9-TVG-97
Er rijden momenteel 278 Pössl KW 20's rond in Nederland. Deze grijze KW 20 komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 oktober 2019, dus sinds 6 jaren, 7 maanden en 19 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Pössl KW 20 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (CKG9FE) nog 6 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2014 en maart 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 41.535 en € 57.585, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 50.049 uitkomt. De nieuwwaarde van deze KW 20 bedraagt € 55.574 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Pössl KW 20 € 5.525 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Pössl KW 20 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Pössl KW 20 | 2014
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Pössl |
| Handelsbenaming | KW 20 |
| Lengte | 5,41 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 156 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 55.574 |
| Bruto BPM | € 10.870 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Continue vermogen | 110 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 4H03 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 mei 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 oktober 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 7 maanden en 19 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 27 september 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 30 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.665 kg |
| Massa rijklaar | 2.765 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 734 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.499 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.499 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.999 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 2,00 m | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type EG/DF 003 | |
| Variant CKG9FE | |
| Uitvoering G1GI0004DTE080 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0416*15 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*630/2012M | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-TVG-97 | 17-09-2025 | 08:46 | periodieke controle | 27-09-2026 | Nee |
| 9-TVG-97 | 2-09-2024 | 09:41 | periodieke controle | 27-09-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 9-TVG-97 | 25-09-2023 | 16:45 | periodieke controle | 27-09-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 9-TVG-97 | 16-09-2022 | 11:51 | periodieke controle | 27-09-2023 | Nee |
| 9-TVG-97 | 10-09-2021 | 08:30 | periodieke controle | 27-09-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 9-TVG-97 | 11-09-2020 | 11:49 | periodieke controle | 27-09-2021 | Nee |
| 9-TVG-97 | 27-09-2019 | 11:56 | periodieke controle | 27-09-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 2-09-2024 | 09:41 | 596 | 5.*.59a | 1 | Verlichting niet van gelijke sterkte/grootte |
| 2-09-2024 | 09:41 | 592 | 5.*.59a | 1 | Verlichting; glas gerepareerd, bewerkt, beschadigd of verwij |
| 2-09-2024 | 09:41 | 388 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie werkt niet |
2023 | |||||
| 25-09-2023 | 16:45 | 203 | 5.*.27 | 4 | Band beschadigd |
2021 | |||||
| 10-09-2021 | 08:30 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle Pössl KW 20 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 9-TVG-97 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
9-TVG-97
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9-TVG-90 | Jaguar | F-Type | Coupe | € 117.560 | 21-05-2014 | 12 jaar | |
| 9-TVG-92 | Jaguar | F-Type | Coupe | € 117.560 | 21-05-2014 | 12 jaar | |
| 9-TVG-93 | Jaguar | F-Type | Coupe | € 99.640 | 21-05-2014 | 12 jaar | |
| 9-TVG-94 | Jaguar | XJ | Sedan | € 100.264 | 04-06-2014 | 12 jaar | |
| 9-TVG-95 | Jaguar | XF | Sedan | € 62.201 | 19-05-2014 | 12 jaar | |
| 9-TVG-96 | Jaguar | XF | Stationwagen | € 76.369 | 04-06-2014 | 12 jaar | |
| 9-TVG-97 | Pössl | KW 20 | Kampeerwagen | € 55.574 | 24-05-2014 | 12 jaar | |
| 9-TVG-98 | Pössl | KW 24 | Kampeerwagen | € 67.858 | 23-05-2014 | 12 jaar | |
| 9-TVG-99 | Pössl | KW 19 | Kampeerwagen | € 63.479 | 28-05-2014 | 12 jaar | |
| 9-TVH-97 | Kia | Ceed | Stationwagen | € 24.940 | 24-05-2014 | 12 jaar | |
| 9-TVJ-97 | Toyota | Verso | MPV | € 31.985 | 23-05-2014 | 12 jaar | |
| 9-TVK-97 | Mercedes-Benz | G-klasse | Stationwagen | € 232.102 | 23-11-2012 | 13,5 jaar | |
| 9-TVL-97 | Suzuki | SX4 | Hatchback | € 23.184 | 10-06-2014 | 12 jaar | |
| 9-TVP-97 | Toyota | Auris | MPV | € 28.315 | 04-06-2014 | 12 jaar | |
| 9-TVS-97 | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 29.416 | 30-05-2014 | 12 jaar | |
| 9-TVT-97 | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 16.517 | 26-05-2014 | 12 jaar | |
| 9-TVV-97 | Citroën | C4 Picasso | MPV | € 33.060 | 30-05-2014 | 12 jaar | |
| 9-TVX-97 | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 31.761 | 28-05-2014 | 12 jaar | |
| 9-TVZ-97 | Jinling | JLA-21B | Niet geregistreerd | ? | € 1.495 | 31-05-2014 | 12 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 50.049 en/of lengte van 541 cm en/of een gewicht van ± 2.665 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat Ducato | € 45.700 | 549 cm | 206 cm | 2.520 kg |
| Adria Twin 540 SPT | € 48.900 | 541 cm | 205 cm | 2.610 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.