F-500-JP
Er rijden momenteel 74 Solex 3300's rond in Nederland. Deze 3300 komt uit het jaar 1962 en is nu 63 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 juni 2012, dus sinds 13 jaren, 11 maanden en 14 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Solex 3300 rijden er nog 74 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1956 en december 1973. De nieuwwaarde van deze Solex 3300 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Solex haalt een maximumsnelheid van 25 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 12 juni 2012. Het voertuig was toen 49 jaren, 11 maanden en 13 dagen oud.
Bekijk ook alle Solex 3300 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Solex 3300 | 1962
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Solex |
| Handelsbenaming | 3300 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 25 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.47 kW (2 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1962 |
| Leeftijd | 63 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 63 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 juni 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren, 11 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 12 juni 2012. Het voertuig was toen 49 jaren, 11 maanden en 13 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 36 kg |
| Massa rijklaar | 39 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,00 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Solex 3300 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van F-500-JP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
F-500-JP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| F-500-JF | Solex | 1700 | 21-05-2012 | 64,9 jaar |
| F-500-JG | Kymco | Like | 19-06-2012 | 13,9 jaar |
| F-500-JH | Berini | 25 Sixties | 29-11-2012 | 13,5 jaar |
| F-500-JJ | Tomos | Quadro E-start | 12-06-2012 | 14 jaar |
| F-500-JL | Honda | CF 50 | 05-06-2012 | 49,9 jaar |
| F-500-JN | Kreidler | K 53-401 | 07-06-2012 | 53,9 jaar |
| F-500-JP | Solex | 3300 | 12-06-2012 | 63,9 jaar |
| F-500-JR | Piaggio | Vespa | 21-07-2012 | 13,9 jaar |
| F-500-JS | Fosti | FT50QT-e.25 | 21-06-2012 | 13,9 jaar |
| F-500-JV | Tomos | Luxe | 14-07-2014 | 11,9 jaar |
| F-500-JX | AGM | Flash | 06-07-2012 | 13,9 jaar |
| F-500-JZ | Huatian | HT50QT-29A | 16-07-2012 | 13,9 jaar |
| F-502-JP | Yamaha | DT 50 | 12-06-2012 | 37,9 jaar |
| F-503-JP | IVA | LUX50 | 28-06-2012 | 13,9 jaar |
| F-504-JP | IVA | RA-9015 | 28-06-2012 | 13,9 jaar |
| F-505-JP | Yiying | Dolcevita 50 | 03-07-2012 | 13,9 jaar |
| F-506-JP | Velosolex | S 3800 | 12-06-2012 | 50,9 jaar |
| F-507-JP | Solex | 800 | 12-06-2012 | 61,9 jaar |
| F-509-JP | Yiying | Dolcevita 50 | 23-06-2012 | 13,9 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 36 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Sparta Spartamet | - | - | 30 kg |
| Black N Roll S4800D | - | - | 30 kg |
| Segway B110S | 169 cm | 69 cm | 40 kg |
| IVA E-go S2 | 160 cm | 68 cm | 40 kg |
| Piaggio Primavera | - | - | 40 kg |
| Senzo Balance | 170 cm | 70 cm | 40 kg |
| SUR-ron Light BEE | 186 cm | 78 cm | 40 kg |
| Surron Light BEE | 186 cm | 78 cm | 40 kg |
| Ciao C7 E1 | - | - | 40 kg |
| Piaggio Ciao | - | - | 40 kg |
| Velosolex Solex S 3800 | - | - | 30 kg |
| Tante Paula ES07 | - | - | 40 kg |
| IVA G04 | 170 cm | 70 cm | 40 kg |
| Italjet TF 25 | - | - | 40 kg |
| Black N Roll S4800 | - | - | 30 kg |
| Kaptein Mobylette S10B | - | - | 40 kg |
| EVO-maxx E-go S2 | 160 cm | 69 cm | 40 kg |
| Chihui Ches-a | - | - | 40 kg |
| Union Roulette | - | - | 40 kg |
| Cnscm SCM-380 | 170 cm | 68 cm | 40 kg |
| Ebladet ES17 | - | - | 40 kg |
| Vespa C7 E1 | - | - | 40 kg |
| Light BEE Light BEE | 186 cm | 78 cm | 40 kg |
| Kaptein Mobylette BG | - | - | 40 kg |
| SXT ES16 | 120 cm | 63 cm | 40 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.