64-VHG-9
Er rijden momenteel 1.149 Iveco Daily's rond in Nederland. Deze Daily komt uit het jaar 2007 en is nu 18 jaren, 11 maanden en 5 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 29L12V Euro 4 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (CVF1A29L) nog 44 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2007 en februari 2008. De nieuwwaarde van deze Iveco 29L12V Euro 4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco Daily voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 29L12V Euro 4 | 2007
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 29L12V Euro 4 |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 12.125 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 85 kW (116 pk) |
| Continue vermogen | 85 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE0481G*A |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 juni 2007 |
| Leeftijd | 18 jaren, 11 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.045 kg |
| Massa rijklaar | 2.145 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.155 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.600 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.600 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,69 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant CVF1A29L | |
| Uitvoering 12E4--A | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*00 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 64-VHG-9 | 12-04-2023 | 15:26 | periodieke controle | 12-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 64-VHG-9 | 7-04-2022 | 11:33 | periodieke controle | 7-04-2023 | Nee |
| 64-VHG-9 | 3-12-2020 | 12:40 | periodieke controle | 3-12-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 64-VHG-9 | 9-10-2019 | 16:53 | periodieke controle | 7-11-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 12-04-2023 | 15:26 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 12-04-2023 | 15:26 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2020 | |||||
| 3-12-2020 | 12:40 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 3-12-2020 | 12:40 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 3-12-2020 | 12:40 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2019 | |||||
| 9-10-2019 | 16:53 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 9-10-2019 | 16:53 | 179 | 5.*.18 | 1 | As of wielgeleidingselement ondeugdelijk |
Vergeet ook niet alle Iveco Daily voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 64-VHG-9 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
64-VHG-9
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 64-VHG-3 | Opel | Vivaro | Kampeerwagen | Onbekend | 15-06-2007 | 19 jaar |
| 64-VHG-9 | Iveco | Daily | Gesloten opbouw | Onbekend | 20-06-2007 | 18,9 jaar |
| 64-VHN-9 | Mazda | BT-50 | Open wagen | Onbekend | 02-07-2007 | 18,9 jaar |
| 64-VHR-9 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 21-08-2007 | 18,8 jaar |
| 64-VHS-9 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 20.337 | 15-08-2007 | 18,8 jaar |
| 64-VHT-9 | Iveco | Daily | Gesloten opbouw | Onbekend | 14-09-2007 | 18,7 jaar |
| 64-VHX-9 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 15.979 | 06-08-2007 | 18,8 jaar |
| 64-VHZ-9 | Toyota | Land Cruiser | Open wagen | Onbekend | 27-07-2007 | 46,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 200 cm een gewicht van ± 2.045 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | 563 cm | 203 cm | 2.240 kg |
| Ford Transit Custom | 544 cm | 203 cm | 2.220 kg |
| Mercedes-Benz Vito | 537 cm | 193 cm | 2.230 kg |
| Volkswagen Crafter | 712 cm | 210 cm | 2.250 kg |
| Renault Master | 752 cm | 210 cm | 2.250 kg |
| Ford Transit | 592 cm | 206 cm | 2.230 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 663 cm | 210 cm | 2.240 kg |
| Fiat Ducato | 568 cm | 209 cm | 2.250 kg |
| Peugeot Boxer | 596 cm | 210 cm | 2.150 kg |
| Opel Movano | 717 cm | 210 cm | 2.250 kg |
| MAN TGE | 657 cm | 210 cm | 2.190 kg |
| Citroën Jumper | 654 cm | 210 cm | 2.230 kg |
| Mercedes-Benz eVito | 525 cm | 193 cm | 2.230 kg |
| Volkswagen Amarok | 550 cm | 195 cm | 2.200 kg |
| Renault Trafic | 542 cm | 196 cm | 2.110 kg |
| Mercedes-Benz Viano | 508 cm | 191 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen Kombi | 530 cm | 190 cm | 2.240 kg |
| Hyundai H-1 | 514 cm | 192 cm | 2.090 kg |
| Opel Vivaro | 540 cm | 197 cm | 2.210 kg |
| Nissan NV400 | 627 cm | 210 cm | 2.250 kg |
| Ford Transit-tourneo | 651 cm | 210 cm | 2.230 kg |
| Dodge W 200 | - | 201 cm | 2.230 kg |
| Kia PV5 | 470 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| Mercedes-Benz 320 | 491 cm | 193 cm | 2.200 kg |
| Mercedes-Benz 350 | 492 cm | 194 cm | 2.250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.