VK-994-X
Er rijden momenteel 52.069 Peugeot Partner's rond in Nederland. Deze Partner komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren, 6 maanden en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 7 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Partner gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (A9HN) nog 3.301 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2011 en oktober 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.840 en € 31.659, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 21.074 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Partner bedraagt € 21.770 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Peugeot Partner € 696 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Partner | 2014
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Partner |
| Lengte | 4,38 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 152 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 21.770 |
| Bruto BPM | € 5.379 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 55 kW (75 pk) |
| Continue vermogen | 55 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 9H06 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1560cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 november 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren, 6 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 28 februari 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.269 kg |
| Massa rijklaar | 1.369 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 566 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.935 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.935 kg |
| Maximum massa samenstelling | 2.930 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.050 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.120 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 680 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 680 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,73 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,51 m (voor) / 1,56 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 7 | |
| Variant A9HN | |
| Uitvoering 0/1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0001*21 | |
| Plaats chassisnummer r. schroefveerkoker |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 5.9 l/100km (1 liter op 16,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 4.7 l/100km (1 liter op 21,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 5.1 l/100km (1 liter op 19,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 133 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 L | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*136/2014L | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VK-994-X | 28-02-2025 | 10:48 | periodieke controle | 28-02-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VK-994-X | 6-02-2025 | 11:42 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| VK-994-X | 26-01-2024 | 13:56 | periodieke controle | 26-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VK-994-X | 25-01-2023 | 14:35 | periodieke controle | 25-01-2024 | Nee |
| VK-994-X | 20-01-2022 | 14:16 | periodieke controle | 20-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VK-994-X | 22-12-2020 | 14:55 | periodieke controle | 15-01-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VK-994-X | 28-11-2019 | 16:23 | periodieke controle | 15-01-2021 | Ja, bekijk hier. |
| VK-994-X | 10-01-2019 | 13:06 | periodieke controle | 15-01-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 28-02-2025 | 10:48 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 6-02-2025 | 11:42 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 6-02-2025 | 11:42 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 6-02-2025 | 11:42 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 6-02-2025 | 11:42 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 6-02-2025 | 11:42 | 393 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| 6-02-2025 | 11:42 | 393 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| 6-02-2025 | 11:42 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 6-02-2025 | 11:42 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 6-02-2025 | 11:42 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 6-02-2025 | 11:42 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2024 | |||||
| 26-01-2024 | 13:56 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 26-01-2024 | 13:56 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 26-01-2024 | 13:56 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2022 | |||||
| 20-01-2022 | 14:16 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2020 | |||||
| 22-12-2020 | 14:55 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 22-12-2020 | 14:55 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 28-11-2019 | 16:23 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 28-11-2019 | 16:23 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 28-11-2019 | 16:23 | 210 | 5.*.27 | 2 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 28-11-2019 | 16:23 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 28-11-2019 | 16:23 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 28-11-2019 | 16:23 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 28-11-2019 | 16:23 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 10-01-2019 | 13:06 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VK-994-X - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VK-994-X
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VK-990-X | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 35.950 | 21-11-2014 | 11,5 jaar |
| VK-991-X | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 40.820 | 21-11-2014 | 11,5 jaar |
| VK-992-X | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 41.030 | 21-11-2014 | 11,5 jaar |
| VK-994-B | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 58.158 | 08-09-2014 | 11,7 jaar |
| VK-994-D | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 23.634 | 28-08-2014 | 11,7 jaar |
| VK-994-F | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 65.272 | 03-09-2014 | 11,7 jaar |
| VK-994-G | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 17.865 | 10-09-2014 | 11,7 jaar |
| VK-994-H | G.m.c. | Savana | Gesloten opbouw | Onbekend | 26-09-2014 | 21,9 jaar |
| VK-994-J | Dodge | Dodge | Pick-up truck | € 37.083 | 18-09-2014 | 11,7 jaar |
| VK-994-L | Nissan | E-NV200 | Gesloten opbouw | € 35.640 | 30-09-2014 | 11,7 jaar |
| VK-994-N | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 40.808 | 10-10-2014 | 11,6 jaar |
| VK-994-T | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 22.929 | 05-11-2014 | 11,6 jaar |
| VK-994-V | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 33.730 | 13-11-2014 | 11,5 jaar |
| VK-994-X | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.770 | 20-11-2014 | 11,5 jaar |
| VK-994-Z | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 26.696 | 21-11-2014 | 11,5 jaar |
| VK-995-X | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.380 | 05-12-2014 | 11,5 jaar |
| VK-998-X | Chevrolet | SSR | Pick-up truck | Onbekend | 18-11-2014 | 21,8 jaar |
| VK-999-X | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 35.929 | 20-11-2014 | 11,5 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 21.074 en/of een afmeting van 438 x 181 cm en/of een gewicht van ± 1.269 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Caddy | € 21.500 | 441 cm | 180 cm | 1.370 kg |
| Citroën Berlingo | € 21.100 | 439 cm | 180 cm | 1.380 kg |
| Ford Transit Connect | € 21.700 | 437 cm | 180 cm | 1.380 kg |
| Fiat Doblò | € 19.500 | 428 cm | 171 cm | 1.250 kg |
| Dacia Duster | € 22.400 | 434 cm | 182 cm | 1.300 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Peugeot PartnerGoogle op afbeeldingen van de Peugeot Partner
Google op reviews van de Peugeot Partner
Peugeot Partner Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Peugeot Partner
Autovisie.nl
Alles over Peugeot Partner
Peugeot e-Partner verbreedt Peugeots elektro-programma
Kleine range voor elektrische Peugeot Partner Tepee
Peugeot Rifter wil heus nog wel je Partner zijn
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/peugeot/partner/
Autozine.nl
Autotest: Peugeot Partner
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.