HND-81-T
Er rijden momenteel 231 MC Louis MC4's rond in Nederland. Deze witte MC4 komt uit het jaar 2025 en is nu 1 jaar en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 januari 2026, dus sinds 3 maanden en 22 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze MC Louis MC4 373 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (G2XFM) nog 3 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2024 en mei 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 57.483 en € 58.992, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 58.489 uitkomt. De nieuwwaarde van deze MC4 373 bedraagt € 58.992 incl. BTW en BPM, daardoor is deze MC Louis MC4 373 € 503 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van MC Louis haalt een maximumsnelheid van 130 km/uur. Van alle Nederlandse campers behoort deze MC Louis MC4 373 tot de 14.4% traagste campers.
Bekijk ook alle MC Louis MC4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MC Louis MC4 373 | 2025
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | MC Louis |
| Handelsbenaming | MC4 373 |
| Lengte | 7,45 m |
| Breedte | 2,35 m |
| Hoogte | 2,95 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 130 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 58.992 |
| Bruto BPM | € 14.222 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 103 kW (140 pk) |
| Continue vermogen | 103 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 46349131 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2184cc (2,2 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 9 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 mei 2025 |
| Leeftijd | 1 jaar en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 januari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 10 mei 2028. Het voertuig moet over 1 jaar, 11 maanden en 27 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.932 kg |
| Massa rijklaar | 3.032 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 468 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.960 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.960 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type CJA8 | |
| Variant G2XFM | |
| Uitvoering BAEE205 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2018/858*00136*04 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2019/1939E | |
Vergeet ook niet alle MC Louis MC4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van HND-81-T - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
HND-81-T
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HND-80-T | Dacia | Lodgy | Stationwagen | € 19.161 | 25-04-2025 | 11,7 jaar | |
| HND-81-B | Fiat | 500 | Hatchback | € 22.406 | 10-06-2025 | 5,6 jaar | |
| HND-81-D | BMW | X1 | Stationwagen | € 50.890 | 17-05-2025 | 7,1 jaar | |
| HND-81-F | Toyota | Yaris Cross | MPV | € 34.707 | 30-04-2025 | 1 jaar | |
| HND-81-G | Seat | Ateca | Stationwagen | € 41.143 | 23-05-2025 | 1 jaar | |
| HND-81-H | Seat | Leon | Stationwagen | € 40.830 | 22-05-2025 | 1 jaar | |
| HND-81-J | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 36.272 | 28-04-2025 | 11,6 jaar | |
| HND-81-K | Jeep | Compass | MPV | € 53.714 | 28-04-2025 | 3,4 jaar | |
| HND-81-L | Ford | Transit Custom | MPV | € 54.675 | 30-04-2025 | 1 jaar | |
| HND-81-N | Kia | Picanto | MPV | € 20.790 | 09-05-2025 | 1 jaar | |
| HND-81-P | Kia | EV3 | MPV | € 38.515 | 08-05-2025 | 1 jaar | |
| HND-81-R | Skoda | Enyaq | Stationwagen | € 59.390 | 21-05-2025 | 1 jaar | |
| HND-81-S | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 37.410 | 30-04-2025 | 1 jaar | |
| HND-81-T | MC Louis | MC4 | Kampeerwagen | € 58.992 | 10-05-2025 | 1 jaar | |
| HND-81-V | Mercedes-Benz | EQV | Voor rolstoelen toegankelijk voertuig | € 95.590 | 25-04-2025 | 2,3 jaar | |
| HND-81-X | Volkswagen | T-Cross | Stationwagen | € 42.652 | 26-04-2025 | 3,1 jaar | |
| HND-81-Z | Volkswagen | Crafter | Kampeerwagen | € 40.130 | 21-10-2022 | 10,3 jaar | |
| HND-82-T | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 31.761 | 25-04-2025 | 6,2 jaar | |
| HND-83-T | Polaris | Scrambler 1000 | Niet geregistreerd | ? | € 16.470 | 25-04-2025 | 4 jaar |
| HND-84-T | Chausson | 630 | Kampeerwagen | € 70.060 | 29-04-2025 | 1 jaar | |
| HND-85-T | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 187.118 | 25-04-2025 | 6,2 jaar | |
| HND-86-T | BMW | 3-Serie | Stationwagen | Onbekend | 25-04-2025 | 19,4 jaar | |
| HND-87-T | Dacia | Sandero | Hatchback | Onbekend | 25-04-2025 | 16,6 jaar | |
| HND-88-T | Renault | Clio | Hatchback | € 29.995 | 25-04-2025 | 6,3 jaar | |
| HND-89-T | Peugeot | 208 | Hatchback | € 29.610 | 25-04-2025 | 5,9 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 58.489 en/of een afmeting van 745 x 235 cm en/of een gewicht van ± 2.932 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Bürstner BUT728 | € 57.700 | 744 cm | 232 cm | 2.960 kg |
| Bürstner BT7284 | € 56.800 | 749 cm | 230 cm | 2.920 kg |
| Hymer T 678 CL | € 62.600 | 749 cm | 235 cm | 2.960 kg |
| Dethleffs Magic Edition Bm T 001 | € 57.400 | 743 cm | 233 cm | 2.960 kg |
| Adria Coral S 670 SL | € 54.000 | 747 cm | 232 cm | 2.880 kg |
| Benimar Tessoro 463 | € 54.200 | 744 cm | 231 cm | 2.940 kg |
| Rapido S80 | € 56.000 | 741 cm | 235 cm | 3.080 kg |
| LMC H737 | € 59.300 | 746 cm | 233 cm | 2.890 kg |
| Carthago Chic C-line I 5.0 | € 56.200 | 747 cm | 234 cm | 3.210 kg |
| Capron T447 | € 58.500 | 740 cm | 232 cm | 2.830 kg |
| Capron T67 | € 58.400 | 735 cm | 232 cm | 2.720 kg |
| Hymer B 678 | € 56.200 | 750 cm | 235 cm | 3.180 kg |
| Bürstner BT7271 | € 63.700 | 749 cm | 230 cm | 2.950 kg |
| Adria Matrix 670 DL | € 53.600 | 749 cm | 233 cm | 2.910 kg |
| Dethleffs T 7051 | € 58.600 | 742 cm | 233 cm | 2.900 kg |
| LMC T732 | € 62.800 | 755 cm | 232 cm | 2.980 kg |
| Carthago Chic C-line I 4.8 | € 53.200 | 739 cm | 234 cm | 3.100 kg |
| Benimar Tessoro | € 53.600 | 743 cm | 231 cm | 3.020 kg |
| Bürstner BT7441 | € 57.500 | 749 cm | 230 cm | 2.990 kg |
| Bürstner BT7272 | € 62.400 | 742 cm | 233 cm | 2.920 kg |
| LMC H730 | € 54.700 | 738 cm | 232 cm | 2.820 kg |
| Capron T69L | € 55.100 | 740 cm | 232 cm | 2.780 kg |
| Capron T449 | € 55.000 | 740 cm | 232 cm | 2.780 kg |
| Adria Matrix M 680 SP | € 61.300 | 741 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Bürstner BT7363 | € 53.500 | 742 cm | 233 cm | 2.930 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.