbouw | € 59.460 | 09-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSJ-07-D | Mercedes-Benz | eVito | Gesloten opbouw | € 59.460 | 01-11-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-08-D | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 68.118 | 27-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-09-D | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 58.548 | 17-03-2023 | 3,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 77.437 en/of een afmeting van 514 x 193 cm en/of een gewicht van ± 2.041 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 70.500 | 524 cm | 203 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen Multivan | € 74.500 | 511 cm | 190 cm | 2.230 kg |
| Volkswagen Amarok | € 73.700 | 519 cm | 195 cm | 2.110 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz VitoGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz Vito
Google op reviews van de Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benz Vito Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Review Mercedes-Benz Vito 4x4 (2025): natte en besneeuwde wegen maken geen indruk
Waar komt 'Vito' in de naam Mercedes-Benz Vito vandaan?
De nieuwe Mercedes-Benz Vito: 9-persoons peoplemover
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz Vito
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/vito/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.