VK-994-H
Er rijden momenteel 191 G.m.c. Savana's rond in Nederland. Deze Savana komt uit het jaar 2004 en is nu 21 jaren, 10 maanden en 30 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op benzine & lpg en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze G.m.c. Savana gesloten opbouw rijden er nog 86 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1996 en maart 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 27.676 en € 72.508, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 37.902 uitkomt. De nieuwwaarde van deze G.m.c. Savana is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 26 september 2014. Het voertuig was toen 10 jaren, 2 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle G.m.c. Savana voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
G.m.c. Savana | 2004
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | G.m.c. |
| Handelsbenaming | Savana |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 224 kW (305 pk) |
| Brandstof | Benzine & LPG |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 5967cc (6,0 liter motor) |
| Type gasinstallatie | G2 gasinstallatie |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2004 |
| Leeftijd | 21 jaren, 10 maanden en 30 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 26 september 2014. Het voertuig was toen 10 jaren, 2 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 13 januari 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.460 kg |
| Massa rijklaar | 2.560 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 940 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.951 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.760 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,49 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,76 m (voor) / 1,75 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 100 cm a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 416 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 416 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VK-994-H | 13-01-2025 | 11:12 | periodieke controle | 13-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VK-994-H | 5-12-2023 | 12:25 | periodieke controle | 5-12-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VK-994-H | 18-11-2022 | 16:28 | periodieke controle | 21-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VK-994-H | 11-11-2021 | 12:09 | periodieke controle | 21-11-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VK-994-H | 29-10-2020 | 10:57 | periodieke controle | 21-11-2021 | Ja, bekijk hier. |
| VK-994-H | 19-11-2019 | 14:07 | periodieke controle | 21-11-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 13-01-2025 | 11:12 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2023 | |||||
| 5-12-2023 | 12:25 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2022 | |||||
| 18-11-2022 | 16:28 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 18-11-2022 | 16:28 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2021 | |||||
| 11-11-2021 | 12:09 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 29-10-2020 | 10:57 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| VK-994-H | 19-09-2014 | LPG Installatie | VOGELS | Gasinstallatie tank inhoud 122 liter | G2 |
Vergeet ook niet alle G.m.c. Savana voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VK-994-H - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VK-994-H
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VK-992-H | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 37.659 | 16-09-2014 | 11,7 jaar |
| VK-993-H | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 48.117 | 30-09-2014 | 11,7 jaar |
| VK-994-B | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 58.158 | 08-09-2014 | 11,7 jaar |
| VK-994-D | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 23.634 | 28-08-2014 | 11,8 jaar |
| VK-994-F | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 65.272 | 03-09-2014 | 11,7 jaar |
| VK-994-G | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 17.865 | 10-09-2014 | 11,7 jaar |
| VK-994-H | G.m.c. | Savana | Gesloten opbouw | Onbekend | 26-09-2014 | 21,9 jaar |
| VK-994-J | Dodge | Dodge | Pick-up truck | € 37.083 | 18-09-2014 | 11,7 jaar |
| VK-994-L | Nissan | E-NV200 | Gesloten opbouw | € 35.640 | 30-09-2014 | 11,7 jaar |
| VK-994-N | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 40.808 | 10-10-2014 | 11,6 jaar |
| VK-994-T | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 22.929 | 05-11-2014 | 11,6 jaar |
| VK-994-V | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 33.730 | 13-11-2014 | 11,6 jaar |
| VK-994-X | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.770 | 20-11-2014 | 11,5 jaar |
| VK-994-Z | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 26.696 | 21-11-2014 | 11,5 jaar |
| VK-996-H | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 20.530 | 19-09-2014 | 11,7 jaar |
| VK-997-H | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 35.853 | 19-09-2014 | 11,7 jaar |
| VK-998-H | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 25.101 | 17-09-2014 | 11,7 jaar |
| VK-999-H | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 25.124 | 18-09-2014 | 11,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 37.902 en/of breedte van 200 cm en/of een gewicht van ± 2.460 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Dodge Dodge | € 38.600 | 587 cm | 202 cm | 2.660 kg |
| Chevrolet Chevy Van | € 36.300 | 540 cm | 202 cm | 2.460 kg |
| Renault Master | € 40.000 | 599 cm | 208 cm | 2.510 kg |
| Opel Movano | € 40.100 | 507 cm | 209 cm | 2.260 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 40.600 | 663 cm | 210 cm | 2.560 kg |
| Dodge Ram | € 38.100 | 600 cm | 203 cm | 2.500 kg |
| Fuso Canter | € 41.200 | - | 205 cm | 2.450 kg |
| Renault Mascott | € 41.600 | 522 cm | 206 cm | 2.260 kg |
| Iveco 40C18 | € 40.600 | - | 200 cm | 2.440 kg |
| Chevrolet Express | € 41.300 | 578 cm | 200 cm | 2.670 kg |
| Mitsubishi Canter | € 40.600 | 450 cm | 201 cm | 2.250 kg |
| Nissan Cabstar | € 39.800 | - | 210 cm | 2.450 kg |
| Peugeot Boxer | € 40.400 | - | 210 cm | 2.500 kg |
| Toyota Dyna | € 37.900 | 466 cm | 207 cm | 2.530 kg |
| Citroën Jumper | € 39.700 | 541 cm | 208 cm | 2.310 kg |
| Dodge RAM1500 | € 40.500 | - | 203 cm | 2.580 kg |
| Ford Transit | € 39.900 | - | 197 cm | 2.230 kg |
| STX Master | € 36.200 | 635 cm | 210 cm | 2.620 kg |
| Ford Econoline | € 39.300 | - | 202 cm | 2.470 kg |
| Renault Maxity | € 41.500 | 575 cm | 200 cm | 2.380 kg |
| Toyota Tundra | € 40.400 | - | 202 cm | 2.670 kg |
| HVM Master Horsebox | € 37.600 | 635 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| Volkswagen Crafter | € 41.700 | 603 cm | 208 cm | 2.220 kg |
| Chevrolet Silverado | € 40.700 | - | 208 cm | 2.470 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.