VV-067-J
Er rijden momenteel 72 Iveco 35C11's rond in Nederland. Deze 35C11 komt uit het jaar 2016 en is nu 10 jaren, 1 maand en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 april 2020, dus sinds 6 jaren, 1 maand en 19 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35C11 gesloten opbouw rijden er nog 60 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 1999 en april 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 33.450 en € 56.841, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.291 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35C11 bedraagt € 48.366 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Iveco 35C11 € 75 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Iveco 35C11 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C11 | 2016
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C11 |
| Breedte | 2,20 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 6 |
| Nieuwprijs | € 48.366 |
| Bruto BPM | € 11.697 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 78 kW (106 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 april 2016 |
| Leeftijd | 10 jaren, 1 maand en 22 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 9 april 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 1 maand en 19 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 7 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 10 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.900 kg |
| Massa rijklaar | 3.000 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,70 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35CI2AA | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.8 l/100km (1 liter op 11,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 8 l/100km (1 liter op 12,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.3 l/100km (1 liter op 12,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 220 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*143/2013M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VV-067-J | 4-03-2026 | 16:48 | periodieke controle | 7-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| VV-067-J | 27-02-2025 | 13:19 | periodieke controle | 7-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VV-067-J | 11-03-2024 | 15:17 | periodieke controle | 7-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VV-067-J | 29-03-2023 | 09:18 | periodieke controle | 7-04-2024 | Nee |
| VV-067-J | 5-04-2022 | 17:00 | periodieke controle | 7-04-2023 | Nee |
| VV-067-J | 7-04-2021 | 17:00 | periodieke controle | 7-04-2022 | Nee |
| VV-067-J | 5-03-2020 | 09:12 | periodieke controle | 6-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| VV-067-J | 18-02-2019 | 13:38 | periodieke controle | 6-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 4-03-2026 | 16:48 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| 4-03-2026 | 16:48 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2025 | |||||
| 27-02-2025 | 13:19 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 27-02-2025 | 13:19 | 400 | 5.*.45 | 1 | Spiegel ondeugdelijk bevestigd |
| 27-02-2025 | 13:19 | 314 | 5.*.31 | 1 | Rem- of parkeerremkabel / buitenkabel ondeugdelijk |
2024 | |||||
| 11-03-2024 | 15:17 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 11-03-2024 | 15:17 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 11-03-2024 | 15:17 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
2020 | |||||
| 5-03-2020 | 09:12 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2019 | |||||
| 18-02-2019 | 13:38 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 18-02-2019 | 13:38 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C11 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VV-067-J - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VV-067-J
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VV-062-J | Iveco | 40C17 | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 29-02-2016 | 10,2 jaar |
| VV-063-J | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 33.758 | 08-04-2016 | 10,2 jaar |
| VV-064-J | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 23.475 | 04-04-2016 | 11,8 jaar |
| VV-065-J | Mercedes-Benz | Sprinter | Neerklapbare zijschotten | € 53.891 | 31-03-2016 | 10,2 jaar |
| VV-067-B | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 35.888 | 18-03-2016 | 10,2 jaar |
| VV-067-F | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 32.060 | 30-03-2016 | 10,2 jaar |
| VV-067-H | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 24.148 | 31-05-2016 | 10 jaar |
| VV-067-J | Iveco | 35C11 | Gesloten opbouw | € 48.366 | 06-04-2016 | 10,1 jaar |
| VV-067-L | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 52.278 | 14-04-2016 | 10,1 jaar |
| VV-067-N | Mercedes-Benz | Sprinter | Neerklapbare zijschotten | € 49.839 | 15-04-2016 | 10,1 jaar |
| VV-067-R | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 33.400 | 04-05-2016 | 10,1 jaar |
| VV-067-S | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 26.442 | 18-05-2016 | 10 jaar |
| VV-067-T | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 24.692 | 31-05-2016 | 10 jaar |
| VV-067-V | Ford | Transit Courier | Gesloten opbouw | € 22.224 | 12-05-2016 | 10 jaar |
| VV-067-X | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 18.896 | 26-05-2016 | 10 jaar |
| VV-067-Z | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 37.396 | 27-05-2016 | 10 jaar |
| VV-068-J | Iveco | 35C13 | Gesloten opbouw | € 54.048 | 06-04-2016 | 10,1 jaar |
| VV-069-J | Iveco | 40C17 | Opleggertrekker | € 55.610 | 20-04-2016 | 10,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.291 en/of breedte van 220 cm en/of een gewicht van ± 2.900 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 48.900 | 745 cm | 224 cm | 3.060 kg |
| Fuso Canter | € 48.000 | 685 cm | 224 cm | 3.010 kg |
| Volkswagen Crafter | € 48.300 | 715 cm | 220 cm | 2.920 kg |
| HVM Master BOX | € 49.700 | 635 cm | 210 cm | 2.650 kg |
| Saxas Nutzfahr. Werdau AG Mkd 43-l | € 45.700 | 669 cm | 226 cm | 2.770 kg |
| Renault Master | € 50.300 | 659 cm | 220 cm | 2.790 kg |
| STX Master Horsebox | € 47.600 | 627 cm | 210 cm | 2.660 kg |
| STX Movano Horsebox | € 52.200 | 626 cm | 210 cm | 2.670 kg |
| Mercedes-Benz 518 CDI | € 51.100 | 675 cm | 219 cm | 3.000 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.600 | 603 cm | 215 cm | 2.710 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 52.000 | 671 cm | 222 cm | 2.840 kg |
| Opel Movano | € 51.800 | - | 215 cm | 2.650 kg |
| Ford F 150 | € 52.700 | - | 216 cm | 2.670 kg |
| Renault Mascott | € 50.800 | - | 223 cm | 2.780 kg |
| Ford Transit | € 52.000 | 618 cm | 216 cm | 2.650 kg |
| Ford F 350 | € 44.900 | 634 cm | 216 cm | 2.930 kg |
| Nissan NV400 | € 50.800 | - | 223 cm | 2.650 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.