77-BPS-4
Er rijden momenteel 14.251 Mercedes-Benz Actrossen rond in Nederland. Deze Actros komt uit het jaar 2020 en is nu 5 jaren, 9 maanden en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Actros gesloten opbouw rijden er nog 7.380 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1996 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz Actros is helaas onbekend.
Dit voertuig van Mercedes-Benz haalt een maximumsnelheid van 90 km/uur. Van alle Nederlandse bedrijfsauto's behoort deze Mercedes-Benz Actros tot de 18.7% traagste bedrijfsauto's.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Actros voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Actros | 2020
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Actros |
| Lengte | 10,05 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Topsnelheid | 90 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 265 kW (360 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 10677cc (10,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 14 augustus 2020 |
| Leeftijd | 5 jaren, 9 maanden en 13 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 augustus 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 9 maanden en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee. Zie terugroepactie uit het verleden. |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 14 augustus 2026. Het voertuig moet over 2 maanden en 18 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 10.804 kg |
| Massa rijklaar | 10.904 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 10904 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 8.096 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 19.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 13.000 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type 963-0-A | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI D | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2018/932D | |
Terugroep actie
Motorrijtuigen en aanhangwagens - elektrische installatie
Producent heeft herstel gemeld
Daimler Trucks Nederland B.V.20 december 2019
Referentiecode RDW: MGP200049
Referentiecode producent: 5498872 - STG-ASAM
Aantal getroffen voertuigen in Nederland: 77
Totaal aantal voertuigen terugroepactie wereldwijd: 880
De stekkerverbindingen van de centrale stroomvoorziening en de massaleiding aan het signaaldetectie- en activeringsmodule stuurapparaat zijn mogelijk niet correct vergrendeld. Door de onjuist vergrendelde stekkerverbinding kan de spanningsvoorziening naar verschillende stuurapparaten worden onderbroken waardoor voertuigfuncties uitvallen en het risico op ongevallen wordt vergroot. De vergrendeling van de stekkerverbinding wordt gecontroleerd en zo nodig gecorrigeerd.
Meer informatie via: 00800-12777777.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 77-BPS-4 | 30-06-2025 | 11:42 | periodieke controle | 14-08-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 77-BPS-4 | 17-06-2024 | 11:58 | periodieke controle | 14-08-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 77-BPS-4 | 17-06-2024 | 10:12 | inbouw | 17-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 77-BPS-4 | 17-07-2023 | 15:42 | periodieke controle | 14-08-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 77-BPS-4 | 20-06-2022 | 16:42 | periodieke controle | 14-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 77-BPS-4 | 20-06-2022 | 16:36 | periodieke controle | 20-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 77-BPS-4 | 21-06-2021 | 11:10 | periodieke controle | 14-08-2022 | Nee |
| 77-BPS-4 | 25-08-2020 | 09:15 | periodieke controle | 25-08-2022 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 30-06-2025 | 11:42 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
2024 | |||||
| 17-06-2024 | 11:58 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2023 | |||||
