VFK-69-P
Er rijden momenteel 2.016 Iveco 35S18's rond in Nederland. Deze 35S18 komt uit het jaar 2019 en is nu 6 jaren, 5 maanden en 6 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35S18 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (ID11C1C/NK) nog 83 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2019 en december 2023. De nieuwwaarde ligt tussen de € 39.948 en € 84.057, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 57.745 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35S18 bedraagt € 57.722 incl. BTW en BPM, deze Iveco 35S18 is daardoor € 23 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 5 maart 2020. Het voertuig was toen 2 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 35S18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35S18 | 2019
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35S18 |
| Breedte | 2,19 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 57.722 |
| Bruto BPM | € 13.920 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 132 kW (179 pk) |
| Continue vermogen | 132 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CGL411B*E |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 december 2019 |
| Leeftijd | 6 jaren, 5 maanden en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 5 maart 2020. Het voertuig was toen 2 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.550 kg |
| Massa rijklaar | 2.650 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 850 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,70 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35SI2AA/E6 | |
| Variant ID11C1C/NK | |
| Uitvoering TG4CA2BB36A | |
| Typegoedkeuringsnummer e32*2007/46*0327*04 | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.1 l/100km (1 liter op 11,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.6 l/100km (1 liter op 13,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.2 l/100km (1 liter op 12,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 215 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 Y | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*136/2014Y | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VFK-69-P | 29-11-2022 | 15:48 | periodieke controle | 19-12-2023 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 29-11-2022 | 15:48 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 29-11-2022 | 15:48 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
| 29-11-2022 | 15:48 | 572 | 5.*.55 | 1 | Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| 29-11-2022 | 15:48 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Iveco 35S18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VFK-69-P - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VFK-69-P
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VFK-60-P | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 44.280 | 11-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFK-61-P | Volkswagen | Transporter | Gecond. met temperatuurreg. | € 58.833 | 06-03-2020 | 8,8 jaar |
| VFK-64-P | Jeep | Renegade | Gesloten opbouw | € 39.647 | 03-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFK-66-P | Iveco | 35S14 | Gesloten opbouw | € 58.475 | 04-03-2020 | 7,9 jaar |
| VFK-67-P | Iveco | 35S17 | Gesloten opbouw | € 57.611 | 03-07-2020 | 10,1 jaar |
| VFK-68-P | Mercedes-Benz | Sprinter | Gecond. met temperatuurreg. | € 67.085 | 29-07-2020 | 6,5 jaar |
| VFK-69-B | Mercedes-Benz | Sprinter | Voor vervoer voertuigen | € 59.141 | 02-03-2020 | 9,7 jaar |
| VFK-69-D | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 51.968 | 07-01-2022 | 5,2 jaar |
| VFK-69-G | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 96.960 | 21-02-2020 | 6,3 jaar |
| VFK-69-H | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 44.621 | 02-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFK-69-J | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 32.902 | 27-02-2020 | 6,2 jaar |
| VFK-69-K | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 26.601 | 31-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFK-69-L | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 47.970 | 16-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFK-69-N | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 27.204 | 29-02-2020 | 6,2 jaar |
| VFK-69-P | Iveco | 35S18 | Gesloten opbouw | € 57.722 | 05-03-2020 | 6,4 jaar |
| VFK-69-R | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 58.767 | 07-05-2020 | 6,1 jaar |
| VFK-69-S | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 57.881 | 07-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFK-69-T | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 54.825 | 09-04-2020 | 6,4 jaar |
| VFK-69-V | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 35.123 | 05-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFK-69-X | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 37.416 | 29-02-2020 | 6,2 jaar |
| VFK-69-Z | Fiat | Fiorino | Gesloten opbouw | Onbekend | 09-03-2020 | 17,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 57.745 en/of breedte van 219 cm en/of een gewicht van ± 2.550 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 57.100 | 765 cm | 223 cm | 2.780 kg |
| Volkswagen Crafter | € 58.600 | 700 cm | 224 cm | 2.730 kg |
| Ford Transit | € 56.900 | 690 cm | 225 cm | 2.780 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 57.300 | 786 cm | 220 cm | 2.760 kg |
| Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter | € 61.900 | 705 cm | 217 cm | 2.510 kg |
| Roelofsen Parados Sport | € 60.100 | 624 cm | 214 cm | 2.430 kg |
| MAN TGE | € 61.500 | 688 cm | 222 cm | 2.780 kg |
| Ford F 150 | € 57.000 | - | 218 cm | 2.680 kg |
| Fiat Ducato | € 54.000 | 608 cm | 219 cm | 2.530 kg |
| STX Movano Horsebox | € 52.200 | 626 cm | 210 cm | 2.670 kg |
| Renault/izotermy TIM Master | € 57.500 | 692 cm | 222 cm | 2.630 kg |
| Sommer Gmbh TIM | € 54.400 | 592 cm | 214 cm | 2.460 kg |
| Renault Infowheels | € 52.900 | 712 cm | 214 cm | 2.420 kg |
| Opel Movano | € 56.800 | 666 cm | 211 cm | 2.350 kg |
| Citroën Jumper | € 55.500 | 608 cm | 211 cm | 2.490 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 61.000 | 652 cm | 212 cm | 2.460 kg |
| HVM Master BOX | € 57.500 | 631 cm | 210 cm | 2.630 kg |
| Renault D | € 61.900 | 630 cm | 210 cm | 2.620 kg |
| Nissan Interstar | € 62.600 | 664 cm | 219 cm | 2.390 kg |
| Renault Mascott | € 52.700 | - | 223 cm | 2.760 kg |
| Nissan NV400 | € 57.000 | 659 cm | 217 cm | 2.540 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.