KHR-76-L
Er rijden momenteel 352 Hymer B680MC's rond in Nederland. Deze zwarte B680MC komt uit het jaar 2021 en is nu 4 jaren, 11 maanden en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 mei 2026, dus sinds 1 dag. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Hymer B680MC kampeerwagen rijden er nog 71 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2019 en november 2023. De nieuwwaarde ligt tussen de € 41.245 en € 129.626, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 64.007 uitkomt. De nieuwwaarde van deze B680MC bedraagt € 64.608 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Hymer B680MC € 601 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Hymer haalt een maximumsnelheid van 142 km/uur. Deze Hymer B680MC is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 38% traagste campers in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 7 mei 2026. Het voertuig was toen 4 jaren, 11 maanden en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle Hymer B680MC voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Hymer B680MC | 2021
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Hymer |
| Handelsbenaming | B680MC |
| Lengte | 7,40 m |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 142 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 64.608 |
| Bruto BPM | € 15.556 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 130 kW (177 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2143cc (2,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 2 juni 2021 |
| Leeftijd | 4 jaren, 11 maanden en 13 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 dag. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 7 mei 2026. Het voertuig was toen 4 jaren, 11 maanden en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 juni 2027. Het voertuig moet over 1 jaar, 1 maand en 16 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.875 kg |
| Massa rijklaar | 2.975 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.455 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 4.430 kg |
| Technische max massa voertuig | 4.430 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.880 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.430 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.430 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,20 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,76 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type HRS2 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 13.1 l/100km (1 liter op 7,6km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 13.1 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 342 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 342 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 AF | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2017/1347AF | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Hymer B680MC voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van KHR-76-L - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
KHR-76-L
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KHR-70-L | Opel | Corsa | MPV | Onbekend | 07-05-2026 | 18,1 jaar | |
| KHR-71-L | Honda | Civic | Coupe | Onbekend | 07-05-2026 | 33 jaar | |
| KHR-72-L | Mercedes-Benz | E-klasse | Hatchback | € 121.689 | 07-05-2026 | 8,5 jaar | |
| KHR-73-L | Audi | 100 | Sedan | Onbekend | 07-05-2026 | 40,6 jaar | |
| KHR-74-L | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | Onbekend | 07-05-2026 | 17,1 jaar | |
| KHR-75-L | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 38.061 | 07-05-2026 | 3,5 jaar | |
| KHR-76-B | Kia | Sportage | MPV | € 30.152 | 07-05-2026 | 9,2 jaar | |
| KHR-76-D | BYD | Seal U | MPV | € 38.687 | 07-05-2026 | 0,2 jaar | |
| KHR-76-K | Mercedes-Benz | E-klasse | Stationwagen | € 85.899 | 07-05-2026 | 1 jaar | |
| KHR-76-L | Hymer | B680MC | Kampeerwagen | € 64.608 | 07-05-2026 | 5 jaar | |
| KHR-76-N | Land Rover | Defender | Stationwagen | € 96.852 | 13-05-2026 | Nieuw | |
| KHR-76-S | BMW | X5 | Stationwagen | € 130.030 | 13-05-2026 | Nieuw | |
| KHR-76-T | Nissan | Juke | MPV | € 31.343 | 08-05-2026 | 1,2 jaar | |
| KHR-76-V | Mini | Cooper C | Hatchback | € 46.276 | 13-05-2026 | Nieuw | |
| KHR-76-X | Toyota | Yaris | Hatchback | € 28.139 | 08-05-2026 | 5,3 jaar | |
| KHR-76-Z | Citroën | C3 Aircross | MPV | € 26.285 | 08-05-2026 | 7,2 jaar | |
| KHR-77-L | Renault | Captur | Hatchback | € 31.094 | 07-05-2026 | 3,5 jaar | |
| KHR-78-L | Mercedes-Benz | Sprinter | MPV | Onbekend | 07-05-2026 | 40,1 jaar | |
| KHR-79-L | Mercedes-Benz | 250 | Sedan | Onbekend | 07-05-2026 | 39,7 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 64.007 en/of lengte van 740 cm en/of een gewicht van ± 2.875 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Adria Matrix M 670 SL | € 64.700 | 738 cm | 237 cm | 2.890 kg |
| Dethleffs Trend T 7057 | € 66.000 | 741 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T448 | € 63.400 | 738 cm | 233 cm | 2.790 kg |
| Capron T67 | € 62.800 | 738 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Adria Coral S 670 SL | € 67.500 | 736 cm | 230 cm | 2.920 kg |
| Dethleffs Magic Edition Bm T 001 | € 59.000 | 743 cm | 233 cm | 2.960 kg |
| Bürstner BUT728 | € 59.400 | 744 cm | 230 cm | 2.950 kg |
| Capron T447 | € 58.500 | 740 cm | 232 cm | 2.830 kg |
| Bürstner BUT726 | € 66.500 | 740 cm | 230 cm | 3.020 kg |
| Bürstner BT7271 | € 63.700 | 749 cm | 230 cm | 2.950 kg |
| LMC H737 | € 61.900 | 746 cm | 233 cm | 2.890 kg |
| Capron T68 | € 65.900 | 740 cm | 232 cm | 2.790 kg |
| Dethleffs Trend T 7017 | € 66.800 | 741 cm | 233 cm | 2.820 kg |
| Sun Living S-series S 75 SL | € 62.900 | 742 cm | 238 cm | 2.860 kg |
| Dethleffs Pulse T 7051 Dbm-eb | € 66.100 | 741 cm | 233 cm | 2.870 kg |
| Bürstner BT7272 | € 62.400 | 742 cm | 233 cm | 2.920 kg |
| Dethleffs T 7051 | € 60.700 | 741 cm | 233 cm | 2.880 kg |
| Bürstner BT7262 | € 65.500 | 739 cm | 230 cm | 3.010 kg |
| Carthago Chic C-line I 4.9 | € 64.400 | 745 cm | 234 cm | 3.140 kg |
| Adria Matrix M 680 SP | € 61.300 | 741 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Dethleffs T 7010 | € 67.400 | 737 cm | 233 cm | 2.980 kg |
| Capron T068 | € 64.600 | 740 cm | 232 cm | 2.800 kg |
| Adria Coral S 690 SC | € 59.800 | 739 cm | 230 cm | 2.880 kg |
| Bürstner BT7283 | € 60.600 | 749 cm | 230 cm | 3.080 kg |
| Capron I68 | € 65.000 | 741 cm | 232 cm | 2.850 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.