| 17-07-2023 | 15:42 | 640 | 5.*.68 | 1 | Sterkte of functioneren koppeling aangetast |
2022 | |||||
| 20-06-2022 | 16:42 | 053 | 5.*.4 | 2 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| 20-06-2022 | 16:42 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
| 20-06-2022 | 16:42 | 435 | 5.*.48 | 1 | Scherpe delen aan buitenzijde |
| 20-06-2022 | 16:42 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 77-BPS-4 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 77-BPS-4 | 17-06-2024 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Actros voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 77-BPS-4 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
77-BPS-4
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 77-BPB-4 | VDL | Citea Sle-120-hybrid | Bus | Onbekend | 20-02-2020 | 6,3 jaar |
| 77-BPD-4 | Scania | G410 | Voertuig met haakarm | Onbekend | 17-12-2019 | 6,4 jaar |
| 77-BPF-4 | Iveco | 70C18 | Gesloten opbouw | Onbekend | 21-01-2020 | 6,4 jaar |
| 77-BPG-4 | Volvo | FM | Opleggertrekker | Onbekend | 18-02-2020 | 6,3 jaar |
| 77-BPH-4 | Volvo | FM | Opleggertrekker | Onbekend | 28-02-2020 | 6,2 jaar |
| 77-BPJ-4 | Volvo | FM | Voertuig met haakarm | Onbekend | 03-03-2020 | 6,3 jaar |
| 77-BPK-4 | DAF | CF 450 FA | Containercarrier | Onbekend | 18-03-2020 | 6,2 jaar |
| 77-BPL-4 | Mercedes-Benz | Actros | Veewagen | Onbekend | 22-04-2020 | 6,1 jaar |
| 77-BPN-4 | Volvo | FH | Neerklapbare zijschotten | Onbekend | 22-05-2020 | 7,1 jaar |
| 77-BPR-4 | DAF | CF 410 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 05-08-2020 | 5,8 jaar |
| 77-BPS-1 | Volvo | FH16 | Opleggertrekker | Onbekend | 04-08-2020 | 5,8 jaar |
| 77-BPS-3 | Scania | G440LB6X2MLb | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 29-09-2020 | 14,7 jaar |
| 77-BPS-4 | Mercedes-Benz | Actros | Gesloten opbouw | Onbekend | 14-08-2020 | 5,8 jaar |
| 77-BPS-5 | Volvo | FH | Voertuig met haakarm | Onbekend | 18-08-2020 | 5,8 jaar |
| 77-BPS-7 | DAF | CF 300 FA | Gecond. zndr temperatuurreg. | Onbekend | 25-08-2020 | 5,8 jaar |
| 77-BPS-8 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 30-09-2020 | 5,7 jaar |
| 77-BPS-9 | DAF | LF 210 FA | Gesloten opbouw | Onbekend | 31-08-2020 | 5,7 jaar |
| 77-BPT-4 | DAF | CF 230 FA | Gesloten opbouw | Onbekend | 08-09-2020 | 5,7 jaar |
| 77-BPX-4 | DAF | XF 480 FTG | Opleggertrekker | Onbekend | 16-10-2020 | 5,6 jaar |
| 77-BPZ-4 | Mercedes-Benz | Atego | Gesloten opbouw | Onbekend | 09-11-2020 | 5,5 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 1.005 x 255 cm een gewicht van ± 10.804 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FE | 995 cm | 260 cm | 10.650 kg |
| DAF CF 290 FA | 997 cm | 260 cm | 11.660 kg |
| Scania P230 | 1013 cm | 260 cm | 10.810 kg |
| DAF CF 410 FA | 1008 cm | 255 cm | 10.720 kg |
| Scania P250 | 1001 cm | 255 cm | 9.850 kg |
| DAF XD 300 FA | 998 cm | 255 cm | 10.060 kg |
| Volvo FM | 998 cm | 255 cm | 11.100 kg |
| DAF CF 370 FA | 1001 cm | 255 cm | 10.160 kg |
| Renault T | 1004 cm | 255 cm | 10.460 kg |
| Volvo FH | 1002 cm | 255 cm | 11.650 kg |
| DAF FA CF75 | 1006 cm | 255 cm | 10.280 kg |
| DAF AE 75 PC | 1007 cm | 259 cm | 10.320 kg |
| DAF CF 340 FAN | 1014 cm | 255 cm | 11.870 kg |
| DAF CF 250 FA | 997 cm | 260 cm | 10.250 kg |
| DAF XG 480 FAN | 1014 cm | 254 cm | 10.500 kg |
| Scania G320 | 1012 cm | 255 cm | 10.210 kg |
| Scania P220 | 1010 cm | 260 cm | 10.290 kg |
| DAF CF 330 FA | 1003 cm | 260 cm | 11.450 kg |
| DAF XD 370 FA | 1002 cm | 255 cm | 10.120 kg |
| DAF CF 410 FAN | 1002 cm | 255 cm | 11.660 kg |
| Scania S450 | 1008 cm | 255 cm | 10.110 kg |
| DAF FA CF85 | 997 cm | 255 cm | 11.700 kg |
| DAF CF 260 FA | 1004 cm | 260 cm | 10.090 kg |
| Renault D Wide | 1002 cm | 255 cm | 10.960 kg |
| DAF FA CF65 | 1008 cm | 260 cm | 11.050 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.