G-559-JH
Er rijden momenteel 67 Morgan Plus 4's rond in Nederland. Deze groene Plus 4 komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren, 2 maanden en 8 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Morgan Plus 4 cabriolet rijden er in dezelfde variant (B) nog 6 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2011 en maart 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 58.498 en € 68.637, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 64.455 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Plus 4 bedraagt € 58.498 incl. BTW en BPM, deze Morgan Plus 4 is daardoor € 5.957 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Morgan is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 210 km/uur. Daardoor behoort deze Morgan Plus 4 tot de snelste 20.1% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 30 september 2019. Het voertuig was toen 5 jaren, 6 maanden en 14 dagen oud.
Bekijk ook alle Morgan Plus 4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Morgan Plus 4 | 2014
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Morgan |
| Handelsbenaming | Plus 4 |
| Kleur | GROEN |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 210 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 58.498 |
| Bruto BPM | € 8.566 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 106 kW (144 pk) |
| Continue vermogen | 106 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | CJBB |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1999cc (2,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 maart 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren, 2 maanden en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 30 september 2019. Het voertuig was toen 5 jaren, 6 maanden en 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 24 augustus 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 900 kg |
| Massa rijklaar | 1.000 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 400 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.400 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.400 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 560 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 560 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 840 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 840 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,47 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,35 m (voor) / 1,45 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 2000 | |
| Variant B | |
| Uitvoering 15W2 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*KS07/46*0210*02 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.9 l/100km (1 liter op 10,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.3 l/100km (1 liter op 18,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7 l/100km (1 liter op 14,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 162 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 J | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label G | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008J | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| G-559-JH | 19-08-2024 | 15:28 | periodieke controle | 24-08-2025 | Nee |
| G-559-JH | 24-08-2023 | 13:10 | periodieke controle | 24-08-2024 | Nee |
| G-559-JH | 21-07-2022 | 10:00 | periodieke controle | 22-07-2023 | Nee |
| G-559-JH | 22-07-2021 | 14:16 | periodieke controle | 22-07-2022 | Nee |
| G-559-JH | 17-10-2019 | 14:42 | periodieke controle | 17-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2019 | |||||
| 17-10-2019 | 14:42 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
Vergeet ook niet alle Morgan Plus 4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van G-559-JH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
G-559-JH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| G-550-JH | Audi | A3 | Stationwagen | Onbekend | 02-11-2019 | 16,9 jaar | |
| G-551-JH | Ford | C-Max | MPV | € 32.369 | 23-03-2021 | 8,1 jaar | |
| G-552-JH | Nissan | Juke | MPV | € 24.180 | 30-09-2019 | 11 jaar | |
| G-553-JH | Hyundai | Kona | MPV | € 31.423 | 09-10-2019 | 7,7 jaar | |
| G-554-JH | Fiat | 500 | Hatchback | € 17.245 | 30-09-2019 | 10,9 jaar | |
| G-555-JH | Opel | Karl | Hatchback | € 13.085 | 12-10-2019 | 9,1 jaar | |
| G-556-JH | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 26.449 | 09-10-2019 | 14,4 jaar | |
| G-557-JH | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 64.448 | 12-10-2019 | 7,2 jaar | |
| G-558-JH | Audi | A5 | Coupe | € 68.698 | 05-10-2019 | 7 jaar | |
| G-559-JB | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 37.724 | 04-10-2019 | 6,6 jaar | |
| G-559-JD | Mazda | 2 | Hatchback | € 20.950 | 30-09-2019 | 6,7 jaar | |
| G-559-JF | Kia | Picanto | MPV | € 14.810 | 29-11-2019 | 6,5 jaar | |
| G-559-JG | Audi | A3 | Hatchback | € 40.510 | 11-10-2019 | 6,6 jaar | |
| G-559-JH | Morgan | Plus 4 | Cabriolet | € 58.498 | 30-09-2019 | 12,2 jaar | |
| G-559-JJ | Kia | Sportage | MPV | € 44.300 | 24-10-2019 | 6,6 jaar | |
| G-559-JK | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 32.634 | 09-10-2019 | 11,5 jaar | |
| G-559-JL | Renault | Clio | Hatchback | € 21.085 | 08-10-2019 | 6,6 jaar | |
| G-559-JN | Peugeot | 108 | Hatchback | € 13.854 | 14-10-2019 | 6,6 jaar | |
| G-559-JP | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 36.129 | 05-10-2019 | 9,7 jaar | |
| G-559-JR | Mercedes-Benz | CLA | Stationwagen | € 66.427 | 10-10-2019 | 10,6 jaar | |
| G-559-JS | Renault | Captur | Hatchback | € 21.765 | 18-10-2019 | 8,1 jaar | |
| G-559-JT | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 24.513 | 16-10-2019 | 6,6 jaar | |
| G-559-JV | Kia | Niro | Stationwagen | € 44.474 | 07-10-2019 | 7,1 jaar | |
| G-559-JX | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 19.935 | 09-10-2019 | 9,8 jaar | |
| G-559-JZ | Suzuki | Swift | Hatchback | € 19.385 | 25-10-2019 | 6,6 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 64.455 en/of een gewicht van ± 900 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Lotus Elise | € 61.700 | 379 cm | - | 840 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Morgan Plus 4Google op afbeeldingen van de Morgan Plus 4
Google op reviews van de Morgan Plus 4
Autoreview.nl
Morgan Plus Four is helemaal nieuw (maar dat zie je niet)
Waarom de Morgan Plus 4 70th Anniversary Edition een goudkleurig chassis heeft?
Autovisie.nl
Morgans afscheidsmodel Plus 4 is al vergeven
AR Plus 4 viert 65 jaar Morgan Plus 4
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/morgan/plus-4/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.