76-BDS-7
Er rijden momenteel 14.251 Mercedes-Benz Actrossen rond in Nederland. Deze Actros komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren, 1 maand en 14 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Actros opleggertrekker rijden er in dezelfde variant (KSDM3AT32AXB07X) nog 7 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2013 en april 2014. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz Actros is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Actros voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Actros | 2014
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Actros |
| Lengte | 6,46 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Topsnelheid | 90 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 310 kW (421 pk) |
| Continue vermogen | 310 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | OM471LA.6-6 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12809cc (12,8 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 12 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 14 april 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren, 1 maand en 14 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 20 april 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 8.513 kg |
| Massa rijklaar | 8.613 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 8613 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 17.887 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 26.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 26.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type 963-4-D | |
| Variant KSDM3AT32AXB07X | |
| Uitvoering B020C1D1BSAXX | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0733*04 | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 92 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 92 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI A | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*64/2012A | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 76-BDS-7 | 10-03-2025 | 10:22 | periodieke controle | 20-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 76-BDS-7 | 24-02-2025 | 12:43 | inbouw | 24-02-2027 | Nee |
| 76-BDS-7 | 21-02-2025 | 14:57 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 76-BDS-7 | 19-04-2024 | 10:27 | periodieke controle | 20-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 76-BDS-7 | 28-09-2023 | 15:24 | periodieke controle | 28-09-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 76-BDS-7 | 28-09-2023 | 14:52 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 76-BDS-7 | 7-04-2023 | 13:15 | periodieke controle | 20-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 76-BDS-7 | 13-04-2022 | 09:20 | periodieke controle | 20-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 76-BDS-7 | 13-04-2022 | 09:12 | periodieke controle | 13-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 76-BDS-7 | 9-04-2021 | 15:57 | periodieke controle | 20-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 76-BDS-7 | 16-03-2020 | 12:26 | periodieke controle | 20-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 76-BDS-7 | 16-03-2020 | 09:13 | periodieke controle | 16-03-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 76-BDS-7 | 27-03-2019 | 10:32 | periodieke controle | 20-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 10-03-2025 | 10:22 | 205 | 5.*.27 | 8 | Band onvoldoende profiel |
| 21-02-2025 | 14:57 | 940 | 1 | Fout in bewegingsgegevens | |
2024 | |||||
| 19-04-2024 | 10:27 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 19-04-2024 | 10:27 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
2023 | |||||
| 28-09-2023 | 14:52 | 940 | 1 | Fout in bewegingsgegevens | |
| 7-04-2023 | 13:15 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 7-04-2023 | 13:15 | 226 | 5.*.28 | 2 | Onderdeel veersysteem ondeugdelijk (bevestigd) |
2022 | |||||
| 13-04-2022 | 09:20 | 169 | 5.*.15 | 1 | Geldigheidsduur tachograaf verstreken |
| 13-04-2022 | 09:20 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 13-04-2022 | 09:20 | 475 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 9-04-2021 | 15:57 | 205 | 5.*.27 | 6 | Band onvoldoende profiel |
| 9-04-2021 | 15:57 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
2020 | |||||
| 16-03-2020 | 12:26 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 16-03-2020 | 12:26 | 656 | 5.*.69 | 1 | Speling sluitinrichting schotelkoppeling te groot |
| 16-03-2020 | 12:26 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2019 | |||||
| 27-03-2019 | 10:32 | 610 | 5.*.65 | 4 | Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 76-BDS-7 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 76-BDS-7 | 30-03-2018 | Tachograaf | VDO | ||
| 76-BDS-7 | 24-02-2025 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Actros voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 76-BDS-7 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
76-BDS-7
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 76-BDH-7 | Mercedes-Benz | Atego | Brandweerwagen | Onbekend | 21-11-2013 | 12,5 jaar |
| 76-BDK-7 | Volvo | FE | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-12-2013 | 12,5 jaar |
| 76-BDL-7 | Volvo | FH | Containercarrier | Onbekend | 20-12-2013 | 12,4 jaar |
| 76-BDP-7 | Scania | G410 | Opleggertrekker | Onbekend | 26-03-2014 | 12,2 jaar |
| 76-BDR-7 | DAF | Fan XF | Voertuig met haakarm | Onbekend | 10-03-2014 | 12,6 jaar |
| 76-BDS-1 | Scania | G410 | Opleggertrekker | Onbekend | 20-05-2014 | 12 jaar |
| 76-BDS-3 | Mercedes-Benz | 1017 AF | Containercarrier | Onbekend | 25-03-2014 | 48,2 jaar |
| 76-BDS-5 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 31-03-2014 | 12,2 jaar |
| 76-BDS-7 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 14-04-2014 | 12,1 jaar |
| 76-BDS-8 | Mercedes-Benz | Antos | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 14-04-2014 | 12,1 jaar |
| 76-BDS-9 | DAF | 44 | Opleggertrekker | Onbekend | 11-04-2014 | 12,1 jaar |
| 76-BDT-7 | DAF | 400 | Opleggertrekker | Onbekend | 28-04-2014 | 12,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 646 x 255 cm een gewicht van ± 8.513 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| DAF XG 480 FT | 650 cm | 255 cm | 8.450 kg |
| Volvo FH | 652 cm | 255 cm | 9.340 kg |
| DAF XF 480 FTG | 652 cm | 255 cm | 8.730 kg |
| DAF Xg+ 480 FT | 648 cm | 255 cm | 8.180 kg |
| Scania R450 | 648 cm | 255 cm | 9.310 kg |
| Scania R500 | 651 cm | 255 cm | 9.340 kg |
| DAF Xg+ 530 FT | 649 cm | 255 cm | 8.340 kg |
| DAF XF 460 FTG | 636 cm | 255 cm | 8.940 kg |
| MAN TGX | 648 cm | 255 cm | 8.580 kg |
| Scania S500 | 650 cm | 255 cm | 9.360 kg |
| DAF XG 450 FT | 638 cm | 255 cm | 7.740 kg |
| Scania R460 | 648 cm | 255 cm | 8.960 kg |
| DAF XG 530 FT | 646 cm | 255 cm | 8.230 kg |
| Scania R530 | 652 cm | 255 cm | 9.340 kg |
| Scania R410 | 645 cm | 255 cm | 8.960 kg |
| DAF XF 530 FTG | 641 cm | 255 cm | 8.870 kg |
| Renault T | 653 cm | 253 cm | 8.830 kg |
| DAF XF 480 FT | 649 cm | 255 cm | 8.320 kg |
| DAF Ftg XF105 | 640 cm | 254 cm | 8.650 kg |
| Iveco AS440STx-p | 643 cm | 255 cm | 8.060 kg |
| Volvo FM | 651 cm | 253 cm | 8.390 kg |
| Scania S460 | 644 cm | 255 cm | 9.040 kg |
| DAF XF 510 FTG | 637 cm | 255 cm | 9.030 kg |
| Scania R420 | 647 cm | 255 cm | 8.770 kg |
| Scania G450 | 648 cm | 255 cm | 8.830 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.