60-VGG-4
Er rijden momenteel 1.149 Iveco Daily's rond in Nederland. Deze Daily komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 1 maand en 1 dag oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35S18V Euro 4 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (CVF1C35S) nog 14 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2007 en juli 2008. De nieuwwaarde van deze Iveco 35S18V Euro 4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco Daily voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35S18V Euro 4 | 2007
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35S18V Euro 4 |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 15.946 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 130 kW (177 pk) |
| Continue vermogen | 130 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE0481H*A |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 april 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 1 maand en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 12 oktober 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.090 kg |
| Massa rijklaar | 2.190 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.310 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,69 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant CVF1C35S | |
| Uitvoering 18E4--A | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*00 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 60-VGG-4 | 14-08-2024 | 08:31 | periodieke controle | 12-10-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 60-VGG-4 | 27-09-2023 | 13:32 | periodieke controle | 12-10-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 60-VGG-4 | 12-09-2022 | 11:17 | periodieke controle | 12-10-2023 | Nee |
| 60-VGG-4 | 30-09-2021 | 14:29 | periodieke controle | 12-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 60-VGG-4 | 14-08-2020 | 14:43 | periodieke controle | 12-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 60-VGG-4 | 9-10-2019 | 13:33 | periodieke controle | 12-10-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 14-08-2024 | 08:31 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 14-08-2024 | 08:31 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2023 | |||||
| 27-09-2023 | 13:32 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 27-09-2023 | 13:32 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
2021 | |||||
| 30-09-2021 | 14:29 | 566 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| 30-09-2021 | 14:29 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 30-09-2021 | 14:29 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 30-09-2021 | 14:29 | 502 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht ondeugdelijk bevestigd |
| 30-09-2021 | 14:29 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
2020 | |||||
| 14-08-2020 | 14:43 | 522 | 5.*.56 | 2 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
2019 | |||||
| 9-10-2019 | 13:33 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 9-10-2019 | 13:33 | 674 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet goed |
| 9-10-2019 | 13:33 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
Vergeet ook niet alle Iveco Daily voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 60-VGG-4 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
60-VGG-4
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 60-VGG-1 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 01-05-2007 | 19,1 jaar |
| 60-VGG-4 | Iveco | Daily | Gesloten opbouw | Onbekend | 25-04-2007 | 19,1 jaar |
| 60-VGG-8 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | Onbekend | 20-04-2007 | 19,1 jaar |
| 60-VGJ-4 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | Onbekend | 07-05-2007 | 19,1 jaar |
| 60-VGL-4 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 11-05-2007 | 19,1 jaar |
| 60-VGX-4 | Peugeot | Partner | Open wagen | Onbekend | 25-05-2007 | 19 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 200 cm een gewicht van ± 2.090 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | 783 cm | 210 cm | 2.290 kg |
| Ford Transit Custom | 544 cm | 203 cm | 2.300 kg |
| Mercedes-Benz Vito | 537 cm | 193 cm | 2.230 kg |
| Volkswagen Crafter | 712 cm | 210 cm | 2.290 kg |
| Renault Master | 752 cm | 210 cm | 2.300 kg |
| Volkswagen Transporter | 550 cm | 203 cm | 2.240 kg |
| Ford Transit | 592 cm | 206 cm | 2.230 kg |
| Fiat Ducato | 660 cm | 210 cm | 2.270 kg |
| Opel Movano | 717 cm | 210 cm | 2.260 kg |
| Peugeot Boxer | 596 cm | 210 cm | 2.150 kg |
| MAN TGE | 657 cm | 210 cm | 2.190 kg |
| Volkswagen ID. Buzz Cargo | 471 cm | 199 cm | 2.290 kg |
| Citroën Jumper | 654 cm | 210 cm | 2.230 kg |
| Mercedes-Benz V-klasse | 528 cm | 193 cm | 2.300 kg |
| Mercedes-Benz eVito | 525 cm | 193 cm | 2.230 kg |
| Volkswagen Amarok | 550 cm | 195 cm | 2.250 kg |
| Mercedes-Benz Viano | 508 cm | 191 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen Kombi | 530 cm | 190 cm | 2.240 kg |
| Hyundai H-1 | 514 cm | 192 cm | 2.090 kg |
| Ford Ranger | 572 cm | 202 cm | 2.280 kg |
| Renault Trafic | 535 cm | 196 cm | 2.110 kg |
| Nissan NV400 | 627 cm | 210 cm | 2.250 kg |
| Dodge W 200 | 548 cm | 201 cm | 2.250 kg |
| Nissan Patrol | 516 cm | 194 cm | 2.290 kg |
| Mercedes-Benz 320 | 491 cm | 193 cm | 2.200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.