8-VPK-20
Er rijden momenteel 568 Iveco 40C17's rond in Nederland. Deze 40C17 komt uit het jaar 2011 en is nu 14 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 juli 2011, dus sinds 14 jaren, 10 maanden en 15 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 40C17 Euro V Hd EEV voor vervoer voertuigen rijden er nog 487 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2005 en april 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 24.078 en € 93.906, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 55.356 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 40C17 Euro V Hd EEV bedraagt € 60.406 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Iveco 40C17 Euro V Hd EEV € 5.050 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Iveco 40C17 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 40C17 Euro V Hd EEV | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 40C17 Euro V Hd EEV |
| Breedte | 2,10 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 60.406 |
| Bruto BPM | € 14.740 |
| Inrichting | voor vervoer voertuigen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 125 kW (170 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 juni 2011 |
| Leeftijd | 14 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 juli 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren, 10 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 9 september 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.290 kg |
| Massa rijklaar | 2.390 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.110 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EEV | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 8-VPK-20 | 5-09-2025 | 16:17 | periodieke controle | 9-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 8-VPK-20 | 9-09-2024 | 15:15 | periodieke controle | 9-09-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 8-VPK-20 | 15-08-2023 | 13:29 | periodieke controle | 22-08-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 8-VPK-20 | 22-08-2022 | 14:15 | periodieke controle | 22-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 8-VPK-20 | 19-07-2021 | 08:40 | periodieke controle | 19-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 8-VPK-20 | 12-06-2020 | 14:50 | periodieke controle | 4-07-2021 | Nee |
| 8-VPK-20 | 4-07-2019 | 10:11 | periodieke controle | 4-07-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 5-09-2025 | 16:17 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 5-09-2025 | 16:17 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2024 | |||||
| 9-09-2024 | 15:15 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 9-09-2024 | 15:15 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 15-08-2023 | 13:29 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 22-08-2022 | 14:15 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 19-07-2021 | 08:40 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 19-07-2021 | 08:40 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 19-07-2021 | 08:40 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 19-07-2021 | 08:40 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 19-07-2021 | 08:40 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 4-07-2019 | 10:11 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C17 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 8-VPK-20 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
8-VPK-20
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8-VPF-20 | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 35.361 | 20-06-2011 | 14,9 jaar |
| 8-VPH-20 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 50.522 | 27-06-2011 | 14,9 jaar |
| 8-VPJ-20 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 19.975 | 29-06-2011 | 14,9 jaar |
| 8-VPK-20 | Iveco | 40C17 | Voor vervoer voertuigen | € 60.406 | 28-06-2011 | 14,9 jaar |
| 8-VPK-21 | Mercedes-Benz | Sprinter | Voor vervoer voertuigen | € 50.855 | 28-06-2011 | 14,9 jaar |
| 8-VPK-23 | Isuzu | Tfs 85 | Open wagen | € 43.200 | 06-09-2011 | 14,7 jaar |
| 8-VPN-20 | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | € 35.689 | 15-07-2011 | 14,9 jaar |
| 8-VPP-20 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 36.822 | 28-07-2011 | 14,8 jaar |
| 8-VPR-20 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.420 | 26-07-2011 | 14,8 jaar |
| 8-VPT-20 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 18.660 | 18-08-2011 | 14,8 jaar |
| 8-VPV-20 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 23.680 | 29-08-2011 | 14,8 jaar |
| 8-VPZ-20 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 19.872 | 30-08-2011 | 14,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 55.356 en/of breedte van 210 cm en/of een gewicht van ± 2.290 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit | € 55.000 | 657 cm | 220 cm | 2.510 kg |
| Renault Master | € 53.600 | 765 cm | 219 cm | 2.480 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 54.600 | 788 cm | 220 cm | 2.520 kg |
| Opel Movano | € 55.500 | 747 cm | 216 cm | 2.350 kg |
| Volkswagen Crafter | € 54.800 | 746 cm | 218 cm | 2.440 kg |
| Ford F 150 | € 55.500 | 592 cm | 209 cm | 2.510 kg |
| Fiat Ducato | € 52.400 | 713 cm | 213 cm | 2.320 kg |
| Ford Transit Custom | € 52.800 | 534 cm | 203 cm | 2.360 kg |
| Maxus eDeliver 7 | € 53.000 | 525 cm | 203 cm | 2.390 kg |
| Ford Tourneo Custom | € 58.000 | 532 cm | 203 cm | 2.380 kg |
| Citroën Jumper | € 52.900 | 643 cm | 212 cm | 2.490 kg |
| Roelofsen Parados Sport | € 57.700 | 617 cm | 214 cm | 2.380 kg |
| Sommer Gmbh TIM | € 54.400 | 592 cm | 214 cm | 2.460 kg |
| Allied Vehicles LTD Ford Independence RE | € 51.300 | 529 cm | 203 cm | 2.200 kg |
| Maxus Deliver 9 | € 58.600 | 594 cm | 206 cm | 2.340 kg |
| Renault Infowheels | € 52.900 | 712 cm | 214 cm | 2.420 kg |
| Dodge Dodge | € 54.400 | 582 cm | 203 cm | 2.500 kg |
| Volkswagen Transporter | € 58.300 | 540 cm | 203 cm | 2.350 kg |
| G.m.c. Sierra | € 60.700 | - | 201 cm | 2.400 kg |
| Fuso Canter | € 49.900 | 695 cm | 212 cm | 2.490 kg |
| Chevrolet Express | € 52.500 | - | 201 cm | 2.520 kg |
| Nissan Interstar | € 57.900 | 609 cm | 208 cm | 2.110 kg |
| MAN TGE | € 59.500 | 741 cm | 212 cm | 2.190 kg |
| Dodge RAM1500 | € 50.000 | 582 cm | 202 cm | 2.490 kg |
| Nissan NV400 | € 50.400 | 627 cm | 210 cm | 2.250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.