V-77-LFX
Er rijden momenteel 5.746 Dodge RAM1500's rond in Nederland. Deze RAM1500 komt uit het jaar 2024 en is nu 1 jaar, 5 maanden en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 mei 2026, dus sinds 15 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Dodge Ram 1500 Laramie pick-up truck rijden er nog 5.736 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1994 en september 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 25.864 en € 153.171, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 75.034 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ram 1500 Laramie bedraagt € 118.749 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Dodge Ram 1500 Laramie € 43.715 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Dodge geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 170 km/uur. Daardoor behoort deze Dodge Ram 1500 Laramie tot de snelste 20% bedrijfsauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 2 mei 2026. Het voertuig was toen 1 jaar, 4 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Dodge RAM1500 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Dodge Ram 1500 Laramie | 2024
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Dodge |
| Handelsbenaming | Ram 1500 Laramie |
| Lengte | 5,90 m |
| Breedte | 2,06 m |
| Hoogte | 1,97 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 170 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 118.749 |
| Bruto BPM | € 27.234 |
| Inrichting | pick-up truck |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 313 kW (426 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 2993cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 december 2024 |
| Leeftijd | 1 jaar, 5 maanden en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 2 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 2 mei 2026. Het voertuig was toen 1 jaar, 4 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 16 december 2028. Het voertuig moet over 2 jaren, 7 maanden en 1 dag gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.392 kg |
| Massa rijklaar | 2.492 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.008 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.769 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.769 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.860 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.860 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | 3.500 kg |
Wanneer je alleen het B-rijbewijs hebt, mag je met dit voertuig een geremde aanhanger, caravan of vouwwagen incl. belading tot 750 kg trekken en ook ongeremd tot 750 kg.
Met een BE-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 3.500 kg inclusief belading, met dit voertuig mag je ook een geremde aanhanger tot 3.500 kg trekken.
Met het B-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 750 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading). Of een aanhanger trekken van meer dan 750 kg als de auto en de aanhanger samen niet boven de 3.500 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading) uitkomen.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,67 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 366 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 366 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Dodge RAM1500 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-77-LFX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-77-LFX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-70-LFX | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 77.995 | 05-02-2025 | 1,5 jaar |
| V-72-LFX | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 53.966 | 04-06-2025 | 1 jaar |
| V-73-LFX | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 52.635 | 12-02-2025 | 1,3 jaar |
| V-74-LFX | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 56.664 | 18-02-2025 | 1,2 jaar |
| V-75-LFX | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 23.354 | 25-01-2025 | 13,5 jaar |
| V-76-LFX | Nissan | Interstar | Gesloten opbouw | € 62.799 | 30-01-2025 | 1,3 jaar |
| V-77-LFB | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 55.478 | 22-01-2025 | 1,3 jaar |
| V-77-LFD | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 70.119 | 27-01-2025 | 1,3 jaar |
| V-77-LFF | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 38.540 | 19-07-2025 | 9,1 jaar |
| V-77-LFG | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 102.808 | 18-01-2025 | 1,6 jaar |
| V-77-LFH | Volkswagen | Crafter | Huifopbouw | € 56.102 | 31-07-2025 | 6,2 jaar |
| V-77-LFJ | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 07-06-2019 | 6,9 jaar |
| V-77-LFK | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 60.887 | 08-09-2025 | 4,1 jaar |
| V-77-LFL | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 22.887 | 27-02-2025 | 6,4 jaar |
| V-77-LFN | RAM | RAM1500 | Pick-up truck | € 143.263 | 01-02-2025 | 1,4 jaar |
| V-77-LFP | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 54.928 | 03-07-2025 | 1,5 jaar |
| V-77-LFR | Nissan | Townstar | Gesloten opbouw | € 42.942 | 06-02-2025 | 1,3 jaar |
| V-77-LFS | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 65.609 | 24-01-2025 | 1,6 jaar |
| V-77-LFT | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 65.401 | 20-02-2025 | 1,2 jaar |
| V-77-LFV | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 33.123 | 05-02-2025 | 5,7 jaar |
| V-77-LFX | Dodge | RAM1500 | Pick-up truck | € 118.749 | 02-05-2026 | 1,4 jaar |
| V-77-LFZ | Mercedes-Benz | eSprinter | Gesloten opbouw | € 67.276 | 17-02-2025 | 3,9 jaar |
| V-78-LFX | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 38.713 | 31-01-2025 | 1,3 jaar |
| V-79-LFX | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 77.107 | 05-03-2025 | 1,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 75.034 en/of een afmeting van 590 x 206 cm en/of een gewicht van ± 2.392 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Iveco 35S14 | € 70.200 | 600 cm | 203 cm | 2.260 kg |
| Mercedes-Benz eSprinter | € 77.800 | 593 cm | 202 cm | 2.600 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 72.800 | 589 cm | 206 cm | 2.550 kg |
| Ford F 150 | € 73.000 | 595 cm | 204 cm | 2.470 kg |
| Chevrolet Silverado | € 78.400 | 580 cm | 204 cm | 2.380 kg |
| RAM 1500 | € 80.400 | 588 cm | 204 cm | 2.460 kg |
| RAM RAM1500 | € 79.400 | 587 cm | 204 cm | 2.530 kg |
| Maxus Deliver 9 | € 78.000 | 594 cm | 206 cm | 2.620 kg |
| Spier TGE | € 71.500 | 599 cm | 210 cm | 2.620 kg |
| Iveco Daily | € 71.600 | 593 cm | 204 cm | 2.600 kg |
| G.m.c. Sierra | € 76.400 | 587 cm | 202 cm | 2.490 kg |
| Toyota Tundra | € 72.400 | 587 cm | 203 cm | 2.620 kg |
| Iveco 35S21 | € 68.100 | 591 cm | 205 cm | 2.380 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.