23-NT-DP
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze witte Movano komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren, 4 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 augustus 2010, dus sinds 15 jaren, 9 maanden en 1 dag. Deze camper rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano 2.2dti Euro3 3.5T L3H2 kampeerwagen rijden er nog 949 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1999 en augustus 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 22.549 en € 85.060, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.276 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Opel Movano 2.2dti Euro3 3.5T L3H2 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano 2.2dti Euro3 3.5T L3H2 | 2004
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano 2.2dti Euro3 3.5T L3H2 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 22.867 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 66 kW (90 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2188cc (2,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 2 januari 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren, 4 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 augustus 2010 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 jaren, 9 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 8 augustus 2017. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.630 kg |
| Massa rijklaar | 2.730 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 770 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,08 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2016 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 23-NT-DP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
23-NT-DP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23-ND-DP | Audi | A2 | Hatchback | Onbekend | 25-07-2003 | 22,9 jaar | |
| 23-NG-DP | Toyota | Yaris | Hatchback | Onbekend | 04-09-2003 | 22,7 jaar | |
| 23-NN-DP | Honda | Civic | Sedan | Onbekend | 10-12-2003 | 22,5 jaar | |
| 23-NT-DG | Volkswagen | Golf | Hatchback | Onbekend | 06-02-2004 | 22,3 jaar | |
| 23-NT-DP | Opel | Movano | Kampeerwagen | Onbekend | 02-01-2004 | 22,4 jaar | |
| 23-NT-DR | Porsche | 911 | Cabriolet | Onbekend | 05-02-2004 | 27,3 jaar | |
| 23-NT-DZ | Hyundai | Atos | Hatchback | Onbekend | 06-02-2004 | 22,3 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.276 en/of een gewicht van ± 2.630 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat 230 | € 50.100 | 748 cm | 227 cm | 2.830 kg |
| Fiat Ducato | € 47.500 | 600 cm | 209 cm | 2.660 kg |
| Fiat 290 | € 45.300 | 705 cm | 224 cm | 2.480 kg |
| Peugeot Boxer | € 45.900 | 582 cm | 206 cm | 2.600 kg |
| Renault Master | € 48.000 | 606 cm | 208 cm | 2.520 kg |
| Citroën Jumper | € 46.000 | 587 cm | 205 cm | 2.550 kg |
| Pössl KW 9 | € 48.100 | 600 cm | 205 cm | 2.770 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 48.200 | 696 cm | 199 cm | 2.750 kg |
| Ford Transit | € 51.300 | 620 cm | 207 cm | 2.680 kg |
| Toth Es Fiai Clever | € 48.600 | 618 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Weinsberg R58 | € 49.700 | 715 cm | 231 cm | 2.740 kg |
| Weinsberg R47 | € 47.200 | 628 cm | 205 cm | 2.760 kg |
| Volkswagen Crafter | € 48.800 | 674 cm | 200 cm | 2.680 kg |
| Adria Compact SL | € 47.000 | 662 cm | 218 cm | 2.740 kg |
| Adria Twin 600 SPT | € 47.800 | 600 cm | 205 cm | 2.740 kg |
| Pössl KW 18 | € 47.900 | 636 cm | 205 cm | 2.890 kg |
| Capron T337 | € 43.600 | 693 cm | 233 cm | 2.690 kg |
| Westfalia Nugget | € 46.500 | 497 cm | 203 cm | 2.380 kg |
| Capron T447 | € 46.300 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T66 | € 45.600 | 693 cm | 233 cm | 2.700 kg |
| Capron T68 | € 45.900 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T135 | € 48.600 | 615 cm | 233 cm | 2.600 kg |
| Pössl KW 20 | € 46.200 | 541 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Hobby V65 GE | € 47.500 | 680 cm | 218 cm | 2.820 kg |
| Hymer HC 322 | € 50.400 | 600 cm | 208 cm | 2.690 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel MovanoGoogle op afbeeldingen van de Opel Movano
Google op reviews van de Opel Movano
Opel Movano Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/movano/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.