HLD-42-R
Er rijden momenteel 9.874 Mercedes-Benz SLK's rond in Nederland. Deze grijze SLK komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 april 2025, dus sinds 1 jaar, 1 maand en 2 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLK 350 cabriolet rijden er in dezelfde variant (K4S6M0) nog 142 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2011 en maart 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 52.299 en € 94.525, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 78.611 uitkomt. De nieuwwaarde van deze SLK 350 bedraagt € 75.206 incl. BTW en BPM, deze Mercedes-Benz SLK 350 is daardoor € 3.405 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Mercedes-Benz kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 250 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz SLK 350 tot de snelste 1.3% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 april 2025. Het voertuig was toen 13 jaren en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLK 350 | 2012
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLK 350 |
| Lengte | 4,15 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,31 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 75.206 |
| Bruto BPM | € 5.236 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 225 kW (306 pk) |
| Continue vermogen | 225 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 276956 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 3498cc (3,5 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 7 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 2 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 april 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 1 maand en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 april 2025. Het voertuig was toen 13 jaren en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 14 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 18 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.440 kg |
| Massa rijklaar | 1.540 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 315 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.855 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.855 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 940 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 940 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 970 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 970 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,43 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,56 m (voor) / 1,57 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 172 | |
| Variant K4S6M0 | |
| Uitvoering NZAAA200 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0548*02 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 167 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 J | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011J | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| HLD-42-R | 5-03-2026 | 14:34 | periodieke controle | 14-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| HLD-42-R | 14-04-2025 | 10:00 | periodieke controle | 14-04-2026 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 5-03-2026 | 14:34 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van HLD-42-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
HLD-42-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HLD-40-R | Volkswagen | Golf | Hatchback | Onbekend | 14-04-2025 | 19,4 jaar | |
| HLD-41-R | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 61.943 | 13-08-2025 | 9,9 jaar | |
| HLD-42-B | BMW | Z4 | Cabriolet | € 76.758 | 18-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLD-42-D | Ford | B-Max | MPV | € 23.704 | 04-07-2025 | 10,6 jaar | |
| HLD-42-F | Kia | ProCeed | Hatchback | € 45.939 | 24-04-2025 | 6,6 jaar | |
| HLD-42-G | Hyundai | ix20 | MPV | € 29.115 | 15-04-2025 | 9,6 jaar | |
| HLD-42-H | Skoda | Superb | Stationwagen | € 44.729 | 05-06-2025 | 5,8 jaar | |
| HLD-42-J | Nissan | Qashqai | MPV | € 31.590 | 24-04-2025 | 6,6 jaar | |
| HLD-42-K | Nissan | Qashqai | MPV | € 49.144 | 19-05-2025 | 2,4 jaar | |
| HLD-42-L | Volkswagen | Golf GTE | Stationwagen | € 44.835 | 06-05-2025 | 4,6 jaar | |
| HLD-42-N | Audi | Q3 | Stationwagen | € 68.592 | 11-04-2025 | 4,3 jaar | |
| HLD-42-P | Toyota | Yaris Cross | MPV | € 34.707 | 18-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLD-42-R | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | € 75.206 | 25-04-2025 | 14,2 jaar | |
| HLD-42-S | Volkswagen | ID. Buzz | MPV | € 59.630 | 17-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLD-42-T | Audi | A1 | Hatchback | € 36.259 | 23-05-2025 | 1,9 jaar | |
| HLD-42-V | Audi | A3 | Hatchback | € 59.902 | 12-05-2025 | 2 jaar | |
| HLD-42-X | Volvo | V60 | Stationwagen | € 63.614 | 28-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLD-42-Z | Mitsubishi | Colt | Hatchback | € 40.699 | 15-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLD-43-R | Toyota | Corolla | Hatchback | € 42.395 | 05-07-2025 | 1,8 jaar | |
| HLD-44-R | Toyota | C-HR | Hatchback | € 39.182 | 11-04-2025 | 2,3 jaar | |
| HLD-45-R | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 37.545 | 06-06-2025 | 4,8 jaar | |
| HLD-46-R | Mini | Cooper SE | Stationwagen | € 47.964 | 10-10-2025 | 4,1 jaar | |
| HLD-47-R | Toyota | Yaris | Hatchback | € 33.051 | 28-04-2025 | 1,7 jaar | |
| HLD-48-R | CUPRA | Formentor | Stationwagen | € 52.679 | 10-03-2026 | 2,7 jaar | |
| HLD-49-R | MG | ZS | Hatchback | € 35.739 | 09-05-2025 | 3 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 78.611 en/of een afmeting van 415 x 182 cm en/of een gewicht van ± 1.440 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW Z4 | € 79.500 | 424 cm | 180 cm | 1.500 kg |
| Audi TTS | € 79.300 | 419 cm | 184 cm | 1.450 kg |
| Audi SQ2 | € 76.600 | 423 cm | 180 cm | 1.500 kg |
| Audi Coupe | € 80.500 | 418 cm | 183 cm | 1.370 kg |
| Nissan 370Z | € 72.300 | 425 cm | 185 cm | 1.520 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLK
Mercedes-Benz SLK Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes-Benz SLK
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLK-klasse
Merkenclubs: Mercedes-Benz SLK Club Nederland
Gefacelifte Mercedes-Benz SLK heet voortaan SLC
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLK
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.