GH-953-D
Er rijden momenteel 37 Mobil Partner H-seriessen rond in Nederland. Deze witte H-series komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren, 2 maanden en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 mei 2015, dus sinds 11 jaren en 7 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mobil Partner H-series kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (WM) nog 7 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2008 en februari 2010. De nieuwwaarde van deze Mobil Partner H-series is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 mei 2015. Het voertuig was toen 6 jaren en 2 maanden oud.
Bekijk ook alle Mobil Partner H-series voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mobil Partner H-series | 2009
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Mobil Partner |
| Handelsbenaming | H-series |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 157 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 9.302 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 96 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | QWFA |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 maart 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren, 2 maanden en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 mei 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 mei 2015. Het voertuig was toen 6 jaren en 2 maanden oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 18 september 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 25 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.450 kg |
| Massa rijklaar | 2.550 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 950 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.250 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,76 m (voor) / 1,72 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type T | |
| Variant WM | |
| Uitvoering F5H-KD3 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2001/116*0132*00 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| GH-953-D | 1-09-2025 | 09:02 | periodieke controle | 18-09-2026 | Nee |
| GH-953-D | 5-09-2024 | 13:14 | periodieke controle | 18-09-2025 | Ja, bekijk hier. |
| GH-953-D | 15-09-2023 | 11:13 | periodieke controle | 18-09-2024 | Nee |
| GH-953-D | 7-09-2022 | 08:59 | periodieke controle | 18-09-2023 | Nee |
| GH-953-D | 15-09-2021 | 09:11 | periodieke controle | 18-09-2022 | Nee |
| GH-953-D | 16-09-2020 | 09:54 | periodieke controle | 18-09-2021 | Nee |
| GH-953-D | 19-08-2019 | 09:02 | periodieke controle | 18-09-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 5-09-2024 | 13:14 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 5-09-2024 | 13:14 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 5-09-2024 | 13:14 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
Vergeet ook niet alle Mobil Partner H-series voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van GH-953-D - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
GH-953-D
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GH-951-D | Peugeot | 5008 | MPV | € 43.397 | 27-05-2015 | 14,2 jaar | |
| GH-952-D | BMW | Z4 | Cabriolet | Onbekend | 20-05-2015 | 17,9 jaar | |
| GH-953-D | Mobil Partner | H-series | Kampeerwagen | Onbekend | 20-05-2015 | 17,2 jaar | |
| GH-953-F | Citroën | C3 Picasso | MPV | € 26.130 | 28-05-2015 | 11 jaar | |
| GH-953-G | Renault | Twingo | Hatchback | € 13.686 | 27-11-2015 | 11,9 jaar | |
| GH-953-J | Hyundai | i10 | Hatchback | € 13.520 | 02-06-2015 | 11 jaar | |
| GH-953-L | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 32.815 | 24-06-2015 | 10,9 jaar | |
| GH-953-N | Opel | Meriva | MPV | € 23.685 | 29-05-2015 | 11 jaar | |
| GH-953-P | Volkswagen | Touareg | Stationwagen | € 101.110 | 30-05-2015 | 15,4 jaar | |
| GH-953-R | Ford | Fiesta | Hatchback | € 16.660 | 29-05-2015 | 11 jaar | |
| GH-953-T | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 14.923 | 09-06-2015 | 11 jaar | |
| GH-953-V | Nissan | Qashqai | MPV | € 33.590 | 26-06-2015 | 10,9 jaar | |
| GH-953-X | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 29.826 | 03-06-2015 | 11 jaar | |
| GH-953-Z | Peugeot | 208 | Hatchback | € 20.180 | 29-05-2015 | 11 jaar | |
| GH-955-D | Renault | Trafic | Kampeerwagen | Onbekend | 12-09-2008 | 17,7 jaar | |
| GH-956-D | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 16.931 | 26-06-2015 | 12,9 jaar | |
| GH-957-D | Dethleffs | Trend T 6857 | Kampeerwagen | Onbekend | 29-05-2015 | 11 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 40.936 en/of een gewicht van ± 2.450 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen California | € 42.100 | 519 cm | 190 cm | 2.360 kg |
| Peugeot Boxer | € 40.900 | 598 cm | 209 cm | 2.560 kg |
| Citroën Jumper | € 41.300 | 620 cm | 212 cm | 2.540 kg |
| Renault Master | € 40.700 | 575 cm | 206 cm | 2.410 kg |
| Ford Transit-Nugget | € 39.300 | 497 cm | 197 cm | 2.310 kg |
| Fiat Ducato | € 41.700 | 600 cm | 209 cm | 2.600 kg |
| Ford Transit | € 41.800 | 587 cm | 200 cm | 2.390 kg |
| Capron T337 | € 40.600 | 693 cm | 233 cm | 2.690 kg |
| Ford Transit Custom | € 42.300 | 514 cm | 203 cm | 2.260 kg |
| Opel Movano | € 41.200 | 572 cm | 207 cm | 2.360 kg |
| Pössl KW 20 | € 42.700 | 541 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 43.200 | 631 cm | 199 cm | 2.530 kg |
| Pössl Roadcar 540 | € 42.500 | 541 cm | 208 cm | 2.560 kg |
| Capron T64 | € 44.100 | 690 cm | 233 cm | 2.630 kg |
| Dethleffs T 5841 | € 41.700 | 610 cm | 233 cm | 2.540 kg |
| Volkswagen Transporter | € 44.700 | 509 cm | 190 cm | 2.210 kg |
| Volkswagen Crafter | € 43.600 | 582 cm | 200 cm | 2.670 kg |
| Land Rover Defender | € 43.700 | 459 cm | 186 cm | 2.260 kg |
| Volkswagen Smallander | € 42.000 | 530 cm | 190 cm | 2.360 kg |
| Capron T132 | € 44.800 | 598 cm | 233 cm | 2.550 kg |
| Capron T63 | € 43.800 | 678 cm | 233 cm | 2.660 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 43.600 | 526 cm | 198 cm | 2.220 kg |
| Knaus R07 | € 37.000 | 557 cm | 204 cm | 2.610 kg |
| Capron T58 | € 39.400 | 623 cm | 233 cm | 2.560 kg |
| Capron T 60 | € 44.200 | 598 cm | 233 cm | 2.550 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.