NS-707-R
Er rijden momenteel 115.042 Citroën C1's rond in Nederland. Deze witte C1 komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren, 6 maanden en 21 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 februari 2026, dus sinds 2 maanden en 23 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Citroën Citroen C1 hatchback rijden er in dezelfde variant (MCFB) nog 5.810 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2010 en februari 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 5.433 en € 17.827, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 9.967 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Citroen C1 bedraagt € 9.770 incl. BTW en BPM, deze Citroën Citroen C1 is daardoor € 197 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 5 april 2017. Het voertuig was toen 4 jaren, 5 maanden en 14 dagen oud.
Bekijk ook alle Citroën C1 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Citroën Citroen C1 | 2012
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Citroën |
| Handelsbenaming | Citroen C1 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 157 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 9.770 |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | hatchback |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 50 kW (68 pk) |
| Continue vermogen | 50 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 1KR-FE |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 998cc (1,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 oktober 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren, 6 maanden en 21 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 5 april 2017. Het voertuig was toen 4 jaren, 5 maanden en 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 7 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 795 kg |
| Massa rijklaar | 895 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 285 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.180 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.180 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 695 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 695 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,34 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,42 m (voor) / 1,41 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type P***** | |
| Variant MCFB | |
| Uitvoering 4 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2001/116*0238*09 | |
| Plaats chassisnummer r. bodemplaat by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 5.1 l/100km (1 liter op 19,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 3.8 l/100km (1 liter op 26,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 4.3 l/100km (1 liter op 23,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 99 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 F | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label A | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011F | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| NS-707-R | 7-05-2025 | 16:55 | periodieke controle | 7-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| NS-707-R | 2-04-2024 | 10:44 | periodieke controle | 10-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| NS-707-R | 24-03-2023 | 14:26 | periodieke controle | 10-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| NS-707-R | 10-02-2022 | 10:41 | periodieke controle | 10-04-2023 | Nee |
| NS-707-R | 11-03-2021 | 13:31 | periodieke controle | 10-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| NS-707-R | 11-03-2019 | 08:48 | periodieke controle | 10-04-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 7-05-2025 | 16:55 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2024 | |||||
| 2-04-2024 | 10:44 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2-04-2024 | 10:44 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
2023 | |||||
| 24-03-2023 | 14:26 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 11-03-2021 | 13:31 | 563 | 5.*.51 | 1 | Remlichten ontbreken |
| 11-03-2021 | 13:31 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 11-03-2021 | 13:31 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Citroën C1 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van NS-707-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
NS-707-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NS-700-R | Ford | Focus | Stationwagen | € 30.416 | 18-04-2017 | 11,1 jaar | |
| NS-701-R | Renault | 4GTl | Hatchback | Onbekend | 11-04-2017 | 35,2 jaar | |
| NS-702-R | Volvo | V60 | Stationwagen | € 42.819 | 08-04-2017 | 11,6 jaar | |
| NS-703-R | Nissan | Juke | MPV | € 22.100 | 08-04-2017 | 14,5 jaar | |
| NS-704-R | Toyota | Yaris | MPV | € 20.195 | 10-06-2017 | 11,4 jaar | |
| NS-705-R | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 23.104 | 05-04-2017 | 10 jaar | |
| NS-707-B | Peugeot | 108 | Hatchback | € 16.000 | 31-03-2017 | 9,1 jaar | |
| NS-707-D | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 13.367 | 11-04-2017 | 9,1 jaar | |
| NS-707-F | Audi | Q2 | Stationwagen | € 46.937 | 02-06-2017 | 9,5 jaar | |
| NS-707-H | Bentley | Continental GTC | Cabriolet | € 221.197 | 14-04-2017 | 13,3 jaar | |
| NS-707-K | Nissan | Patrol | Stationwagen | Onbekend | 03-04-2017 | 38,9 jaar | |
| NS-707-L | Citroën | C3 | Hatchback | € 18.145 | 07-04-2017 | 9,1 jaar | |
| NS-707-N | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 27.970 | 04-04-2017 | 17,3 jaar | |
| NS-707-P | Toyota | Aygo | Hatchback | € 13.685 | 06-04-2017 | 9,1 jaar | |
| NS-707-R | Citroën | C1 | Hatchback | € 9.770 | 05-04-2017 | 13,6 jaar | |
| NS-707-T | Fiat | 500 | Hatchback | € 17.114 | 10-04-2017 | 13,7 jaar | |
| NS-707-X | Fiat | Punto | MPV | € 13.845 | 07-04-2017 | 16,1 jaar | |
| NS-708-R | Honda | Jazz | Hatchback | € 22.790 | 17-06-2017 | 12,5 jaar | |
| NS-709-R | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 51.648 | 04-05-2017 | 13,1 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 9.967 en/of een gewicht van ± 795 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot 107 | € 10.400 | 345 cm | 163 cm | 810 kg |
| Renault Twingo | € 10.000 | 365 cm | 166 cm | 870 kg |
| Suzuki Alto | € 9.400 | 350 cm | 160 cm | 830 kg |
| Fiat Panda | € 9.800 | 356 cm | 161 cm | 860 kg |
| Ford Ka | € 10.400 | 362 cm | 166 cm | 860 kg |
| Kia Picanto | € 9.800 | 360 cm | 160 cm | 840 kg |
| Hyundai Atos | € 9.600 | 357 cm | 153 cm | 870 kg |
| Nissan Pixo | € 9.600 | 360 cm | 161 cm | 830 kg |
| Chevrolet Spark | € 10.600 | 364 cm | 160 cm | 850 kg |
| Toyota Aygo | € 10.500 | 343 cm | 162 cm | 820 kg |
| Chevrolet Matiz | € 9.400 | 350 cm | 150 cm | 760 kg |
| Daihatsu Cuore | € 10.600 | 346 cm | 148 cm | 740 kg |
| Toyota Starlet | € 10.800 | 374 cm | - | 830 kg |
| Hyundai i10 | € 10.600 | 357 cm | 160 cm | 870 kg |
| Kia Picanto,sa | € 9.700 | 350 cm | 160 cm | 840 kg |
| Fiat Punto | € 10.900 | 387 cm | - | 840 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 6 mei 2026.