V-044-RJ
Er rijden momenteel 72 Iveco 35C11's rond in Nederland. Deze 35C11 komt uit het jaar 2016 en is nu 10 jaren en 3 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35C11 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FD11A1A) nog 3 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2013 en december 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 50.176 en € 59.492, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 56.119 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35C11 bedraagt € 58.690 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Iveco 35C11 € 2.571 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 februari 2019. Het voertuig was toen 2 jaren, 8 maanden en 12 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 35C11 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C11 | 2016
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C11 |
| Breedte | 2,13 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 58.690 |
| Bruto BPM | € 14.150 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Continue vermogen | 107 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AFL411C*A |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 mei 2016 |
| Leeftijd | 10 jaren en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 februari 2019. Het voertuig was toen 2 jaren, 8 maanden en 12 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 2 juli 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.431 kg |
| Massa rijklaar | 2.531 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 969 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,70 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35CC2AA | |
| Variant FD11A1A | |
| Uitvoering CD14EA7B6EG66A | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2007/46*0116*06 | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.7 l/100km (1 liter op 11,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.9 l/100km (1 liter op 12,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.2 l/100km (1 liter op 12,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 217 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*143/2013M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| V-044-RJ | 2-07-2024 | 15:03 | periodieke controle | 2-07-2025 | Nee |
| V-044-RJ | 16-06-2023 | 14:07 | periodieke controle | 16-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| V-044-RJ | 11-04-2022 | 11:22 | periodieke controle | 27-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| V-044-RJ | 4-05-2021 | 13:09 | periodieke controle | 27-05-2022 | Nee |
| V-044-RJ | 20-04-2020 | 15:31 | periodieke controle | 27-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| V-044-RJ | 27-05-2019 | 16:06 | periodieke controle | 27-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 16-06-2023 | 14:07 | 510 | 5.*.61 | 1 | Dimlicht niet juist aangebracht |
2022 | |||||
| 11-04-2022 | 11:22 | 124 | 5.*.11 | 1 | Emissiebestrijdingssysteem niet compleet |
2020 | |||||
| 20-04-2020 | 15:31 | 566 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
2019 | |||||
| 27-05-2019 | 16:06 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 27-05-2019 | 16:06 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C11 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-044-RJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-044-RJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-040-RJ | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 22.206 | 02-08-2018 | 14,8 jaar |
| V-041-RJ | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 51.110 | 27-07-2018 | 9,1 jaar |
| V-042-RJ | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 26.838 | 23-07-2018 | 11,8 jaar |
| V-043-RJ | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 26.195 | 20-07-2018 | 17,9 jaar |
| V-044-RD | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 29.695 | 05-07-2018 | 7,9 jaar |
| V-044-RF | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 29.280 | 19-07-2018 | 7,9 jaar |
| V-044-RG | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 40.780 | 31-08-2018 | 7,7 jaar |
| V-044-RH | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 52.128 | 02-10-2018 | 7,9 jaar |
| V-044-RJ | Iveco | 35C11 | Gesloten opbouw | € 58.690 | 04-02-2019 | 10 jaar |
| V-044-RK | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 25.129 | 02-08-2018 | 7,8 jaar |
| V-044-RL | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 50.295 | 28-08-2018 | 7,8 jaar |
| V-044-RN | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 28.219 | 31-07-2018 | 7,8 jaar |
| V-044-RP | Opel | Combo | Gesloten opbouw | Onbekend | 11-08-2018 | 19,1 jaar |
| V-044-RR | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 38.440 | 24-08-2018 | 8,2 jaar |
| V-044-RS | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 63.615 | 17-08-2018 | 7,8 jaar |
| V-044-RT | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 19.451 | 27-09-2018 | 9,6 jaar |
| V-044-RZ | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 24.609 | 05-09-2018 | 7,7 jaar |
| V-047-RJ | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 43.043 | 30-07-2018 | 9,3 jaar |
| V-048-RJ | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 49.779 | 31-10-2018 | 9,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 56.119 en/of breedte van 213 cm en/of een gewicht van ± 2.431 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit | € 55.600 | 668 cm | 221 cm | 2.660 kg |
| Renault Master | € 55.200 | 765 cm | 223 cm | 2.670 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 54.800 | 788 cm | 220 cm | 2.650 kg |
| Volkswagen Crafter | € 57.000 | 746 cm | 218 cm | 2.650 kg |
| Fiat Ducato | € 53.000 | 660 cm | 219 cm | 2.550 kg |
| Ford Transit Custom | € 51.200 | 516 cm | 203 cm | 2.220 kg |
| Opel Movano | € 54.400 | 666 cm | 216 cm | 2.650 kg |
| Ford F 150 | € 57.400 | 592 cm | 216 cm | 2.670 kg |
| RAM RAM1500 | € 53.300 | 591 cm | 204 cm | 2.660 kg |
| Maxus eDeliver 7 | € 53.000 | 525 cm | 203 cm | 2.390 kg |
| Toyota Tundra | € 55.300 | 585 cm | 203 cm | 2.610 kg |
| Dodge RAM1500 | € 57.700 | 588 cm | 204 cm | 2.570 kg |
| MAN TGE | € 60.200 | 741 cm | 222 cm | 2.610 kg |
| Renault/izotermy TIM Master | € 57.900 | 750 cm | 222 cm | 2.630 kg |
| Chevrolet Silverado | € 61.300 | 655 cm | 204 cm | 2.410 kg |
| Ford Tourneo Custom | € 57.400 | 532 cm | 203 cm | 2.290 kg |
| Roelofsen Parados Sport | € 57.700 | 617 cm | 214 cm | 2.380 kg |
| STX Master | € 51.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| STX Movano Horsebox | € 52.200 | 626 cm | 210 cm | 2.670 kg |
| Sommer Gmbh TIM | € 54.400 | 592 cm | 214 cm | 2.460 kg |
| Allied Vehicles LTD Ford Independence RE | € 51.300 | 529 cm | 203 cm | 2.200 kg |
| Maxus Deliver 9 | € 58.600 | 594 cm | 206 cm | 2.340 kg |
| Renault Infowheels | € 52.900 | 712 cm | 214 cm | 2.420 kg |
| Volkswagen Transporter | € 58.300 | 540 cm | 203 cm | 2.350 kg |
| Dodge Dodge | € 57.000 | 582 cm | 203 cm | 2.500 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.