GBX-65-X
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze witte Movano komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren en 10 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 juni 2024, dus sinds 1 jaar, 11 maanden en 10 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano kampeerwagen rijden er nog 949 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1999 en augustus 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 22.549 en € 85.060, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.276 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Movano bedraagt € 46.692 incl. BTW en BPM, deze Opel Movano is daardoor € 584 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2015
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Lengte | 5,55 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 46.692 |
| Bruto BPM | € 11.297 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 juli 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren en 10 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 juni 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 11 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 augustus 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 6 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.564 kg |
| Massa rijklaar | 2.664 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 836 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,68 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type MR | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.4 l/100km (1 liter op 11,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.6 l/100km (1 liter op 13,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.9 l/100km (1 liter op 12,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 206 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 69 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*630/2012M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| GBX-65-X | 25-08-2025 | 09:50 | periodieke controle | 30-08-2026 | Ja, bekijk hier. |
| GBX-65-X | 8-07-2024 | 16:08 | periodieke controle | 30-08-2025 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 25-08-2025 | 09:50 | 281 | 5.*.31 | 1 | Onderdeel reminrichting niet juist bevestigd |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van GBX-65-X - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
GBX-65-X
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GBX-60-X | BMW | iX1 | Stationwagen | € 77.510 | 17-06-2024 | 3,2 jaar | |
| GBX-61-X | Audi | E-tron | Hatchback | € 102.850 | 17-06-2024 | 5,6 jaar | |
| GBX-62-X | Renault | Midlum | Kampeerwagen | Onbekend | 30-06-2006 | 19,9 jaar | |
| GBX-63-X | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | Onbekend | 05-04-2004 | 22,2 jaar | |
| GBX-64-X | Renault | Trafic | Kampeerwagen | € 27.235 | 01-05-2013 | 13,1 jaar | |
| GBX-65-B | Audi | Q3 | Stationwagen | € 53.092 | 01-07-2024 | 1,9 jaar | |
| GBX-65-D | Skoda | Fabia | Hatchback | € 24.980 | 01-07-2024 | 1,9 jaar | |
| GBX-65-F | Lynk & Co | 01 | Stationwagen | € 41.883 | 07-08-2024 | 4 jaar | |
| GBX-65-G | Lynk & Co | 01 | Stationwagen | € 41.883 | 18-06-2024 | 4,1 jaar | |
| GBX-65-H | Volvo | EX30 | Stationwagen | € 36.060 | 25-06-2024 | 1,9 jaar | |
| GBX-65-J | Volvo | EX30 | Stationwagen | € 41.950 | 26-06-2024 | 1,9 jaar | |
| GBX-65-K | BMW | 5-Serie | Sedan | € 86.573 | 28-06-2024 | 1,9 jaar | |
| GBX-65-L | Volvo | V60 | Stationwagen | € 54.219 | 21-06-2024 | 1,9 jaar | |
| GBX-65-N | BYD | Atto 3 | MPV | € 39.990 | 27-06-2024 | 1,9 jaar | |
| GBX-65-P | Kia | Niro | Stationwagen | € 36.075 | 05-07-2024 | 1,9 jaar | |
| GBX-65-R | Mini | Cooper SE | Hatchback | € 46.490 | 20-06-2024 | 1,9 jaar | |
| GBX-65-S | Volkswagen | Taigo | Stationwagen | € 32.485 | 16-07-2024 | 1,9 jaar | |
| GBX-65-T | Volkswagen | ID.4 | Stationwagen | € 51.435 | 08-07-2024 | 1,9 jaar | |
| GBX-65-V | Skoda | Kodiaq | Stationwagen | € 53.044 | 10-07-2024 | 1,9 jaar | |
| GBX-65-X | Opel | Movano | Kampeerwagen | € 46.692 | 27-07-2015 | 10,8 jaar | |
| GBX-65-Z | Peugeot | 2008 | MPV | € 34.000 | 27-06-2024 | 1,9 jaar | |
| GBX-66-X | Fiat | 230 | Kampeerwagen | Onbekend | 27-05-2003 | 30,1 jaar | |
| GBX-67-X | Skoda | Enyaq | Hatchback | € 57.600 | 04-07-2024 | 2,7 jaar | |
| GBX-68-X | Fiat | 500 | Hatchback | € 21.229 | 20-06-2024 | 3,6 jaar | |
| GBX-69-X | Volkswagen | T-Cross | Stationwagen | € 34.460 | 22-06-2024 | 5 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.276 en/of een afmeting van 555 x 207 cm en/of een gewicht van ± 2.564 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat Ducato | € 46.700 | 561 cm | 206 cm | 2.570 kg |
| Peugeot Boxer | € 43.800 | 560 cm | 205 cm | 2.560 kg |
| Citroën Jumper | € 43.600 | 557 cm | 205 cm | 2.500 kg |
| Renault Master | € 49.800 | 560 cm | 207 cm | 2.450 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 47.500 | 563 cm | 199 cm | 2.420 kg |
| Chevrolet Express | € 50.700 | 563 cm | 201 cm | 2.760 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel MovanoGoogle op afbeeldingen van de Opel Movano
Google op reviews van de Opel Movano
Opel Movano Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/movano/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.