74-VDV-5
Er rijden momenteel 1.149 Iveco Daily's rond in Nederland. Deze Daily komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 3 maanden en 13 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 50C15V Euro 4 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (CVF1C50C) nog 20 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2006 en juli 2008. De nieuwwaarde van deze Iveco 50C15V Euro 4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco Daily voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 50C15V Euro 4 | 2007
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 50C15V Euro 4 |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 13.831 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Continue vermogen | 107 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE0481F*B |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 februari 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 3 maanden en 13 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.185 kg |
| Massa rijklaar | 2.285 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.215 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant CVF1C50C | |
| Uitvoering 15E4R1B | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*00 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 74-VDV-5 | 17-03-2023 | 09:58 | periodieke controle | 17-03-2024 | Nee |
| 74-VDV-5 | 5-01-2022 | 14:32 | periodieke controle | 23-02-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 74-VDV-5 | 8-02-2021 | 14:43 | periodieke controle | 23-02-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 74-VDV-5 | 20-01-2020 | 16:02 | periodieke controle | 23-02-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 74-VDV-5 | 20-02-2019 | 11:52 | periodieke controle | 23-02-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 5-01-2022 | 14:32 | 200 | 5.*.26 | 1 | Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| 5-01-2022 | 14:32 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 5-01-2022 | 14:32 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 5-01-2022 | 14:32 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
2021 | |||||
| 8-02-2021 | 14:43 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 8-02-2021 | 14:43 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 8-02-2021 | 14:43 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 20-01-2020 | 16:02 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 20-01-2020 | 16:02 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 20-01-2020 | 16:02 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 20-02-2019 | 11:52 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 20-02-2019 | 11:52 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 20-02-2019 | 11:52 | 674 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet goed |
Vergeet ook niet alle Iveco Daily voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 74-VDV-5 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
74-VDV-5
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 74-VDB-5 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-01-2007 | 19,4 jaar |
| 74-VDD-5 | Mercedes-Benz | 420 | Gesloten opbouw | Onbekend | 03-01-2007 | 19,4 jaar |
| 74-VDG-5 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 27-02-2007 | 19,3 jaar |
| 74-VDP-5 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-01-2007 | 19,3 jaar |
| 74-VDS-5 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 20.918 | 26-04-2007 | 19,1 jaar |
| 74-VDV-1 | Volkswagen | 70X02D | Kampeerwagen | Onbekend | 29-01-2007 | 23,1 jaar |
| 74-VDV-5 | Iveco | Daily | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-02-2007 | 19,3 jaar |
| 74-VDV-6 | Renault | Master | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 30-01-2007 | 19,3 jaar |
| 74-VDZ-5 | Iveco | 35C10 Euro 4 | Open wagen | Onbekend | 06-02-2007 | 19,3 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 200 cm een gewicht van ± 2.185 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | 783 cm | 210 cm | 2.400 kg |
| Ford Transit Custom | 544 cm | 203 cm | 2.360 kg |
| Volkswagen Crafter | 712 cm | 210 cm | 2.390 kg |
| Renault Master | 752 cm | 210 cm | 2.380 kg |
| Ford Transit | 592 cm | 206 cm | 2.400 kg |
| Fiat Ducato | 660 cm | 210 cm | 2.330 kg |
| Volkswagen Transporter | 550 cm | 203 cm | 2.350 kg |
| Opel Movano | 717 cm | 210 cm | 2.300 kg |
| Peugeot Boxer | 596 cm | 210 cm | 2.150 kg |
| MAN TGE | 657 cm | 210 cm | 2.320 kg |
| Volkswagen ID. Buzz Cargo | 471 cm | 199 cm | 2.290 kg |
| Mercedes-Benz V-klasse | 528 cm | 193 cm | 2.310 kg |
| Mercedes-Benz Vito | 537 cm | 193 cm | 2.230 kg |
| Citroën Jumper | 654 cm | 210 cm | 2.360 kg |
| Mercedes-Benz eVito | 525 cm | 193 cm | 2.230 kg |
| Volkswagen Amarok | 550 cm | 195 cm | 2.250 kg |
| Volkswagen Kombi | 530 cm | 190 cm | 2.240 kg |
| Ford Ranger | 572 cm | 202 cm | 2.280 kg |
| Mercedes-Benz Viano | 508 cm | 191 cm | 2.240 kg |
| Land Rover Defender | 466 cm | 200 cm | 2.350 kg |
| Dodge W 200 | 548 cm | 201 cm | 2.250 kg |
| Nissan Patrol | 516 cm | 194 cm | 2.400 kg |
| Ford F 150 | 589 cm | 203 cm | 2.370 kg |
| Mercedes-Benz 320 | 491 cm | 193 cm | 2.200 kg |
| Mercedes-Benz GLE | 495 cm | 202 cm | 2.300 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.