DNV-43-T
Er rijden momenteel 11.551 SYM Mio's rond in Nederland. Deze Mio komt uit het jaar 2019 en is nu 7 jaren, 3 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 september 2025, dus sinds 8 maanden en 10 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze SYM Mio 50 rijden er nog 1.532 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2004 en april 2026. De nieuwwaarde van deze SYM Mio 50 is helaas onbekend.
Dit voertuig van SYM haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur.
Bekijk ook alle SYM Mio voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
SYM Mio 50 | 2019
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | SYM |
| Handelsbenaming | Mio 50 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 2.9 kW (3.9 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 50cc |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 januari 2019 |
| Leeftijd | 7 jaren, 3 maanden en 29 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 september 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 78 kg |
| Massa rijklaar | 85 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,17 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type HU05W | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle SYM Mio voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van DNV-43-T - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
DNV-43-T
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| DNV-41-T | SYM | Mio | 28-06-2019 | 6,9 jaar |
| DNV-42-T | SYM | Mio | 12-10-2019 | 6,6 jaar |
| DNV-43-B | SYM | Symphony ST | 14-12-2017 | 8,5 jaar |
| DNV-43-D | Piaggio | Sprint | 25-01-2018 | 8,3 jaar |
| DNV-43-F | Kymco | Agility 50 | 14-12-2017 | 8,5 jaar |
| DNV-43-G | BTC | Riva | 10-02-2018 | 8,3 jaar |
| DNV-43-H | Microcar | M.GO | 15-12-2017 | 8,4 jaar |
| DNV-43-J | SYM | Fiddle | 14-12-2017 | 8,5 jaar |
| DNV-43-K | SYM | Mio | 14-12-2017 | 8,5 jaar |
| DNV-43-L | LA Souris | Vespelini | 22-12-2017 | 8,4 jaar |
| DNV-43-N | Piaggio | Sprint | 16-01-2018 | 8,4 jaar |
| DNV-43-P | LA Souris | Trendy Retro | 13-12-2017 | 8,5 jaar |
| DNV-43-R | Piaggio | 30-12-2017 | 8,4 jaar | |
| DNV-43-S | SYM | Fiddle | 01-03-2018 | 8,2 jaar |
| DNV-43-T | SYM | Mio | 28-01-2019 | 7,3 jaar |
| DNV-45-T | SYM | Mio | 20-10-2018 | 7,6 jaar |
| DNV-46-T | SYM | Mio | 08-02-2018 | 8,3 jaar |
| DNV-47-T | SYM | Mio | 13-01-2018 | 8,4 jaar |
| DNV-48-T | SYM | Mio | 18-04-2018 | 8,1 jaar |
| DNV-49-T | SYM | Mio | 29-03-2018 | 8,2 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 78 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Peugeot Kisbee | 182 cm | 67 cm | 90 kg |
| Zündapp 517 | 221 cm | 57 cm | 80 kg |
| BTC Riva | 182 cm | 69 cm | 90 kg |
| AGM VX 50 | 182 cm | 69 cm | 90 kg |
| Senzo Riva LUX | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
| Niu Nqi Sharing | 180 cm | 74 cm | 80 kg |
| LA Souris City | 189 cm | 69 cm | 90 kg |
| Peugeot Ludix | 171 cm | 67 cm | 70 kg |
| LA Souris Sourini | 189 cm | 70 cm | 90 kg |
| Peugeot Vclic | - | - | 80 kg |
| Zündapp 529-05 | - | - | 80 kg |
| Peugeot Zenith | - | - | 80 kg |
| Kymco Agility 50 | - | - | 90 kg |
| Puch Zip 25 | 167 cm | 65 cm | 80 kg |
| Piaggio ZIP | 170 cm | 72 cm | 90 kg |
| Kymco Sento | 170 cm | - | 90 kg |
| Peugeot FB50QT-6A | - | - | 80 kg |
| Segway E110S | 186 cm | 68 cm | 70 kg |
| LA Souris Vespelini | - | - | 90 kg |
| Segway E125S | 186 cm | 68 cm | 80 kg |
| LA Souris Sourini S | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
| Djjd Cashmere | 183 cm | 69 cm | 90 kg |
| Segway E110SE | 186 cm | 68 cm | 70 kg |
| Momo Morino 50 | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
| Peugeot Vivacity | - | - | 80 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.