H-277-VG
Er rijden momenteel 16.792 Peugeot Boxer's rond in Nederland. Deze grijze Boxer komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 mei 2020, dus sinds 5 jaren, 11 maanden en 29 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Boxer kampeerwagen rijden er nog 3.182 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1994 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.143 en € 90.046, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 45.094 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Boxer bedraagt € 42.011 incl. BTW en BPM, deze Peugeot Boxer is daardoor € 3.083 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Peugeot haalt een maximumsnelheid van 150 km/uur. Deze Peugeot Boxer is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 38.9% snellere campers in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 mei 2020. Het voertuig was toen 5 jaren en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Boxer | 2015
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Boxer |
| Breedte | 2,05 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 150 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 42.011 |
| Bruto BPM | € 10.188 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 mei 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren en 14 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 mei 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 11 maanden en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 mei 2020. Het voertuig was toen 5 jaren en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 4 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 10 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.513 kg |
| Massa rijklaar | 2.613 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 887 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Y | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 10.7 l/100km (1 liter op 9,3km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.7 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.5 l/100km (1 liter op 13,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.7 l/100km (1 liter op 11,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 189 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*195/2013M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| H-277-VG | 22-04-2026 | 13:56 | periodieke controle | 4-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| H-277-VG | 29-04-2025 | 11:22 | periodieke controle | 4-05-2026 | Nee |
| H-277-VG | 22-04-2024 | 15:50 | periodieke controle | 4-05-2025 | Nee |
| H-277-VG | 20-04-2023 | 12:12 | periodieke controle | 4-05-2024 | Nee |
| H-277-VG | 4-05-2022 | 16:25 | periodieke controle | 4-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| H-277-VG | 9-04-2021 | 10:58 | periodieke controle | 9-04-2022 | Nee |
| H-277-VG | 29-01-2020 | 12:00 | periodieke controle | 29-01-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 22-04-2026 | 13:56 | 186 | 5.*.19 | 2 | Fusee(kogel) te veel speling |
2022 | |||||
| 4-05-2022 | 16:25 | 392 | 5.*.43 | 2 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
Vergeet ook niet alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van H-277-VG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
H-277-VG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| H-270-VG | Peugeot | 107 | Hatchback | Onbekend | 30-05-2020 | 17,4 jaar | |
| H-272-VG | Mini | One | Hatchback | € 19.990 | 27-05-2020 | 13 jaar | |
| H-273-VG | Suzuki | Alto | Hatchback | Onbekend | 11-08-2020 | 17 jaar | |
| H-274-VG | Suzuki | Alto | Hatchback | € 8.925 | 27-05-2020 | 16,3 jaar | |
| H-275-VG | Land Rover | Defender | Stationwagen | Onbekend | 24-07-2004 | 25,8 jaar | |
| H-276-VG | Mercedes-Benz | T2 | Kampeerwagen | Onbekend | 01-02-2007 | 40,6 jaar | |
| H-277-VB | Hyundai | Kona | MPV | € 48.310 | 29-05-2020 | 6 jaar | |
| H-277-VD | Ford | Fiesta | Hatchback | Onbekend | 02-07-2020 | 17,3 jaar | |
| H-277-VF | Citroën | C3 Aircross | MPV | € 24.690 | 29-05-2020 | 6 jaar | |
| H-277-VG | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | € 42.011 | 11-05-2020 | 11 jaar | |
| H-277-VH | Suzuki | Ignis | Hatchback | € 16.579 | 30-05-2020 | 6 jaar | |
| H-277-VJ | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 41.557 | 12-06-2020 | 6 jaar | |
| H-277-VK | Kia | Niro | Stationwagen | € 45.270 | 26-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-277-VN | Hyundai | Kona | MPV | € 49.505 | 27-11-2020 | 5,5 jaar | |
| H-277-VP | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 46.653 | 05-06-2020 | 6 jaar | |
| H-277-VR | Kia | Ceed | Stationwagen | € 29.645 | 05-06-2020 | 6 jaar | |
| H-277-VS | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 49.649 | 10-06-2020 | 6 jaar | |
| H-277-VT | Opel | Corsa | MPV | Onbekend | 15-08-2020 | 19,2 jaar | |
| H-277-VV | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 13.287 | 10-06-2020 | 13,8 jaar | |
| H-277-VZ | Volkswagen | Polo | Hatchback | Onbekend | 05-06-2020 | 18,7 jaar | |
| H-278-VG | Citroën | Jumper | Kampeerwagen | € 41.058 | 01-11-2014 | 11,6 jaar | |
| H-279-VG | Mercedes-Benz | Vito | Kampeerwagen | € 49.504 | 28-02-2011 | 15,2 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 45.094 en/of breedte van 205 cm en/of een gewicht van ± 2.513 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat Ducato | € 45.800 | 600 cm | 209 cm | 2.660 kg |
| Citroën Jumper | € 44.600 | 587 cm | 209 cm | 2.550 kg |
| Renault Master | € 46.600 | 606 cm | 208 cm | 2.520 kg |
| Pössl KW 9 | € 47.300 | 600 cm | 205 cm | 2.760 kg |
| Opel Movano | € 46.000 | 583 cm | 207 cm | 2.460 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 46.300 | 689 cm | 199 cm | 2.750 kg |
| Ford Transit | € 41.800 | 587 cm | 200 cm | 2.390 kg |
| Westfalia Nugget | € 46.000 | 497 cm | 203 cm | 2.380 kg |
| Pössl KW 20 | € 44.700 | 541 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Volkswagen Crafter | € 46.400 | 674 cm | 200 cm | 2.670 kg |
| Westfalia Ford Nugget | € 45.000 | 498 cm | 203 cm | 2.430 kg |
| Adria Compact SL | € 44.900 | 662 cm | 212 cm | 2.710 kg |
| Toth Es Fiai Clever | € 47.800 | 618 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Pössl Roadcar 540 | € 42.500 | 541 cm | 208 cm | 2.560 kg |
| Knaus R07 | € 46.200 | 599 cm | 205 cm | 2.750 kg |
| Adria Twin 540 SPT | € 45.500 | 541 cm | 205 cm | 2.620 kg |
| Adria Twin 600 SPT | € 46.400 | 600 cm | 205 cm | 2.740 kg |
| Westfalia Amundsen | € 47.200 | 585 cm | 205 cm | 2.750 kg |
| Adria Compact SP | € 45.300 | 610 cm | 212 cm | 2.620 kg |
| Adria Twin 600 SP | € 44.200 | 600 cm | 205 cm | 2.740 kg |
| Pössl 2Win | € 45.100 | 600 cm | 205 cm | 2.740 kg |
| Adria Twin Active | € 46.900 | - | 205 cm | 2.630 kg |
| Adria Twin SP | € 45.700 | 600 cm | 205 cm | 2.750 kg |
| Capron V337 | € 47.300 | 665 cm | 214 cm | 2.520 kg |
| Pössl Summit 600 | € 48.600 | 600 cm | 205 cm | 2.750 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.