SN-637-R
Er rijden momenteel 27 Giottiline Therry T45's rond in Nederland. Deze witte Therry T45 komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 juli 2023, dus sinds 2 jaren, 9 maanden en 29 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze Giottiline Therry T45 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (BCMT) nog 11 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2008 en april 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 34.433 en € 49.985, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 40.595 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Giottiline Therry T45 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 14 mei 2018. Het voertuig was toen 6 jaren, 11 maanden en 27 dagen oud.
Bekijk ook alle Giottiline Therry T45 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Giottiline Therry T45 | 2011
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Giottiline |
| Handelsbenaming | Therry T45 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 152 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 11.062 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 96 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE0481N |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 mei 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 juli 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 9 maanden en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 14 mei 2018. Het voertuig was toen 6 jaren, 11 maanden en 27 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 17 juli 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 23 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.890 kg |
| Massa rijklaar | 2.990 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 510 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type GLF2 | |
| Variant BCMT | |
| Uitvoering 6701C | |
| Typegoedkeuringsnummer e50*2001/116*0011*08 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 224 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| SN-637-R | 23-06-2025 | 13:43 | periodieke controle | 17-07-2026 | Ja, bekijk hier. |
| SN-637-R | 6-06-2024 | 12:16 | periodieke controle | 17-07-2025 | Nee |
| SN-637-R | 17-07-2023 | 13:59 | periodieke controle | 17-07-2024 | Nee |
| SN-637-R | 21-06-2022 | 13:33 | periodieke controle | 21-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
| SN-637-R | 26-04-2021 | 15:08 | periodieke controle | 15-06-2022 | Nee |
| SN-637-R | 15-06-2020 | 14:18 | periodieke controle | 15-06-2021 | Nee |
| SN-637-R | 27-03-2019 | 15:58 | periodieke controle | 9-05-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 23-06-2025 | 13:43 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 23-06-2025 | 13:43 | 188 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| 23-06-2025 | 13:43 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 21-06-2022 | 13:33 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Giottiline Therry T45 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van SN-637-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
SN-637-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SN-631-R | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 70.874 | 12-05-2018 | 8 jaar | |
| SN-632-R | Volvo | V40 Cross Country | MPV | € 36.210 | 12-05-2018 | 8 jaar | |
| SN-633-R | Volvo | V90 | Stationwagen | € 64.770 | 09-05-2018 | 8 jaar | |
| SN-634-R | Volvo | V40 Cross Country | MPV | € 33.410 | 16-05-2018 | 8 jaar | |
| SN-635-R | Volvo | V90 | Stationwagen | € 64.329 | 15-05-2018 | 8 jaar | |
| SN-636-R | Volvo | V40 Cross Country | MPV | € 40.605 | 14-05-2018 | 8 jaar | |
| SN-637-B | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 50.061 | 20-12-2018 | 11,2 jaar | |
| SN-637-D | BMW | 5-Serie | Stationwagen | € 112.626 | 05-05-2018 | 8,6 jaar | |
| SN-637-F | Volkswagen | California | Kampeerwagen | Onbekend | 15-05-2018 | 11,9 jaar | |
| SN-637-G | Ford | Focus | Stationwagen | € 30.566 | 14-05-2018 | 8 jaar | |
| SN-637-K | Volvo | XC90 | MPV | € 101.163 | 08-05-2018 | 11 jaar | |
| SN-637-N | Lancia | Ypsilon | Hatchback | Onbekend | 04-05-2018 | 17,8 jaar | |
| SN-637-P | Volvo | C70 | Cabriolet | € 57.900 | 07-05-2018 | 13,7 jaar | |
| SN-637-R | Giottiline | Therry T45 | Kampeerwagen | Onbekend | 14-05-2018 | 15 jaar | |
| SN-637-S | Fiat | 500 | Hatchback | Onbekend | 19-05-2018 | 17 jaar | |
| SN-637-T | Mercedes-Benz | CLA | Sedan | € 39.956 | 18-05-2018 | 8 jaar | |
| SN-638-R | Citroën | C4 Picasso | MPV | € 42.304 | 16-05-2018 | 12,2 jaar | |
| SN-639-R | Audi | Q3 | Stationwagen | € 48.999 | 14-05-2018 | 8,9 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 40.595 en/of een gewicht van ± 2.890 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Adria Matrix M 670 SC | € 41.100 | 750 cm | 238 cm | 2.930 kg |
| MC Louis P700 | € 40.400 | 738 cm | 235 cm | 2.890 kg |
| Knaus R11 | € 39.100 | 686 cm | 220 cm | 2.820 kg |
| Capron T337 | € 40.600 | 693 cm | 233 cm | 2.690 kg |
| Bürstner BUT620 | € 41.700 | 660 cm | 220 cm | 2.840 kg |
| Capron T68 | € 43.500 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Adria Coral S 690 SC | € 40.900 | 740 cm | 231 cm | 2.860 kg |
| MC Louis M700 | € 39.900 | 723 cm | 235 cm | 2.950 kg |
| Dethleffs Trend T 7057 | € 43.200 | 741 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Hymer B 674 SL | € 38.100 | 730 cm | 235 cm | 3.120 kg |
| Capron T449 | € 41.200 | 743 cm | 233 cm | 2.820 kg |
| Chausson 727 GA | € 43.000 | 740 cm | 230 cm | 2.970 kg |
| Elnagh P 200 | € 41.100 | 724 cm | 235 cm | 2.960 kg |
| Bürstner BT7342 | € 42.200 | 749 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Chausson 718 XLB | € 41.800 | 747 cm | 231 cm | 2.950 kg |
| Benimar Mileo | € 42.500 | 740 cm | 231 cm | 2.950 kg |
| Knaus R16 | € 41.700 | 708 cm | 232 cm | 2.900 kg |
| Adria Coral S 670 SLT | € 43.500 | 743 cm | 230 cm | 2.890 kg |
| Hymer B 614 SL | € 38.000 | 730 cm | 235 cm | 3.110 kg |
| Roller Team Livingstone 2 | € 41.200 | 600 cm | 205 cm | 2.810 kg |
| Pössl KW 9 | € 41.400 | 600 cm | 205 cm | 2.780 kg |
| Karmann Mobil Davis 620 | € 44.500 | 636 cm | 205 cm | 2.930 kg |
| Mobilvetta P 600 | € 42.000 | 679 cm | 232 cm | 2.800 kg |
| Knaus R07 | € 41.100 | 594 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Bürstner BIT734 | € 41.700 | 739 cm | 230 cm | 2.990 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.