KDN-03-K
Er rijden momenteel 15 Lamborghini Temerario's rond in Nederland. Deze groene Temerario komt uit het jaar 2026 en is nu 5 maanden en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze personenauto rijdt op elektriciteit & benzine, oftewel een Benzine (Mild Hybride) en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Lamborghini Temerario coupe rijden er in dezelfde variant (AA22) nog 15 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2025 en augustus 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 394.264 en € 579.383, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 498.839 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Temerario bedraagt € 461.620 incl. BTW en BPM, deze Lamborghini Temerario is daardoor € 37.219 goedkoper dan gemiddeld.
Dit racemonster van Lamborghini gaat hard! De maximumsnelheid ligt maar liefst op 343 km/uur. Daardoor behoort deze Lamborghini Temerario tot de aller-aller snelste personenauto's van Nederland.
Bekijk ook alle Lamborghini Temerario voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Lamborghini Temerario | 2026
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Lamborghini |
| Handelsbenaming | Temerario |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 2,00 m |
| Hoogte | 1,20 m |
| Kleur | GROEN |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 343 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 343 km | |
| Nieuwprijs | € 461.620 |
| Bruto BPM | € 84.036 |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Elektromotor(en): 110 kW (150 pk) Verbrandingsmotor: 588 kW (799 pk) |
| Continue vermogen | 588 kW |
| Brandstof | Elektriciteit & Benzine, oftewel een Benzine (Mild Hybride) |
| Motorcode(s) | DZS |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 3995cc (4,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 8 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 maart 2026 |
| Leeftijd | 5 maanden en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 maanden en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 28 maart 2030. Het voertuig moet over 3 jaren, 6 maanden en 19 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.807 kg |
| Massa rijklaar | 1.907 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 267 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.174 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.174 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.040 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.040 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.210 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.210 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,66 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,67 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 634 | |
| Variant AA22 | |
| Uitvoering AAAA2AAAAA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*KS18/858*00159*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Actieradius snelweg elektrisch | |
| Actieradius (theoretische) WLTP-test 12 km | 0 km (beperkt) (ver) 750 km |
| Actieradius realistisch zomer (100 km/u) * 10 km | 0 km (beperkt) (ver) 750 km |
| Actieradius realistisch winter (100 km/u) * 10 km | 0 km (beperkt) (ver) 750 km |
| Actieradius realistisch zomer (130 km/u) * 5 km | 0 km (beperkt) (ver) 750 km |
| Actieradius realistisch winter (130 km/u) * 5 km | 0 km (beperkt) (ver) 750 km |
| Verbruik, uitstoot en geluidsniveau | |
| Elektrisch verbruik (WLTP) 4,3 kWh/100km (1 kW op 25,0km) | 0 kWh/km (zuinig) (onzuinig) 30 kWh/km |
| Verbruik gewogen verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 11.2 l/100km (1 liter op 8,9km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 11.2 l/km |
| CO2 Emissie gewogen gecombineerd (WLTP) 272 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Klasse Hybride Elektrisch Voertuig OVC-HEV | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2023/443/EB | |
* De WLTP-Test is een laboratorium test en komt daardoor nog steeds niet altijd overeen met de werkelijkheid. Vandaar dat wij ook (bij benadering) een meer realistische schatting maken. Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie.
