VV-064-J
Er rijden momenteel 71.050 Mercedes-Benz Vito's rond in Nederland. Deze Vito komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren, 9 maanden en 2 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Vito gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (VAA31280N) nog 671 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2010 en juni 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 23.475 en € 88.698, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 49.914 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Vito bedraagt € 23.475 incl. BTW en BPM, deze Mercedes-Benz Vito is daardoor € 26.439 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 april 2016. Het voertuig was toen 1 jaar, 7 maanden en 10 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Vito | 2014
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Vito |
| Breedte | 1,91 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 188 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 23.475 |
| Bruto BPM | € 5.784 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 120 kW (163 pk) |
| Continue vermogen | 120 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 651.940 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2143cc (2,1 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 augustus 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren, 9 maanden en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 april 2016. Het voertuig was toen 1 jaar, 7 maanden en 10 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja. Zie terugroepactie uit het verleden. |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 1 september 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.954 kg |
| Massa rijklaar | 2.054 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 746 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.800 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.470 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.470 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.470 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.470 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,20 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,64 m (voor) / 1,64 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 639/4 | |
| Variant VAA31280N | |
| Uitvoering 2M3C1S23 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0458*07 | |
| Plaats chassisnummer schutbord motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.3 l/100km (1 liter op 10,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.5 l/100km (1 liter op 15,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.5 l/100km (1 liter op 13,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 198 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*195/2013M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Terugroep actie
Motorrijtuigen - motor inclusief brandstof-, smeer- en koelsysteem
Openstaande terugroepactie
Mercedes-Benz Nederland B.V. (Vans)23 september 2021
Referentiecode RDW: MGP210579
Referentiecode producent: 0797185 - NC2II6515R
Aantal getroffen voertuigen in Nederland: 11.549
Totaal aantal voertuigen terugroepactie wereldwijd: 21.430
Er is een softwareupdate beschikbaar voor het motorbesturingssysteeem. Een verbetering van de uitsoot van de NOx-Emissies. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de besturingseenheid updaten.
Meer informatie via: 00800-12777777.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VV-064-J | 28-08-2024 | 12:16 | periodieke controle | 1-09-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VV-064-J | 31-08-2023 | 15:35 | periodieke controle | 1-09-2024 | Nee |
| VV-064-J | 18-08-2022 | 15:32 | periodieke controle | 1-09-2023 | Nee |
| VV-064-J | 5-08-2021 | 14:22 | periodieke controle | 1-09-2022 | Nee |
| VV-064-J | 27-08-2020 | 14:07 | periodieke controle | 1-09-2021 | Nee |
| VV-064-J | 29-08-2019 | 15:03 | periodieke controle | 1-09-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 28-08-2024 | 12:16 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 28-08-2024 | 12:16 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 28-08-2024 | 12:16 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 28-08-2024 | 12:16 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VV-064-J - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VV-064-J
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VV-062-J | Iveco | 40C17 | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 29-02-2016 | 10,2 jaar |
| VV-063-J | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 33.758 | 08-04-2016 | 10,2 jaar |
| VV-064-B | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 37.315 | 18-03-2016 | 10,2 jaar |
| VV-064-D | Ford | F 150 | Pick-up truck | € 35.036 | 23-03-2016 | 10,2 jaar |
| VV-064-F | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 27.800 | 24-03-2016 | 10,2 jaar |
| VV-064-G | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 43.525 | 02-04-2016 | 10,2 jaar |
| VV-064-J | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 23.475 | 04-04-2016 | 11,8 jaar |
| VV-064-K | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 28.576 | 14-04-2016 | 10,1 jaar |
| VV-064-L | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 35.194 | 14-04-2016 | 10,1 jaar |
| VV-064-N | Mercedes-Benz | Sprinter | Neerklapbare zijschotten | € 57.165 | 15-04-2016 | 10,1 jaar |
| VV-064-P | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 34.519 | 08-07-2016 | 9,9 jaar |
| VV-064-R | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 41.026 | 03-05-2016 | 10,1 jaar |
| VV-064-T | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 26.128 | 10-06-2016 | 10 jaar |
| VV-064-V | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 25.930 | 13-05-2016 | 10 jaar |
| VV-064-X | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 28.334 | 21-05-2016 | 10 jaar |
| VV-064-Z | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 41.205 | 27-05-2016 | 10 jaar |
| VV-065-J | Mercedes-Benz | Sprinter | Neerklapbare zijschotten | € 53.891 | 31-03-2016 | 10,2 jaar |
| VV-067-J | Iveco | 35C11 | Gesloten opbouw | € 48.366 | 06-04-2016 | 10,1 jaar |
| VV-068-J | Iveco | 35C13 | Gesloten opbouw | € 54.048 | 06-04-2016 | 10,1 jaar |
| VV-069-J | Iveco | 40C17 | Opleggertrekker | € 55.610 | 20-04-2016 | 10,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 49.914 en/of breedte van 191 cm en/of een gewicht van ± 1.954 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 49.800 | 548 cm | 200 cm | 2.120 kg |
| Renault Trafic | € 48.000 | 542 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Toyota Hilux | € 50.500 | 533 cm | 187 cm | 2.110 kg |
| Nissan Primastar | € 51.700 | 544 cm | 196 cm | 1.810 kg |
| Volkswagen Crafter | € 49.400 | 591 cm | 200 cm | 2.140 kg |
| Nissan Navara | € 48.800 | 531 cm | 185 cm | 2.100 kg |
| Ssangyong Rexton | € 49.800 | 476 cm | 190 cm | 2.040 kg |
| Kia PV5 | € 45.400 | 470 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| Land Rover Freelander | € 48.600 | 445 cm | 193 cm | 1.860 kg |
| Mitsubishi L200 | € 46.100 | 527 cm | 182 cm | 1.900 kg |
| Kia Sorento | € 50.100 | 479 cm | 189 cm | 2.030 kg |
| Iveco 35C17 | € 52.500 | 552 cm | 201 cm | 1.860 kg |
| Iveco 40C17 | € 54.700 | 513 cm | 201 cm | 1.970 kg |
| Ford Transit | € 46.300 | - | 197 cm | 2.110 kg |
| Isuzu D-Max | € 46.200 | 532 cm | 186 cm | 1.940 kg |
| Volkswagen Amarok | € 51.100 | 518 cm | 195 cm | 2.110 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 47.100 | 568 cm | 200 cm | 2.080 kg |
| Ford Transit Custom | € 45.700 | 525 cm | 201 cm | 2.090 kg |
| Opel Vivaro | € 52.000 | 514 cm | 197 cm | 2.070 kg |
| Jeep Cherokee | € 46.700 | 442 cm | 182 cm | 1.900 kg |
| Hyundai Santa Fe | € 50.700 | 469 cm | 189 cm | 1.910 kg |
| Hyundai Terracan | € 47.200 | - | 186 cm | 2.080 kg |
| Toyota ProAce | € 52.300 | 514 cm | 195 cm | 1.980 kg |
| Mitsubishi Pajero | € 52.900 | - | 187 cm | 2.030 kg |
| Volkswagen Kombi | € 54.500 | 519 cm | 187 cm | 1.940 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz VitoGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz Vito
Google op reviews van de Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benz Vito Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Review Mercedes-Benz Vito 4x4 (2025): natte en besneeuwde wegen maken geen indruk
Waar komt 'Vito' in de naam Mercedes-Benz Vito vandaan?
De nieuwe Mercedes-Benz Vito: 9-persoons peoplemover
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz Vito
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/vito/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.