P-954-FF
Er rijden momenteel 129 MC Louis SPA P210's rond in Nederland. Deze witte P210 komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 maart 2024, dus sinds 2 jaren, 2 maanden en 5 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze MC Louis SPA P 210 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (MPCC) nog 30 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2004 en augustus 2006. De nieuwwaarde van deze MC Louis SPA P 210 is helaas onbekend.
Dit voertuig van MC Louis SPA haalt een maximumsnelheid van 143 km/uur. Deze MC Louis SPA P 210 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 39.6% traagste campers in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 februari 2022. Het voertuig was toen 16 jaren, 8 maanden en 25 dagen oud.
Bekijk ook alle MC Louis SPA P210 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MC Louis SPA P 210 | 2005
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | MC Louis SPA |
| Handelsbenaming | P 210 |
| Lengte | 6,69 m |
| Breedte | 2,32 m |
| Hoogte | 2,74 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 143 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 7.061 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 94 kW (128 pk) |
| Continue vermogen | 94 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 8140.43S |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 mei 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren en 2 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 maart 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 2 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 februari 2022. Het voertuig was toen 16 jaren, 8 maanden en 25 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 7 juli 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 11 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.750 kg |
| Massa rijklaar | 2.850 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 550 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.400 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.400 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,72 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant MPCC | |
| Uitvoering 673SN0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2001/116*0124*02 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| P-954-FF | 7-07-2025 | 15:12 | periodieke controle | 7-07-2026 | Nee |
| P-954-FF | 12-06-2024 | 10:44 | periodieke controle | 24-06-2025 | Nee |
| P-954-FF | 20-06-2023 | 15:46 | periodieke controle | 24-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| P-954-FF | 24-06-2022 | 11:07 | periodieke controle | 24-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 20-06-2023 | 15:46 | 307 | 5.*.31 | 1 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
2022 | |||||
| 24-06-2022 | 11:07 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
Vergeet ook niet alle MC Louis SPA P210 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van P-954-FF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
P-954-FF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P-950-FF | Opel | Vivaro | MPV | € 48.365 | 16-02-2022 | 8,5 jaar | |
| P-951-FF | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 68.255 | 23-02-2022 | 11,6 jaar | |
| P-952-FF | Mini | Cooper | Cabriolet | € 32.952 | 16-02-2022 | 8,2 jaar | |
| P-953-FF | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 35.442 | 16-02-2022 | 7,8 jaar | |
| P-954-FB | Hyundai | Kona | MPV | € 40.690 | 10-03-2022 | 4,2 jaar | |
| P-954-FD | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 31.261 | 09-11-2022 | 5 jaar | |
| P-954-FF | MC Louis SPA | P210 | Kampeerwagen | Onbekend | 16-02-2022 | 21 jaar | |
| P-954-FG | Toyota | C-HR | Hatchback | € 37.246 | 18-02-2022 | 4,3 jaar | |
| P-954-FH | Kia | Sorento | MPV | € 59.570 | 08-03-2022 | 4,2 jaar | |
| P-954-FJ | Nissan | Qashqai | MPV | € 32.641 | 21-02-2022 | 4,3 jaar | |
| P-954-FK | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 56.236 | 24-02-2022 | 4,3 jaar | |
| P-954-FL | Toyota | Yaris | Hatchback | € 27.237 | 01-03-2022 | 4,2 jaar | |
| P-954-FN | Kia | Picanto | MPV | € 17.710 | 04-03-2022 | 4,2 jaar | |
| P-954-FP | Kia | Niro | Stationwagen | € 31.345 | 21-02-2022 | 5,7 jaar | |
| P-954-FR | Audi | A1 | Hatchback | € 27.215 | 02-04-2022 | 8 jaar | |
| P-954-FS | Fiat | P690XTc | Kampeerwagen | € 45.176 | 26-02-2022 | 12,3 jaar | |
| P-954-FT | Kia | Niro | Stationwagen | € 34.468 | 23-02-2022 | 7,1 jaar | |
| P-954-FV | Toyota | Yaris | Stationwagen | Onbekend | 18-03-2022 | 22 jaar | |
| P-954-FX | Roller Team | Granduca 255 P | Kampeerwagen | € 40.771 | 04-03-2022 | 15,2 jaar | |
| P-954-FZ | Mini | Cooper | Stationwagen | € 37.278 | 04-03-2022 | 4,2 jaar | |
| P-955-FF | Carthago | Malibu Van 640 LE | Kampeerwagen | € 56.000 | 01-03-2022 | 4,2 jaar | |
| P-956-FF | Suzuki | Swift | Hatchback | € 17.880 | 08-03-2022 | 4,9 jaar | |
| P-958-FF | Mazda | MX-5 | Cabriolet | Onbekend | 08-03-2022 | 25,3 jaar | |
| P-959-FF | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 12.442 | 16-02-2022 | 13,8 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een afmeting van 669 x 232 cm een gewicht van ± 2.750 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Knaus R06 | 675 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Bürstner BUT660 | 679 cm | 230 cm | 2.780 kg |
| Hymer B 514 SL | 660 cm | 235 cm | 2.930 kg |
| LMC V646 | 677 cm | 222 cm | 2.720 kg |
| Chausson Trigano FI1 | 677 cm | 226 cm | 2.810 kg |
| Bürstner BT6603 | 671 cm | 230 cm | 2.700 kg |
| Hymer T 654 SL | 679 cm | 235 cm | 2.980 kg |
| Capron T63 | 678 cm | 233 cm | 2.660 kg |
| Benimar Tessoro | 672 cm | 231 cm | 2.830 kg |
| Karmann Mobil Colorado TI | 669 cm | 228 cm | 2.880 kg |
| Elnagh P250 | 661 cm | 230 cm | 2.670 kg |
| Sun Living S-series S 65 SL | 670 cm | 238 cm | 2.600 kg |
| Capron T345 | 678 cm | 233 cm | 2.660 kg |
| Bürstner BUT674 | 674 cm | 230 cm | 2.940 kg |
| Sun Living Lido S 42 SL | 661 cm | 232 cm | 2.760 kg |
| Hymer MLT 570 | 673 cm | 222 cm | 2.820 kg |
| Bürstner BUT664 | 674 cm | 230 cm | 2.960 kg |
| Bürstner BUT640 | 679 cm | 230 cm | 2.950 kg |
| Trigano Granduca | 675 cm | 225 cm | 2.880 kg |
| Challenger 290 | 670 cm | 230 cm | 2.840 kg |
| Knaus R15 | 677 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Chausson 610 | 670 cm | 230 cm | 2.860 kg |
| Bürstner BT6651 | 679 cm | 230 cm | 2.750 kg |
| Mobilvetta P 600 | 679 cm | 232 cm | 2.800 kg |
| Chausson Flash | 679 cm | 230 cm | 2.870 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.