Vergeet ook niet alle Lamborghini Temerario voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van KDN-03-K - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
KDN-03-K
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KDN-01-K | Volkswagen | ID.7 | Stationwagen | € 54.060 | 30-03-2026 | 0,4 jaar | |
| KDN-02-K | Volkswagen | ID.7 | Hatchback | € 52.920 | 30-03-2026 | 0,4 jaar | |
| KDN-03-B | Lynk & Co | 01 | Stationwagen | € 44.960 | 24-03-2026 | 3,6 jaar | |
| KDN-03-D | Volvo | EX40 | Stationwagen | € 56.119 | 30-03-2026 | 0,4 jaar | |
| KDN-03-F | Opel | Frontera | MPV | € 35.295 | 30-03-2026 | 0,4 jaar | |
| KDN-03-G | Kia | Niro | Stationwagen | € 37.820 | 27-03-2026 | 0,4 jaar | |
| KDN-03-H | BMW | iX | Stationwagen | € 121.010 | 27-03-2026 | 0,4 jaar | |
| KDN-03-J | Skoda | Scala | Hatchback | € 32.160 | 03-04-2026 | 0,4 jaar | |
| KDN-03-K | Lamborghini | Temerario | Coupe | € 461.620 | 28-03-2026 | 0,4 jaar | |
| KDN-03-L | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 31.010 | 30-03-2026 | 0,4 jaar | |
| KDN-03-N | Seat | Leon | Stationwagen | € 36.493 | 24-03-2026 | 4,1 jaar | |
| KDN-03-P | Mercedes-Benz | GLE | Stationwagen | € 164.561 | 24-03-2026 | 2,4 jaar | |
| KDN-03-R | Land Rover | Range Rover Sport | Stationwagen | € 150.155 | 30-03-2026 | 0,4 jaar | |
| KDN-03-S | Toyota | Yaris | Hatchback | € 26.982 | 02-04-2026 | 0,4 jaar | |
| KDN-03-T | Renault | Clio | Hatchback | € 32.441 | 31-03-2026 | 0,4 jaar | |
| KDN-03-V | Dacia | Duster | Hatchback | € 34.899 | 31-03-2026 | 0,4 jaar | |
| KDN-03-X | BMW | X1 | Stationwagen | € 69.590 | 31-03-2026 | 0,4 jaar | |
| KDN-03-Z | Citroën | C3 | Hatchback | € 22.689 | 28-03-2026 | 0,4 jaar | |
| KDN-04-K | Skoda | Scala | Hatchback | € 34.360 | 31-03-2026 | 0,4 jaar | |
| KDN-05-K | Skoda | Kamiq | Hatchback | € 33.000 | 28-03-2026 | 0,4 jaar | |
| KDN-06-K | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 40.305 | 10-04-2026 | 0,4 jaar | |
| KDN-07-K | Skoda | Kodiaq | Stationwagen | € 61.805 | 02-04-2026 | 0,4 jaar | |
| KDN-08-K | Skoda | Enyaq | Stationwagen | € 52.390 | 16-04-2026 | 0,4 jaar | |
| KDN-09-K | Skoda | Enyaq | Stationwagen | € 54.200 | 31-03-2026 | 0,4 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 498.839 en/of een afmeting van 471 x 200 cm en/of een gewicht van ± 1.807 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ferrari 812 | € 511.500 | 469 cm | 197 cm | 1.770 kg |
| Ferrari SF90 Stradale | € 536.800 | 470 cm | 197 cm | 1.740 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Lamborghini TemerarioGoogle op afbeeldingen van de Lamborghini Temerario
Google op reviews van de Lamborghini Temerario
Topgear.nl
Lamborghini Temerario review: hoe rijdt het ie in de bergen?
Lamborghini Temerario: rijtest op het circuit
Autoblog.nl
Lamborghini Temerario nieuws
Lamborghini Temerario
Autoreview.nl
TEST Lamborghini Gallardo vs Temerario - zoveel veranderde er in een kwart eeuw
Lamborghini Temerario (2024): 6 dingen die je moet weten
Autovisie.nl
Alles over Lamborghini Temerario
Gelekt! Dit is de Lamborghini Temerario als Huracan-opvolger
Nieuwe Lamborghini Temerario is sneller dan Aventador SVJ
Dit probleem met Lamborghini Temerario treft vooral ánderen
Duik in de prijslijst: dit kost de Lamborghini Temerario in Nederland
Zo klinkt de nieuwe Lamborghini Temerario: teleurstellend of niet?
Onze database is bijgewerkt tot 1 september 2026.