BG-BN-74
Er rijden momenteel 112 DAF AE75RC's rond in Nederland. Deze AE75RC komt uit het jaar 1998 en is nu 28 jaren, 4 maanden en 24 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 november 2016, dus sinds 9 jaren, 6 maanden en 22 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze DAF AE 75 RC kolkenzuiger rijden er nog 100 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1992 en april 2000. De nieuwwaarde van deze DAF AE 75 RC is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF AE75RC voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF AE 75 RC | 1998
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | AE 75 RC |
| Breedte | 2,50 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kolkenzuiger |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 180 kW (245 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 2 januari 1998 |
| Leeftijd | 28 jaren, 4 maanden en 24 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 28 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 november 2016 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren, 6 maanden en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 14 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 19 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 11.860 kg |
| Massa rijklaar | 11.960 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 11960 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 7.540 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 19.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk t.p.v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 2 / EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BG-BN-74 | 14-04-2026 | 09:27 | periodieke controle | 14-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| BG-BN-74 | 1-04-2025 | 13:19 | periodieke controle | 8-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BG-BN-74 | 8-04-2024 | 16:30 | periodieke controle | 8-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BG-BN-74 | 6-04-2023 | 16:57 | periodieke controle | 6-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BG-BN-74 | 31-03-2022 | 16:11 | periodieke controle | 6-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BG-BN-74 | 30-03-2021 | 16:56 | periodieke controle | 6-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BG-BN-74 | 2-04-2020 | 14:33 | periodieke controle | 6-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BG-BN-74 | 5-04-2019 | 16:28 | periodieke controle | 6-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 14-04-2026 | 09:27 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 14-04-2026 | 09:27 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 14-04-2026 | 09:27 | 341 | 5.*.35 | 1 | Remkrachtregelaar werkt niet |
| 14-04-2026 | 09:27 | 393 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| 14-04-2026 | 09:27 | 435 | 5.*.48 | 1 | Scherpe delen aan buitenzijde |
| 14-04-2026 | 09:27 | 436 | 5.*.49 | 1 | Afmeting of plaats stootbalk onjuist |
| 14-04-2026 | 09:27 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| 14-04-2026 | 09:27 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
2025 | |||||
| 1-04-2025 | 13:19 | 200 | 5.*.26 | 1 | Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| 1-04-2025 | 13:19 | 338 | 5.*.35 | 1 | Afstelling remkrachtregelaar wijkt af |
| 1-04-2025 | 13:19 | 435 | 5.*.48 | 1 | Scherpe delen aan buitenzijde |
| 1-04-2025 | 13:19 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| 1-04-2025 | 13:19 | 436 | 5.*.49 | 1 | Afmeting of plaats stootbalk onjuist |
| 1-04-2025 | 13:19 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2024 | |||||
| 8-04-2024 | 16:30 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 8-04-2024 | 16:30 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 8-04-2024 | 16:30 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 8-04-2024 | 16:30 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2023 | |||||
| 6-04-2023 | 16:57 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 6-04-2023 | 16:57 | 572 | 5.*.55 | 1 | Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| 6-04-2023 | 16:57 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 6-04-2023 | 16:57 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 6-04-2023 | 16:57 | 436 | 5.*.49 | 1 | Afmeting of plaats stootbalk onjuist |
2022 | |||||
| 31-03-2022 | 16:11 | 436 | 5.*.49 | 1 | Afmeting of plaats stootbalk onjuist |
| 31-03-2022 | 16:11 | 435 | 5.*.48 | 1 | Scherpe delen aan buitenzijde |
2021 | |||||
| 30-03-2021 | 16:56 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 30-03-2021 | 16:56 | 259 | 5.*.29 | 2 | Stuurkogel te veel speling |
| 30-03-2021 | 16:56 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 30-03-2021 | 16:56 | 501 | 5.*.55 | 2 | Dim-, grootlicht lichtoppervlak >25% afgenomen |
| 30-03-2021 | 16:56 | 316 | 5.*.31 | 1 | Remcilinder defect/ondeugdelijk/kans op scheuren |
2020 | |||||
| 2-04-2020 | 14:33 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| 2-04-2020 | 14:33 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 2-04-2020 | 14:33 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 2-04-2020 | 14:33 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 2-04-2020 | 14:33 | 373 | 5.*.41 | 1 | Deur niet op normale wijze te openen |
| 2-04-2020 | 14:33 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 2-04-2020 | 14:33 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 2-04-2020 | 14:33 | 386 | 5.*.42 | 1 | Voorruit ernstig beschadigd in directe gezichtsveld |
2019 | |||||
| 5-04-2019 | 16:28 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 5-04-2019 | 16:28 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 5-04-2019 | 16:28 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 5-04-2019 | 16:28 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 5-04-2019 | 16:28 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 5-04-2019 | 16:28 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BG-BN-74 | 30-03-2010 | Tachograaf | KIENZLE 1318.27 |
Vergeet ook niet alle DAF AE75RC voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BG-BN-74 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
BG-BN-74
In dit geval niet, dit komt doordat dit kenteken erg oud is waarbij alle andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 250 cm een gewicht van ± 11.860 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FH | 1098 cm | 260 cm | 13.000 kg |
| Mercedes-Benz Actros | 1055 cm | 260 cm | 12.960 kg |
| Volvo FM | 1048 cm | 260 cm | 13.030 kg |
| Mercedes-Benz Antos | 1062 cm | 260 cm | 12.930 kg |
| MAN TGS | 1136 cm | 260 cm | 12.830 kg |
| Volvo FE | 1072 cm | 260 cm | 12.510 kg |
| Scania R450 | 1035 cm | 255 cm | 12.540 kg |
| Mercedes-Benz Atego | 985 cm | 254 cm | 11.940 kg |
| MAN TGX | 1044 cm | 255 cm | 12.840 kg |
| Renault T | 1040 cm | 260 cm | 12.540 kg |
| Renault D Wide | 1024 cm | 260 cm | 12.530 kg |
| Scania R500 | 995 cm | 255 cm | 12.800 kg |
| Volvo FH16 | 751 cm | 255 cm | 12.790 kg |
| Scania P250 | 992 cm | 260 cm | 10.900 kg |
| Scania R410 | 1077 cm | 260 cm | 13.020 kg |
| Scania P370 | 1055 cm | 255 cm | 12.780 kg |
| Scania P360 | 1096 cm | 260 cm | 12.230 kg |
| Scania P280 | 1017 cm | 260 cm | 11.020 kg |
| Mercedes-Benz Arocs | 875 cm | 260 cm | 12.850 kg |
| Scania R460 | 1016 cm | 255 cm | 12.480 kg |
| Scania P230 | 998 cm | 259 cm | 10.810 kg |
| Scania P320 | 1045 cm | 259 cm | 12.080 kg |
| Scania G450 | 998 cm | 255 cm | 12.790 kg |
| MAN TGM | 985 cm | 255 cm | 12.230 kg |
| Volvo FL | 963 cm | 255 cm | 11.610 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.