6-VBV-11
Er rijden momenteel 3.874 Iveco 40C18's rond in Nederland. Deze 40C18 komt uit het jaar 2009 en is nu 16 jaren, 11 maanden en 10 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 maart 2016, dus sinds 10 jaren, 2 maanden en 12 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35S18V Euro 4 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (CSF1C35S) nog 3 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2009 en september 2009. De nieuwwaarde van deze Iveco 35S18V Euro 4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35S18V Euro 4 | 2009
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35S18V Euro 4 |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 14.559 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 130 kW (177 pk) |
| Continue vermogen | 130 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE0481H*B |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 juni 2009 |
| Leeftijd | 16 jaren, 11 maanden en 10 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 maart 2016 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 2 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 13 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.195 kg |
| Massa rijklaar | 2.295 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.205 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,69 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant CSF1C35S | |
| Uitvoering 18E4R1A | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*01 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 6-VBV-11 | 25-02-2026 | 13:34 | periodieke controle | 13-03-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VBV-11 | 25-02-2025 | 11:20 | periodieke controle | 13-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VBV-11 | 30-01-2024 | 14:31 | periodieke controle | 13-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VBV-11 | 24-01-2023 | 14:28 | periodieke controle | 13-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VBV-11 | 8-03-2022 | 16:39 | periodieke controle | 13-03-2023 | Nee |
| 6-VBV-11 | 16-02-2021 | 14:41 | periodieke controle | 13-03-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VBV-11 | 13-03-2020 | 15:10 | periodieke controle | 13-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VBV-11 | 28-01-2019 | 12:14 | periodieke controle | 10-03-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 25-02-2026 | 13:34 | 210 | 5.*.27 | 2 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2025 | |||||
| 25-02-2025 | 11:20 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| 25-02-2025 | 11:20 | 289 | 5.*.31 | 2 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
2024 | |||||
| 30-01-2024 | 14:31 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2023 | |||||
| 24-01-2023 | 14:28 | 419 | 5.*.47 | 1 | Blokkering gordel werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 16-02-2021 | 14:41 | 388 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie werkt niet |
2020 | |||||
| 13-03-2020 | 15:10 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 13-03-2020 | 15:10 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 13-03-2020 | 15:10 | 287 | 5.*.31 | 1 | Draaipunt van bedrijfsrem of handrem zit te strak |
2019 | |||||
| 28-01-2019 | 12:14 | 287 | 5.*.31 | 1 | Draaipunt van bedrijfsrem of handrem zit te strak |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 6-VBV-11 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
6-VBV-11
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6-VBD-11 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 34.853 | 11-03-2009 | 17,2 jaar |
| 6-VBF-11 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 23.270 | 06-04-2009 | 17,2 jaar |
| 6-VBH-11 | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 43.230 | 06-04-2009 | 17,2 jaar |
| 6-VBP-11 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 24.206 | 11-06-2009 | 17 jaar |
| 6-VBS-11 | Chevrolet | Avalanche | Open wagen | Onbekend | 05-06-2009 | 17 jaar |
| 6-VBV-11 | Iveco | 40C18 | Gesloten opbouw | Onbekend | 17-06-2009 | 17 jaar |
| 6-VBV-14 | Volkswagen | Touareg | Gesloten opbouw | Onbekend | 11-05-2009 | 23,3 jaar |
| 6-VBV-17 | Dodge | RAM1500 | Open wagen | Onbekend | 27-01-2011 | 20,2 jaar |
| 6-VBV-19 | Toyota | Land Cruiser | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-10-2009 | 33,6 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 200 cm een gewicht van ± 2.195 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | 783 cm | 210 cm | 2.410 kg |
| Ford Transit Custom | 544 cm | 203 cm | 2.360 kg |
| Volkswagen Crafter | 712 cm | 210 cm | 2.410 kg |
| Ford Transit | 592 cm | 206 cm | 2.400 kg |
| Renault Master | 752 cm | 210 cm | 2.410 kg |
| Fiat Ducato | 660 cm | 210 cm | 2.330 kg |
| Volkswagen Transporter | 550 cm | 203 cm | 2.350 kg |
| Opel Movano | 717 cm | 210 cm | 2.300 kg |
| MAN TGE | 657 cm | 210 cm | 2.410 kg |
| Volkswagen ID. Buzz Cargo | 471 cm | 199 cm | 2.290 kg |
| Mercedes-Benz V-klasse | 528 cm | 193 cm | 2.310 kg |
| Mercedes-Benz Vito | 528 cm | 193 cm | 2.230 kg |
| Citroën Jumper | 654 cm | 210 cm | 2.360 kg |
| Mercedes-Benz eVito | 525 cm | 193 cm | 2.230 kg |
| Volkswagen Amarok | 550 cm | 195 cm | 2.250 kg |
| Volkswagen Kombi | 530 cm | 190 cm | 2.240 kg |
| Ford Ranger | 572 cm | 202 cm | 2.280 kg |
| Mercedes-Benz Viano | 522 cm | 191 cm | 2.240 kg |
| Peugeot Boxer | 596 cm | 210 cm | 2.150 kg |
| Land Rover Defender | 466 cm | 200 cm | 2.350 kg |
| Nissan Patrol | 516 cm | 194 cm | 2.410 kg |
| Ford F 150 | 589 cm | 204 cm | 2.410 kg |
| Dodge W 200 | 548 cm | 201 cm | 2.250 kg |
| Mercedes-Benz 320 | 491 cm | 193 cm | 2.200 kg |
| Mercedes-Benz GLE | 495 cm | 202 cm | 2.310 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.