6-VZB-17
Er rijden momenteel 25.205 Fiat Ducato's rond in Nederland. Deze Ducato komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren, 8 maanden en 17 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Fiat Ducato gesloten opbouw rijden er nog 4.765 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1982 en april 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.349 en € 95.860, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 46.920 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ducato bedraagt € 46.992 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Fiat Ducato € 72 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Ducato | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Ducato |
| Breedte | 2,16 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Nieuwprijs | € 46.992 |
| Bruto BPM | € 11.513 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 130 kW (177 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2999cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 september 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren, 8 maanden en 17 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 7 september 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.737 kg |
| Massa rijklaar | 2.837 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 663 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,84 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 224 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 6-VZB-17 | 7-09-2023 | 14:55 | periodieke controle | 7-09-2024 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 7-09-2023 | 14:55 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| 7-09-2023 | 14:55 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 7-09-2023 | 14:55 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 7-09-2023 | 14:55 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 7-09-2023 | 14:55 | 353 | 5.*.38 | 1 | Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 90% >= 50% awet) |
| 7-09-2023 | 14:55 | 315 | 5.*.31 | 2 | Rem- of parkeerremkabel gebroken |
| 7-09-2023 | 14:55 | 307 | 5.*.31 | 1 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| 7-09-2023 | 14:55 | 297 | 5.*.31 | 1 | Remvloeistoflekkage reminrichting |
| 7-09-2023 | 14:55 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 7-09-2023 | 14:55 | 207 | 5.*.27 | 1 | Band vertoont uitstulping(en) |
| 7-09-2023 | 14:55 | 190 | 5.*.20 | 4 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 7-09-2023 | 14:55 | 186 | 5.*.19 | 2 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 7-09-2023 | 14:55 | RA6 | RA6 | 1 | Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
Vergeet ook niet alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 6-VZB-17 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
6-VZB-17
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6-VZB-11 | Toyota | Hilux | Open wagen | € 40.521 | 10-09-2012 | 13,9 jaar |
| 6-VZB-13 | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | Onbekend | 10-09-2012 | 17,6 jaar |
| 6-VZB-14 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 48.423 | 10-09-2012 | 13,7 jaar |
| 6-VZB-15 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 59.174 | 14-09-2012 | 13,7 jaar |
| 6-VZB-16 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 53.409 | 10-09-2012 | 13,7 jaar |
| 6-VZB-17 | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 46.992 | 10-09-2012 | 13,7 jaar |
| 6-VZB-18 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 44.570 | 17-09-2012 | 13,7 jaar |
| 6-VZB-19 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 47.029 | 10-09-2012 | 13,7 jaar |
| 6-VZD-17 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 41.969 | 19-09-2012 | 13,7 jaar |
| 6-VZF-17 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 20.791 | 29-09-2012 | 13,7 jaar |
| 6-VZG-17 | Nissan | NV200 | Gesloten opbouw | € 23.169 | 28-09-2012 | 13,7 jaar |
| 6-VZH-17 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 49.168 | 05-11-2012 | 13,6 jaar |
| 6-VZJ-17 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 28.314 | 19-10-2012 | 13,6 jaar |
| 6-VZK-17 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 21.371 | 31-10-2012 | 13,6 jaar |
| 6-VZL-17 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 20.180 | 15-11-2012 | 13,5 jaar |
| 6-VZP-17 | Nissan | King Cab | Open wagen | Onbekend | 30-10-2012 | 24 jaar |
| 6-VZV-17 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 27.299 | 30-11-2012 | 13,5 jaar |
| 6-VZX-17 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 39.923 | 24-01-2013 | 13,3 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 46.920 en/of breedte van 216 cm en/of een gewicht van ± 2.737 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 47.700 | 674 cm | 220 cm | 2.970 kg |
| Volkswagen Crafter | € 46.800 | 715 cm | 220 cm | 2.920 kg |
| Opel Movano | € 46.800 | 686 cm | 221 cm | 2.610 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 48.300 | 745 cm | 224 cm | 2.970 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.400 | 644 cm | 215 cm | 2.710 kg |
| STX Master Horsebox | € 47.300 | 629 cm | 210 cm | 2.660 kg |
| Fuso Canter | € 48.300 | 695 cm | 224 cm | 3.010 kg |
| Iveco 35C13 | € 49.900 | 679 cm | 220 cm | 2.760 kg |
| HVM Master BOX | € 49.700 | 635 cm | 210 cm | 2.650 kg |
| Iveco 40C15 Euro 4 | € 46.800 | 671 cm | 221 cm | 2.950 kg |
| HVM Master Horsebox | € 47.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| Saxas Nutzfahr. Werdau AG Mkd 43-l | € 45.700 | 669 cm | 226 cm | 2.770 kg |
| STX Master | € 51.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| Iveco 35C15 | € 47.700 | 685 cm | 215 cm | 2.810 kg |
| Iveco 40C18 | € 45.400 | 776 cm | 222 cm | 3.010 kg |
| Iveco 35S13 | € 48.100 | 660 cm | 220 cm | 2.690 kg |
| Iveco 40C15 Euro 4 LD | € 46.500 | 889 cm | 224 cm | 2.890 kg |
| Ford Transit | € 42.700 | 693 cm | 222 cm | 2.680 kg |
| STX Transit | € 43.200 | 620 cm | 226 cm | 2.590 kg |
| Renault Maxity | € 45.800 | - | 214 cm | 2.590 kg |
| Dodge Dodge | € 47.400 | - | 207 cm | 2.780 kg |
| Iveco 40C15 | € 50.500 | 735 cm | 216 cm | 2.790 kg |
| Iveco 40C13 Euro 4 LD | € 43.900 | - | 221 cm | 2.860 kg |
| Iveco 40C17 | € 49.400 | - | 221 cm | 2.900 kg |
| Ford F 350 | € 44.900 | 634 cm | 216 cm | 2.930 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Fiat DucatoGoogle op afbeeldingen van de Fiat Ducato
Google op reviews van de Fiat Ducato
Fiat Ducato Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Fiat Ducato nieuws
Fiat Ducato nieuws
Autovisie.nl
Alles over Fiat Ducato
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/fiat/ducato/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.