BG-JG-78
Er rijden momenteel 112 DAF AE75RC's rond in Nederland. Deze AE75RC komt uit het jaar 1998 en is nu 28 jaren en 8 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze DAF AE 75 RC open wagen rijden er nog 100 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1992 en april 2000. De nieuwwaarde van deze DAF AE 75 RC is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF AE75RC voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF AE 75 RC | 1998
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | AE 75 RC |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 180 kW (245 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 mei 1998 |
| Leeftijd | 28 jaren en 8 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 28 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 9.840 kg |
| Massa rijklaar | 9.940 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 9940 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 8.660 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 18.600 kg |
| Technische max massa voertuig | 18.600 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 7.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,90 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk t.p.v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 2 / EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BG-JG-78 | 29-11-2022 | 14:14 | periodieke controle | 9-12-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BG-JG-78 | 9-12-2021 | 14:02 | periodieke controle | 9-12-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BG-JG-78 | 9-12-2020 | 16:21 | periodieke controle | 9-12-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BG-JG-78 | 21-11-2019 | 11:39 | periodieke controle | 21-11-2020 | Ja, bekijk hier. |
| BG-JG-78 | 8-03-2019 | 11:30 | periodieke controle | 8-03-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 29-11-2022 | 14:14 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 29-11-2022 | 14:14 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 29-11-2022 | 14:14 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 29-11-2022 | 14:14 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 29-11-2022 | 14:14 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 9-12-2021 | 14:02 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 9-12-2021 | 14:02 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| 9-12-2021 | 14:02 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 9-12-2021 | 14:02 | 435 | 5.*.48 | 1 | Scherpe delen aan buitenzijde |
| 9-12-2021 | 14:02 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 9-12-2020 | 16:21 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| 9-12-2020 | 16:21 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 9-12-2020 | 16:21 | 259 | 5.*.29 | 2 | Stuurkogel te veel speling |
| 9-12-2020 | 16:21 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 9-12-2020 | 16:21 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 9-12-2020 | 16:21 | 238 | 5.*.28 | 1 | Werking gasveersysteem ondeugdelijk |
2019 | |||||
| 21-11-2019 | 11:39 | 565 | 5.*.62 | 1 | Richtingaanwijzers optisch of akoestisch signaal ontbreekt o |
| 21-11-2019 | 11:39 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 21-11-2019 | 11:39 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 21-11-2019 | 11:39 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
| 8-03-2019 | 11:30 | 358 | 5.*.38 | 1 | Bedrijfsrem werkt niet op alle wielen |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BG-JG-78 | 2-03-2018 | Tachograaf | DAF |
Vergeet ook niet alle DAF AE75RC voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BG-JG-78 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
BG-JG-78
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 255 cm een gewicht van ± 9.840 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FH | 967 cm | 255 cm | 10.710 kg |
| Mercedes-Benz Actros | 1023 cm | 260 cm | 10.430 kg |
| Scania R450 | 952 cm | 255 cm | 10.680 kg |
| Volvo FE | 1034 cm | 260 cm | 10.650 kg |
| Volvo FM | 998 cm | 255 cm | 10.670 kg |
| Scania R500 | 662 cm | 255 cm | 10.160 kg |
| MAN TGM | 1007 cm | 260 cm | 10.570 kg |
| Scania S530 | 657 cm | 255 cm | 9.610 kg |
| Mercedes-Benz Antos | 1056 cm | 260 cm | 10.780 kg |
| Scania S500 | 650 cm | 255 cm | 9.360 kg |
| Scania S660 | 667 cm | 255 cm | 9.920 kg |
| Scania S520 | 653 cm | 255 cm | 9.750 kg |
| Scania P250 | 1001 cm | 255 cm | 9.850 kg |
| Mercedes-Benz Atego | 974 cm | 260 cm | 10.470 kg |
| Scania R520 | 656 cm | 255 cm | 9.640 kg |
| MAN TGX | 990 cm | 255 cm | 10.730 kg |
| Scania S590 | 655 cm | 255 cm | 9.560 kg |
| Scania R460 | 648 cm | 255 cm | 8.960 kg |
| Scania R580 | 709 cm | 255 cm | 10.280 kg |
| Scania R530 | 652 cm | 255 cm | 9.340 kg |
| Scania S580 | 687 cm | 255 cm | 10.120 kg |
| Volvo FL | 949 cm | 259 cm | 10.590 kg |
| Scania S650 | 685 cm | 255 cm | 9.970 kg |
| MAN TGS | 850 cm | 255 cm | 10.670 kg |
| Scania S450 | 1008 cm | 255 cm | 10.290 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.