61-VGK-7
Er rijden momenteel 1.149 Iveco Daily's rond in Nederland. Deze Daily komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 september 2023, dus sinds 2 jaren, 8 maanden en 12 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 7 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35S18SV Euro 4 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (CSF1C35S) nog 2 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2007 en mei 2007. De nieuwwaarde van deze Iveco 35S18SV Euro 4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco Daily voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35S18SV Euro 4 | 2007
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35S18SV Euro 4 |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 16.254 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 130 kW (177 pk) |
| Continue vermogen | 130 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE0481H*A |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 mei 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 september 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 8 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 6 mei 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.310 kg |
| Massa rijklaar | 2.410 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.090 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,69 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type DAILY S2006 N1 | |
| Variant CSF1C35S | |
| Uitvoering 18E4--A | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*00 | |
| Plaats chassisnummer l. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 / EURO IV | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 2005/55*2005/78C | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 61-VGK-7 | 6-05-2024 | 10:18 | periodieke controle | 6-05-2025 | Nee |
| 61-VGK-7 | 3-05-2024 | 15:55 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 61-VGK-7 | 12-07-2022 | 11:13 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 61-VGK-7 | 14-04-2021 | 11:26 | periodieke controle | 15-05-2022 | Nee |
| 61-VGK-7 | 21-04-2020 | 13:05 | periodieke controle | 15-05-2021 | Nee |
| 61-VGK-7 | 15-05-2019 | 10:15 | periodieke controle | 15-05-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 3-05-2024 | 15:55 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 3-05-2024 | 15:55 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 3-05-2024 | 15:55 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2022 | |||||
| 12-07-2022 | 11:13 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 12-07-2022 | 11:13 | 507 | 5.*.55 | 2 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 12-07-2022 | 11:13 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Iveco Daily voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 61-VGK-7 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
61-VGK-7
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 61-VGG-7 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 14.928 | 23-05-2007 | 19 jaar |
| 61-VGK-1 | Fiat | X244-1 | Kampeerwagen | Onbekend | 25-04-2007 | 21,2 jaar |
| 61-VGK-3 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 11-05-2007 | 19,1 jaar |
| 61-VGK-7 | Iveco | Daily | Gesloten opbouw | Onbekend | 11-05-2007 | 19,1 jaar |
| 61-VGP-7 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 32.650 | 14-05-2007 | 19 jaar |
| 61-VGR-7 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 14-05-2007 | 19 jaar |
| 61-VGX-7 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 01-06-2007 | 19 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 200 cm een gewicht van ± 2.310 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | 785 cm | 210 cm | 2.520 kg |
| Ford Transit | 592 cm | 206 cm | 2.480 kg |
| Volkswagen Crafter | 712 cm | 210 cm | 2.520 kg |
| MAN TGE | 699 cm | 210 cm | 2.480 kg |
| Volkswagen ID. Buzz Cargo | 471 cm | 199 cm | 2.290 kg |
| Mercedes-Benz V-klasse | 528 cm | 193 cm | 2.310 kg |
| Mercedes-Benz eVito | 537 cm | 193 cm | 2.500 kg |
| Renault Master | 752 cm | 210 cm | 2.530 kg |
| Opel Movano | 717 cm | 210 cm | 2.300 kg |
| RAM RAM1500 | 592 cm | 209 cm | 2.540 kg |
| Mercedes-Benz Vito | 528 cm | 193 cm | 2.230 kg |
| Volkswagen Amarok | 550 cm | 195 cm | 2.250 kg |
| Volkswagen Transporter | 550 cm | 203 cm | 2.350 kg |
| Volkswagen Kombi | 530 cm | 190 cm | 2.240 kg |
| Ford F 150 | 595 cm | 209 cm | 2.510 kg |
| Dodge RAM1500 | 603 cm | 207 cm | 2.540 kg |
| Land Rover Discovery | 498 cm | 200 cm | 2.530 kg |
| Ford Ranger | 572 cm | 202 cm | 2.490 kg |
| Dodge Dodge | 670 cm | 203 cm | 2.540 kg |
| Ford Transit Custom | 544 cm | 203 cm | 2.360 kg |
| Mercedes-Benz Viano | 508 cm | 191 cm | 2.240 kg |
| Land Rover Defender | 466 cm | 200 cm | 2.350 kg |
| Nissan Patrol | 516 cm | 194 cm | 2.420 kg |
| Fiat Ducato | 660 cm | 210 cm | 2.330 kg |
| Dodge W 200 | 548 cm | 201 cm | 2.250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.