AL-91-69
OLDTIMER
Er rijden momenteel 675 MG A's rond in Nederland. Deze witte A komt uit het jaar 1958 en is nu 68 jaren, 3 maanden en 2 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 mei 2005, dus sinds 21 jaren en 6 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze MG A 1500 cabriolet rijden er nog 675 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1930 en juli 1971. De nieuwwaarde van deze MG A 1500 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 mei 2005. Het voertuig was toen 47 jaren, 2 maanden en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle MG A voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MG A 1500 | 1958
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MG |
| Handelsbenaming | A 1500 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 53 kW (72 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 februari 1958 |
| Leeftijd | 68 jaren, 3 maanden en 2 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 68 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 mei 2005 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 jaren en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 mei 2005. Het voertuig was toen 47 jaren, 2 maanden en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 890 kg |
| Massa rijklaar | 990 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,40 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,21 m (voor) / 1,24 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer onderop dwarsbalk 105 cm a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2007 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle MG A voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van AL-91-69 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
AL-91-69
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AL-90-69 | Mercedes-Benz | 170V | Sedan | Onbekend | 10-05-2005 | 90 jaar | |
| AL-91-62 | Ford | Mustang | Coupe | Onbekend | 24-05-2005 | 60,3 jaar | |
| AL-91-63 | Citroën | AC 4 | Sedan | Onbekend | 24-05-2005 | 98 jaar | |
| AL-91-64 | Cadillac | Deville | Coupe | Onbekend | 24-05-2005 | 64,3 jaar | |
| AL-91-66 | Sunbeam | Tourer | Cabriolet | Onbekend | 24-05-2005 | 99,5 jaar | |
| AL-91-69 | MG | A | Cabriolet | Onbekend | 24-05-2005 | 68,3 jaar | |
| AL-92-69 | TVR | Grantura | Coupe | Onbekend | 07-06-2005 | 64,2 jaar | |
| AL-93-69 | Bentley | S3 | Sedan | Onbekend | 16-06-2005 | 63,3 jaar | |
| AL-96-69 | Chevrolet | Corvette | Cabriolet | Onbekend | 16-06-2006 | 53,5 jaar | |
| AL-98-69 | Chevrolet | Corvette | Coupe | Onbekend | 30-08-2005 | 55,3 jaar | |
| AL-99-69 | MG | PA | Niet geregistreerd | Onbekend | 15-05-1981 | 91 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met een gewicht van ± 890 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Kia Picanto | 361 cm | 160 cm | 890 kg |
| Toyota Aygo | 347 cm | 162 cm | 850 kg |
| Volkswagen Up! | 360 cm | 165 cm | 890 kg |
| Fiat 500 | 358 cm | 163 cm | 930 kg |
| Renault Twingo | 369 cm | 166 cm | 900 kg |
| Hyundai i10 | 367 cm | 168 cm | 940 kg |
| Ford Fiesta | 399 cm | 172 cm | 980 kg |
| Suzuki Swift | 388 cm | 174 cm | 960 kg |
| Fiat Panda | 371 cm | 166 cm | 970 kg |
| Peugeot 108 | 348 cm | 162 cm | 840 kg |
| Ford Ka | 393 cm | 170 cm | 980 kg |
| Peugeot 208 | 397 cm | 174 cm | 980 kg |
| Toyota Yaris | 394 cm | 197 cm | 980 kg |
| Opel Agila | 374 cm | 168 cm | 980 kg |
| Citroën C3 | 400 cm | 175 cm | 980 kg |
| Suzuki Alto | 350 cm | 160 cm | 830 kg |
| Opel Karl | 368 cm | 163 cm | 890 kg |
| Peugeot 206 | 387 cm | 167 cm | 960 kg |
| Toyota Aygo X | 372 cm | 174 cm | 960 kg |
| Nissan Micra | 400 cm | 174 cm | 970 kg |
| Mitsubishi Space Star | 383 cm | 167 cm | 850 kg |
| Opel Corsa | 384 cm | 165 cm | 940 kg |
| Suzuki Ignis | 377 cm | 169 cm | 940 kg |
| Mazda 2 | 406 cm | 170 cm | 980 kg |
| Mitsubishi Colt | 394 cm | 170 cm | 970 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.