68-YD-00
OLDTIMER
Er rijden momenteel 4.178 MG B's rond in Nederland. Deze witte B komt uit het jaar 1974 en is nu 51 jaren, 11 maanden en 9 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 februari 2020, dus sinds 6 jaren, 3 maanden en 13 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze MG B GT coupe rijden er nog 4.178 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1934 en juni 1988. De nieuwwaarde van deze MG B GT is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 14 februari 2020. Het voertuig was toen 45 jaren, 7 maanden en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle MG B voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MG B GT | 1974
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MG |
| Handelsbenaming | B GT |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 71 kW (97 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1798cc (1,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 juni 1974 |
| Leeftijd | 51 jaren, 11 maanden en 9 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 51 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 februari 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 3 maanden en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 14 februari 2020. Het voertuig was toen 45 jaren, 7 maanden en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.062 kg |
| Massa rijklaar | 1.162 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,31 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,28 m (voor) / 1,28 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer boven op r. balk by kofferruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 68-YD-00 | 24-01-2024 | 15:50 | periodieke controle | 7-03-2026 | Nee |
| 68-YD-00 | 7-03-2022 | 14:24 | periodieke controle | 7-03-2024 | Nee |
| 68-YD-00 | 6-03-2020 | 13:39 | periodieke controle | 6-03-2022 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2020 | |||||
| 6-03-2020 | 13:39 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle MG B voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 68-YD-00 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
68-YD-00
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 68-YB-00 | DAF | 66 YA | Cabriolet | Onbekend | 01-04-2010 | 51,9 jaar | |
| 68-YD-00 | MG | B | Coupe | Onbekend | 14-02-2020 | 52 jaar | |
| 68-YD-01 | Ford | F 100 | Pick-up truck | ? | Onbekend | 17-02-2020 | 51,3 jaar |
| 68-YD-02 | Volvo | 145 E De Luxe | Stationwagen | Onbekend | 17-02-2020 | 52,9 jaar | |
| 68-YD-03 | Citroën | AK | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 18-02-2020 | 51 jaar |
| 68-YD-04 | Mercedes-Benz | R107 | Niet geregistreerd | Onbekend | 29-07-1997 | 51,3 jaar | |
| 68-YD-05 | Ducati | DM750S | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 18-02-2020 | 51,3 jaar |
| 68-YD-07 | Norton | 50 | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 18-02-2020 | 51,3 jaar |
| 68-YD-08 | Moto Guzzi | 850 LE Mans | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 30-01-1995 | 50,5 jaar |
| 68-YD-09 | Alfa Romeo | Junior | Niet geregistreerd | Onbekend | 03-02-1995 | 50,9 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met een gewicht van ± 1.062 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Polo | 414 cm | 175 cm | 1.100 kg |
| Toyota Yaris | 395 cm | 175 cm | 1.120 kg |
| Ford Fiesta | 408 cm | 176 cm | 1.150 kg |
| Renault Clio | 427 cm | 174 cm | 1.130 kg |
| Opel Corsa | 406 cm | 175 cm | 1.160 kg |
| Seat Ibiza | 424 cm | 178 cm | 1.160 kg |
| Citroën C3 | 400 cm | 175 cm | 1.150 kg |
| Peugeot 208 | 406 cm | 175 cm | 1.140 kg |
| Renault Captur | 423 cm | 180 cm | 1.160 kg |
| Skoda Fabia | 427 cm | 178 cm | 1.090 kg |
| Audi A1 | 405 cm | 176 cm | 1.160 kg |
| Kia Rio | 424 cm | 173 cm | 1.090 kg |
| Peugeot 2008 | 416 cm | 174 cm | 1.090 kg |
| Fiat Punto | 407 cm | 173 cm | 1.160 kg |
| Hyundai i20 | 408 cm | 178 cm | 1.170 kg |
| Mazda 2 | 407 cm | 175 cm | 1.100 kg |
| Dacia Sandero | 410 cm | 181 cm | 1.100 kg |
| Suzuki Vitara | 418 cm | 178 cm | 1.170 kg |
| Ford Focus | 462 cm | 184 cm | 1.170 kg |
| Opel Agila | 374 cm | 168 cm | 1.010 kg |
| Mini Cooper | 398 cm | 173 cm | 1.170 kg |
| Volkswagen Golf | 420 cm | 176 cm | 1.170 kg |
| Peugeot 207 | 403 cm | 175 cm | 1.170 kg |
| Suzuki Swift | 392 cm | 171 cm | 1.020 kg |
| Suzuki SX4 | 430 cm | 179 cm | 1.150 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.